Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Munio Ryszard dostał do U-21. Razem z Minguezą.
3
@Cochise Z pewnością smutny jest fakt że niektóre nicki nie komentują w ogóle tego co dzieje się z klubem, a są niezwykle aktywne w innych tematach, nawet pomimo naczelnego hasła o dyskusjach o wszystkim.
Skwitował bym to krótko LR stała się zakładnikiem własnego sukcesu.
1
@Bykunn Ja ogólnie jestem za wyższymi pensjami bo może ktoś z lepszymi kwalifikacjami dostanie się do niektórych urzędów(ustawa o NBP, pokazuje dwa oblicza rynkowych pensji), tylko czy nie będzie powtórki z legendarnych już słów: Eksperci nie chcą realizować naszego programu.
0
@deyna2018 Jeśli to dla jakiejś lekkiej staruszki to sam w domu trochę rurek pcv zgrzewarka i wiertarka. Przy cięższej osobie aluminium złączki szlifierka i wiertarka, nie znasz jakiejś złotej rączki? Ktoś z wyobraźnią zrobi ci to fajnie i za małe pieniądze i nie powinno razić w oczy.
0
@lucas/catalan Szkoda ta grupa ma 3-4 super fajne dziewuszki a któraś wcześniejsza dla mnie była pusta Shaiden.
1
@Bykunn No tak ale oni sobie niskie pensje odbijają gdzie indziej.
Najlepiej określa to zdanie: Wszystko zostaje w rodzinie.
0
@Barca1992 No będzie i wszystko po kilku latach padnie bo plemię nepotian niczym zarządzać nie umie.
0
@szkutnik91 To jest właśnie koszt "za darmo" :)
0
@Krzeczo Zestawienie bez sensu bo to raz całkowicie inni piłkarze dwa dla Antka nie ma tu za bardzo pozycji trzy Ney miał dużo lepszych partnerów.
0
@Remi1899 Przecież Szejk powiedział że Neymara nie sprzeda, oni mogą sobie opowiadać bajki cały czas, najlepsza była ta w której senior miał dołożyć 20 mln.
0
Dlaczego ci ludzie z ekipy barto uważają ze jak "przypomną" sobie że mogli odkupić Neymara(ciekawe co na to Szejk :) ) to to będzie miało jakiś pozytywny wydźwięk.
0
@Viscael11Barca Co mają książki do żartowania z ludzkiej tragedii? To że nie akceptuję buractwa znaczy że książki są nie dla mnie, jak ktoś nie lubi horrorów to też książki są nie dla niego, cóż to za przedziwna logika.
No właśnie są większe ludzkie tragedie, żartuj sobie ze swoich problemów których nie chcesz zdradzać nie z cudzych dramatów, bo coś ci się pomyliło ewidentnie z tym czarnym humorem.
Nie nie musisz zamykać się w piwnicy mnie też nie interesuje w jakiej norze siedzisz.
1
@Rewolucja123 I jesteś przekonany że mają podobną ilość kluczowych podań czy przerzutów obiema nogami?
0
@MarcelNJ11 I z nimi chcesz wychodzić na fazę pucharową LM, brzmi to jak masochizm po tych wszystkich euro-przekopach.
@michal26 No ja bym powiedział że brakuje kilku niezłych rezerwowych by ten zespół po 2-3 kontuzjach się nie rozleciał.
1
@oskar_wojak Po dwóch operacjach kolana i pauzie od listopada ma ruszyć na murawę po pięciu dniach treningu, chyba nikt nie postradał jeszcze rozumu by na coś takiego wydać zgodę.
0
@Viscael11Barca Nie ty mi lepiej nic nie proponuj, swój poziom już pokazałeś. Jest w tym rzeczywiście coś absurdalnego zestawiać czyjąś życiową tragedię z meczem piłkarskim.
0
@Viscael11Barca Rodzaj humoru w którym odnosisz się do chorób innych ludzi nazywa się pisaniem głupot.
0
@FCMichalo No prawda, tylko że patrzył na tu i teraz, powitalny artykuł ze strony:
Pan Cantery potwornie się zestarzał.
0
@FC1899Barca Słaba grafika panowie z klubu 700+ powinni być najbardziej wyeksponowani, bo jak to mawiała pewna pani to im się po prostu należy.
0
@jeyx77x A to trenuje już z drużyną że ma szanse na grę?
0
@PartidarioCatalan Jak wyjdą wyżej to można go użyć do ścigania się z obrońcami, łatwo kartkę wtedy zarobić.
0
@dariooo No Pique lepiej zna swój organizm niż Urus, będzie też wiedział jak się zachować jeśli coś się stanie co nie zawsze ma miejsce w przypadku młodych.
0
@DonMatteo901 No z jednej strony goat kojarzymy z Messim(jak to kibice barcelony) tyle że wpisując w wyszukiwarkę to nie ma tam tylko Messiego, zresztą to kontrowersyjne określenie , no i choć liczba niesamowita to są problemy czy to już rekord czy nie jeśli tak to opis po części uprawniony.
0
@Herato Nie przynajmniej tak wynika z bazy danych Transfermarkt.
0
@Persyfl A w takim sensie, no ja mogę tylko przyklasnąć bo nigdy tego transferu nie rozumiałem i nie zostałem miło zaskoczony.
0
@amanter No to właśnie scheda jaką zostawił ten który nie przegrał wyborów.
1
@Sulimo Nieopłacalne z punktu widzenia redakcji/właściciela.
0
@Persyfl Nie rozumiem nawiązania do Cou.
1
@SteuerFreiMoney Z tym śmietnikiem to brzmi to trochę jakby firmy spedycyjne przy zakupie floty kierowały się wyglądem? A to ich zakupy pokarzą który ciągnik jest udanym projektem.
0
@MaziFCB Już od dawna nie tj. od 2008 roku 51 % należy do Axel Springer SE
A to że jest prowadzona prze pasjonata futbolu nie deprecjonuje niczego bo to nie on osobiście wszystkich wycenia, zresztą tr team płaci za wkład w kontent strony więc to nie tak że wyceny to pomysły bandy 15 latków, zresztą ostatnio był skandal że kluby się wycenami posiłkowały(były wpisane w plany kadry) i nie brały ich z przymrużeniem oka.