Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hank_moody Haaland miał dwie takie serie w tym sezonie. Mbappe Kane, właściwie zawodników którzy w pięciu kolejnych spotkaniach zdobyli pięć bramek jest sporo, to nie wyczyn.
0
@LeoMessi1994 Kane wydaje się na papierze najlepszą opcją potem Lukaku jak znalazł na rozbijanie autobusów, bo obecna kadra to raczej autobusu nie rozklepie.
0
@Barca_Big_Moment Dlaczego kłopoty?
1
@norbi77 I jeszcze większy błąd Bartry jeśli go chciałeś żółtkiem usprawiedliwiać.
0
@IronSanHybrid Ten dług wynika z przejmowania lotosu czy trafił się po prostu kolejny karierowicz.
0
@Nieznajomy W pewnym sensie masz rację, choć obecnie uważam że nikt się nie znajdzie, może za rok.
4
@LuisSalvano No tak Senior pewnie ani grosza nie przytulił a ten Douglas to po prostu był niesamowity talent, tak samo jak te kilka innych "talentów" które Barcelonę kosztowały kilka milionów w ramach pierwokupów, a z choinki urwało się też kilka firm prokuratorów sędziów, widzę że odwierty idą dobrze.
0
@norbi77 Jeśli piszesz o Bartrze to sprawdzałem w dwóch źródłach i nie miał żółtka.
0
@pele1282 Akurat to nie prawda że zniknęły bo zniknęły tylko kopie oryginału.
4
@LuisSalvano Pisze to gość od Neymara gdzie klub dalej ma problemy prawne i finansowe bo trzeba było pół faweli przekupić by Brazol grał w Barcelonie. To chyba jakaś forma prowokacji albo trolling.
2
@PolskiBarcelonista10 Bebeto jeśli dobrze pamiętam miał przydomowe zoo więc w jego przypadku była by to gadająca papuga.
0
@qinio Ja nie chcę, ale chce go trener i wedle słów prezesa lyonu to było bardzo blisko zakupu.
2
@sonek To samo co z Lautaro jak się pojawiły poważne plotki co do wielkich klubów to forma poszła w dół.
1
@Bocheno1 Pewnie kiepski był Karol.
0
@TridenteMSN Fanem nie jestem ale nie ma kasy na nikogo lepszego, mimo iż paru typków usilnie próbuje wmówić wszystkim że jest inaczej a halandy i neyary są w zasięgu.
1
@tomek8756 Czego nie rozumiesz w państwie improwizacji, gdzie mottem przewodnim zawsze było Jakoś to będzie.
0
@Mathew86 Iniesta był najdłużej na podium.
0
@MatiFCB2000 Mimo mojej niechęci do kościoła słucham Radio Plus dla muzyki głównie lata 70-80 zazwyczaj jak coś majsterkuję.
0
@AmigoBlancos Uważasz to za spektakularną akcję?
Jak dla mnie to ograł gościa który zachował się jak junior bo nie wiedział co powinien zrobić z Walijczykiem.
2
@Mat_Cat Po co w miejscu gdzie jak sam piszesz dzieciak ma zdobywać wiedzę krzyż?
0
@mkord Idźmy dalej Orban to człowiek inspirujący JK do tego jak rozmontowywać demokratyczne państwo i krytykować UE pasąc się pieniądzmi od niej.
1
@Kgorecki2500 Dla mnie nie bo raz w pisie nie ma nikogo ciekawego ja podpiął bym to pod PO Tusk kosił każdego(o ile mógł) wychodzącego poza schemat mierny ale bierny, to samo w Pisie nie ma nikogo wyrazistego a jednocześnie za kim nie unosi się smrodek.
Partia na pewno straci na znaczeniu bo jest tam zlepek ludzi o różnych poglądach o różnych kwalifikacjach które jak już do ciebie pisałem trzyma kaczyński i konfiturki, jeśli pod jego władzą oni i tak biją się po głowach w obecnej sytuacji państwa to co będzie bez niego.
Dużo pokazał też okres gdy JK miał problemy zdrowotne które nie były nagłe a i tak w pisie był paraliż.
1
@RudY No dla mnie to bramkarz nie był problemem w reprezentacji albo inaczej nie był aż takim by wymieniać go w pierwszej kolejności bo ta "drużyna" miała masę innych problemów a pamiętam czasy kiedy bramkarz był jednym z mocniejszych filarów w poprzednich imprezach.
1
@chavez Fajnie ale dla takiego starego dziada jak ja to nie ciekawostka.
0
@pt9 Nie no najgorsi są tacy co sami lubią ostro wejść ale jak ktoś w nich wchodzi to od razu nogi urywa.
0
@pele1282 Od kiedy Barcelonę oglądasz?
0
@xBoMBoWiECx W czasach pandemii gdzie kluby nie miały wpływów z stadionu muzeów i sklepów stacjonarnych na stadionie powodzenia. No chyba że zamierzasz Pedriego Ansu i Arujo na sprzedaż wystawić.
1
@Kgorecki2500 Oj ja bym tego nie nazwał stołówką, bo bliżej temu do ekskluzywnej restauracji, jak masz mocne nerwy to poczytaj ile tam milionów jest topione.
3
@Kgorecki2500 Bez kaczyńskiego to się rozpadnie w dobry mak, on tam to towarzystwo trzyma za "mordę" bo inaczej by się pozabijali o polityczne konfitury.
0
@qinio No pewnie nie mamy 10 na depaya ale znajdzie się 100 na neya.