0

@hank_moody Haaland miał dwie takie serie w tym sezonie. Mbappe Kane, właściwie zawodników którzy w pięciu kolejnych spotkaniach zdobyli pięć bramek jest sporo, to nie wyczyn.

0

@LeoMessi1994 Kane wydaje się na papierze najlepszą opcją potem Lukaku jak znalazł na rozbijanie autobusów, bo obecna kadra to raczej autobusu nie rozklepie.

0

@Barca_Big_Moment Dlaczego kłopoty?

1

@norbi77 I jeszcze większy błąd Bartry jeśli go chciałeś żółtkiem usprawiedliwiać.

0

@IronSanHybrid Ten dług wynika z przejmowania lotosu czy trafił się po prostu kolejny karierowicz.

0

@Nieznajomy W pewnym sensie masz rację, choć obecnie uważam że nikt się nie znajdzie, może za rok.

4

@LuisSalvano No tak Senior pewnie ani grosza nie przytulił a ten Douglas to po prostu był niesamowity talent, tak samo jak te kilka innych "talentów" które Barcelonę kosztowały kilka milionów w ramach pierwokupów, a z choinki urwało się też kilka firm prokuratorów sędziów, widzę że odwierty idą dobrze.

0

@norbi77 Jeśli piszesz o Bartrze to sprawdzałem w dwóch źródłach i nie miał żółtka.

0

@pele1282 Akurat to nie prawda że zniknęły bo zniknęły tylko kopie oryginału.

4

@LuisSalvano Pisze to gość od Neymara gdzie klub dalej ma problemy prawne i finansowe bo trzeba było pół faweli przekupić by Brazol grał w Barcelonie. To chyba jakaś forma prowokacji albo trolling.

2

@PolskiBarcelonista10 Bebeto jeśli dobrze pamiętam miał przydomowe zoo więc w jego przypadku była by to gadająca papuga.

0

@qinio Ja nie chcę, ale chce go trener i wedle słów prezesa lyonu to było bardzo blisko zakupu.

2

@sonek To samo co z Lautaro jak się pojawiły poważne plotki co do wielkich klubów to forma poszła w dół.

1

@Bocheno1 Pewnie kiepski był Karol.

0

@TridenteMSN Fanem nie jestem ale nie ma kasy na nikogo lepszego, mimo iż paru typków usilnie próbuje wmówić wszystkim że jest inaczej a halandy i neyary są w zasięgu.

1

@tomek8756 Czego nie rozumiesz w państwie improwizacji, gdzie mottem przewodnim zawsze było Jakoś to będzie.

0

@Mathew86 Iniesta był najdłużej na podium.

0

@MatiFCB2000 Mimo mojej niechęci do kościoła słucham Radio Plus dla muzyki głównie lata 70-80 zazwyczaj jak coś majsterkuję.

0

@AmigoBlancos Uważasz to za spektakularną akcję?
Jak dla mnie to ograł gościa który zachował się jak junior bo nie wiedział co powinien zrobić z Walijczykiem.

2

@Mat_Cat Po co w miejscu gdzie jak sam piszesz dzieciak ma zdobywać wiedzę krzyż?

0

@mkord Idźmy dalej Orban to człowiek inspirujący JK do tego jak rozmontowywać demokratyczne państwo i krytykować UE pasąc się pieniądzmi od niej.

1

@Kgorecki2500 Dla mnie nie bo raz w pisie nie ma nikogo ciekawego ja podpiął bym to pod PO Tusk kosił każdego(o ile mógł) wychodzącego poza schemat mierny ale bierny, to samo w Pisie nie ma nikogo wyrazistego a jednocześnie za kim nie unosi się smrodek.
Partia na pewno straci na znaczeniu bo jest tam zlepek ludzi o różnych poglądach o różnych kwalifikacjach które jak już do ciebie pisałem trzyma kaczyński i konfiturki, jeśli pod jego władzą oni i tak biją się po głowach w obecnej sytuacji państwa to co będzie bez niego.
Dużo pokazał też okres gdy JK miał problemy zdrowotne które nie były nagłe a i tak w pisie był paraliż.

1

@RudY No dla mnie to bramkarz nie był problemem w reprezentacji albo inaczej nie był aż takim by wymieniać go w pierwszej kolejności bo ta "drużyna" miała masę innych problemów a pamiętam czasy kiedy bramkarz był jednym z mocniejszych filarów w poprzednich imprezach.

1

@chavez Fajnie ale dla takiego starego dziada jak ja to nie ciekawostka.

0

@pt9 Nie no najgorsi są tacy co sami lubią ostro wejść ale jak ktoś w nich wchodzi to od razu nogi urywa.

0

@pele1282 Od kiedy Barcelonę oglądasz?

0

@xBoMBoWiECx W czasach pandemii gdzie kluby nie miały wpływów z stadionu muzeów i sklepów stacjonarnych na stadionie powodzenia. No chyba że zamierzasz Pedriego Ansu i Arujo na sprzedaż wystawić.

1

@Kgorecki2500 Oj ja bym tego nie nazwał stołówką, bo bliżej temu do ekskluzywnej restauracji, jak masz mocne nerwy to poczytaj ile tam milionów jest topione.

3

@Kgorecki2500 Bez kaczyńskiego to się rozpadnie w dobry mak, on tam to towarzystwo trzyma za "mordę" bo inaczej by się pozabijali o polityczne konfitury.

0

@qinio No pewnie nie mamy 10 na depaya ale znajdzie się 100 na neya.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?