Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakub1906 hen0x ma tu konto nie wiem jak wygląda jego działalność w mediach społecznościowych tu był jednym przynajmniej dla mnie z bardziej merytorycznych kibiców, a jego posty o piłce były na wysokim poziomie.
0
@saczers438 Był bardzo blisko przynajmniej w planach Barcelony.
2
@Coutinho007 Nie no niektórzy młodzi mnie oczarowali więc nie używał bym tu stwierdzenia o zdaniu(jeśli liczyć Puiga jako młodego to tylko on zawiódł a rówieśnikiem Portugalczyka)
Taki Pedri dla mnie ogółem super chłopak trochę ostatnio przyhamował i trzeba dojść dlaczego ale jeśli będzie rozwój a tego powinniśmy oczekiwać to klub będzie miał pociechę na lata.
Ilaix też fajnie się prezentował a do tego to typ piłkarza jakiego Barcelona bardzo potrzebuje więc trzeba mocno trzymać kciuki.
Arujo momentami wyglądał jak czołowy stoper ligi ale po kontuzji już tak różowo nie było niemniej to też kandydat na pilkarza na lata.
2
@Don-Corleone No jest okres pandemii to na pewno ale też niektórzy obrońcy mieli a pewne nazwiska wciąż mają w głowie właśnie słońce Toskanii a nie poważną piłkę, wiec i to pomaga Miguezie.
Ale to problem wielu zawodników Barcelony gdyby były pieniądze to pół składu powinno się pakować(ewentualnie być ławkowiczami), a w kadrze to proporcje były by jeszcze większe.
0
@amanter Ciekawe czy to prawda z plotkami na temat tego że było spięcie o premie za bycie niepokonanymi.
3
@Don-Corleone Nie wiem jak dla ciebie dla mnie Migueza też zdał, bo miałem małe oczekiwania, i nie nie zamierzam tu pisać że to jakiś pan piłkarz ale też nie potyka się o własne nogi jak niektóre dużo większe talenty.
0
@Ronaldinho10VB Pewnie gdyby nie istniał Uli Hoeneß to bym się zgodził.
0
@michal26 No pewnie a prywatyzacja edukacji to nie jest temat na godzinne debaty, o kurde żartowniś z ciebie.
0
@michal26 Wypowiedzi nie ma potrzeby bo on to bagatelizuje, wystarczy poszukać sobie z kim robi interesy. Ze mną jest taki problem że jak któryś polityk mi się spodoba(a raczej jego wypowiedzi) to sobie w miarę możliwości go sprawdzam i wilk o dziwo mi się kiedyś spodobał no ale po bliższym przyjrzeniu czar prysł.
Kontekst spisz sobie Quadro Academy.
0
@Nieznajomy Znaczy masz rację w tym że takie głosy się pojawiały bo taka jest specyfika LM że wyróżniający się zawodnicy od razu zdobywają łatkę wielkiego talentu, mnie całkowicie wyleczyły dramy z Deulofeu i sztuczne pompowanie balonika. Po prostu trzeba filtrować pewne informacje od zaufanych źródeł, idealnym przykładem jest konrad który ma słaby sezon w BB a niektórzy tu kreowali go na zbawcę skrzydła w Barcelonie.
Dlatego dla mnie który dawniej uważnie śledził informacje ze szkółki to thiago był wielkim talentem a SR tylko wyróżniającym się graczem, co nie znaczy że ktoś tu na stronie mógł takie wizje forsować bo tego nie pamiętam ale dziwić by mnie to nie zdziwiło.
3
@michal26 Po raz kolejny udowadniasz mi że prawdziwej biedy u ludzi to ty nie widziałeś, no i całkowicie pomijasz istnienie tak zwanej patologii.
Fajnie to brzmi w pierwszym pokoleniu, pozdrawiam za trzy.
Zwiększy się, no pewnie bo studia prywatne produkują jak na harwardzie nawet się uśmiałem, płacisz to ci podbijają. To właśnie najzdolniejsi ale ubożsi stracą najwięcej. Doskonale pokazała to sytuacja w USA gdzie najlepsze uczelnie kończyły dzieciaki milionerów nie umiejąc nic. N
0
@michal26 wilkowi z konfy pedofilia też nie przeszkadza.
0
@mientusek1407 Nie piję i to dłużej niż niektórzy tu żyją.
Granica pierwszej i drugiej dziesiątki nie oznacza że to musi być 10 może to być zarówno 9 jak i 11.
City Chelsea Liverpool PSG FCB Real Atletico Juve te drużyny na pewno mają lepsze kadry, może pora się obudzić zrzucić klapki z oczu podpisane talent i nazwisko i spojrzeć prawdzie w oczy mamy w kadrze 4 światowej klasy zawodników otoczonych piłkarzami niezłymi średnimi i słabymi, cześć już dawno jest za słaba na ten klub, część nie spełniła pokładanych nadziei a część po prostu mimo iż są bardzo dobrymi zawodnikami ten klub po prostu przerósł .
1
@michal26 To pytanie jeśli edukacja jest obowiązkowa do 18 roku życia a licea/zawodówki/technika są dla kogoś za drogie to co zrobić? Zostajesz 14-letnim kryminalistom z wykształceniem podstawowym.
@Khardan jkm ma już 80 lat to bawienie się w mesjasza polskiej polityki to już ostatnie bezdechy, a bez niego ta sekta padnie szybciutko.
0
@koziar No i Barcelona musi mieć na jego pensję powiedzmy 30 jak chce to trzeba pól składu wyprzedać by na to uzbierać, jak się uda wyprzedać, bo raczej nikt do odchodzenia nie będzie skory.
1
@Kgorecki2500 30 letni BRAZYLIJCZYK, to dużo zmienia.
na minus jeszcze sprawy w sadzie jakie zaserwował nam zarówno senior jak i sam Neymar
0
Ciekawe skąd na pensję, nawet sprzedaż Dembele Cou i Antka niewiele da bo klub i tak musi je ciąć, powodzenia, niby Messi mały ale cień daje jak Mount Everest.
0
@Nieznajomy Tylko trzeba odróżnić glosy od głosów poprawiających sobie samopoczucie, są tu też głosy że Puig to wielki piłkarz.
Każdy pomocnik z LM ma w sobie cząstkę "Xaviego" bo tak szkoli się pomocników od czasów Armora ale to Thiago bliżej stylistycznie do Xaviego.A SR tak naprawdę to wylądował na PO bo jest słabym pomocnikiem,a może nie słabym bo na papierze ma dużo miałkim pomocnikiem.
0
@kkbarca Koeman w wywiadzie stwierdził że to była decyzja klubu. Ja uważam że to dobrze że Suarez odszedł co by było z Barcą za rok jakby odeszli z Messim, no i w Barcelonie wyglądał fatalnie, tak wiem pewnie dołożył by te +-15 bramek w lidze, LM należy przemilczeć.
0
@masq Ale o brakach taktycznych było wiadomo i dlatego ma pewnego pana w sztabie który te braki miał rekompensować. Przywołał bym tu inne Holenderskie duo gdzie Henk ten Cate był tą tengą głową.
0
@Coutinho007 Raczej nie było bo Thiago to miało być cudowne dziecko i kolejny wybitny wychowanek w pomocy o SR nikt tak nie pisał.Poważny.
0
@Pawel13sz Raczej liczył bym na pojedyncze przypadki a nie pokolenie, zważywszy na to ile obecnie w stosunku do poprzednich dekad dzieciaki spędzają na kopaniu gały, no i dla części młodych piłka nie jest ciekawa.
0
@Encore Nie byli by w top 5, zawsze trochę patrzymy na nazwiska, część doda komuś umiejętności bo widzi potencjał. Do tego w kadrze mamy zawodników niepotrzebnych albo takich którzy patrząc na pierwszy skład nie powinni się w klubie znaleźć bo ich styl gry/pozycja nie pasuje , gdyby w tej chwili oceniać aktualną dyspozycję zawodników to dla mnie Barca była by na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki, i to głównie dzięki trzem zawodnikom.
0
@LuisSalvano A ile za podpisy? Ile dla pośredników ile na pensję, i bu za rok nie masz 2/3.
0
@LuisSalvano Ale mnie to co mówił leonardo czy Al-Khelaifi mało interesuje, właściciel PSG powiedział że Neymar nie odejdzie i nie odszedł, jak powie że Rozważają jego sprzedaż to wtedy wszystkie te twoje bajki wejdą w fazę może.
No właśnie nawet jakby wyszedł i ogłosił że przedłuży za tydzień to ty nie uwierzysz bo zaraz kolejną teorię spiskową wymyślisz.
Pomyślałem logicznie i pewny transfer ogłosiłeś 2 albo 3 razy jesteś niewiarygodny, tak samo jak neymar.
0
@dezerter No to może zaangażowanie sprawi że zacznie grać w młodzieżówce?
2
@LuisSalvano Po co jak podawałem ci słowa właściciela PSG że nie odejdzie to je wyśmiewałeś, jak podawałem ci słowa sprzed 9 dni jak obiecywał że nie odejdzie to udawałeś że nie widzisz, od 4 lat tylko nawijasz jedno i to samo.
0
@LeoMessiah Nie no ja w Neymara nie wierzę tylko że to było by niczym za Bartomeu cyrk.
0
@TylkoBarca7273
Frankie, Messi Alba
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/leistungsdaten/verein/131
0
Jest szansa na 500 baniek i topimy to w Messiego i Neymara, no to było by coś, nie trzeba było prezesa zmieniać.