0

@dge21 No przypomina mi się pewien wywiad z ulicy gdy zapytano jakiegoś staruszka co myśli o ostatnich słowach dody a ten się jej pyta co to jest ta doda,a ta dociekała bo nie potrafiła zrozumieć że ktoś dody nie zna.

Ja osobiście nie wiedziałem kim jest ta panienka ale wygooglowałem sobie by sprawdzić czy chociaż ją kiedykolwiek widziałem(bo pisano tu o niej że miała jakieś epizody tv) a nie widziałem i nad tym nie ubolewam.
Nie wiem czy tak sobie po prostu piszą czy poprawiają sobie samoocenę mnie to nie boli w żadnym wypadku, właściwie dziwię się że ktoś tak nieznaczący i nie mający na nic wpływu wywołuje taką polemikę.

No i napisałeś o idolu pokolenia więc dopytam jakiego pokolenia bo na pewno nie mojego, a określanie tak kogoś kto wedle LR tworzy kontent dla 12-15 lat to spore nadużycie.

0

Coś czuję że teraz nawet pre-sezonowe towarzyskie spotkania będą pod kuratelą Uefa i zamiast podziału na pół wspaniała organizacja i tu będzie pobierała podatek :)

0

@koksik2700 Ale jest poważna różnica pomiędzy włożeniem bramki gorszemu rywalowi, a włożeniem takowej rozbitemu zlepkowi piłkarzy, bo oni na pewno drużyną nie byli a część z nich to na boisku była tylko ciałem.

1

@koksik2700 A to interowi siadła psycha w tamtym meczu czy dorabiasz teorię pod narrację.

4

@dge21 To fajni idole, a może ja jestem starszy i naprawdę nie wiem kto to jest tak trudno to zrozumieć że nie wiem .

Do tego tak mi się wydaje że niewiedza co ta za osobistość nikomu nie urąga a właściwie w pewnym sensie jest cnotą :)

0

@TridenteMSN @udarpawarotam Odnoszę się tylko do LM, a jej nie wygrali.

0

@AnnaMarianna Ja to uważam że nawet mężowi z 10 letnim stażem się wysyłać nie powinno.
Raz małżeństwo może się rozpaść i sporo facetów to upubliczni jeśli rozstanie odbyło się w niemiłych okolicznościach.
Dwa możliwość przechwycenia takich danych też jest problematyczna.

@udarpawarotam Kolego jeśli ona liczyła że to nie wycieknie to jest sporo głupsza niż ta twoja karolina, nie ma czegoś takiego jak prywatne kamerki.

0

@skubi99 No fajnie tylko że po co w takim razie smuty o tym co to zrobią po dojściu do władzy, te odwołania do inteligencji to chyba jakaś zasłona dymna bo każdy mający choć 75IQ wie że konfa rządzić nie będzie, więc zabawa w kotka i myszkę na dłuższa metę ludzi nuży

1

@Kengo Pomijany jest fakt że zmiana otoczenia bywa dla zawodników wybawieniem, nie sugerujmy się jego postawą w AM bo jej na Barcę się przełożyć nie da, tylko tym jak wyglądał Suarez u nas i tym że ludzie mieli go w większości dość, no i kolejnym czynnikiem który wpływa negatywnie na odbiór tego rozstania jest to że nie ma w klubie klasowego ŚN.

0

@udarpawarotam No to zerknij na MC wydanie pół miliarda na obronę niewiele zmieniło w kwestii LM i to nawe jeśli teraz wygrają.

1

@PabloVEB a konfa kogo chciała na prezydenta?

0

@BlaseR9 Nie uważasz że to trochę śmieszne Messi nie poznał Barto w 2018 roku, nie widział co ten koleś zrobił z Puyolem?

2

@Quavosk Ból tyłka że prezenter telewizyjny zgarnia więcej poparcia niż janusz przez kilka wyborów sumując.

1

@Colon Przecież on nie wkładali tych pieniędzy bo lubią piłkę nożną, tylko by otworzyć sobie pewne drzwi dużo szybciej albo po prostu legalnie.

0

@Mateonvious Pistoletu nie ale rok trybun to dla obydwóch tragedia.

0

@krzyrzak69 Jeśli mu usunęli to pogra kilka lat może nawet 3-4 na najwyższym poziomie, ale o graniu na wysokim do tych 33-34 lat to nie ma mowy.

2

@JANEK777 Rozliczenie pedofilwó-konfederacja wybierz jedno, a raczej zapoznaj się z kim interesy robi wilk.

0

@Pawlak1992 To że za 220 baniek odszedł top trzy piłkarz a za ponad sto wróci już dużo gorszy starszy i z problemami zdrowotnymi zawodnik.
Poza tym jego nagłe bo obiecywał że zostaje wymusiły na klubie pewne decyzje, tak więc zakup dembele i cou nie były w 100% kaprysem barto.
No i nie kończące się zabawy w sądach i jakże nielubiane przez jego fanów ale w pełni prawdziwe ośmieszenie klubu.

0

@Xxxbarca4ever No był solidny a nie tego oczekiwano a dokładniej wyciągając średnią, bo jeden b dobry rok przykrywa trochę jeden średni i jeden słaby, nie porównywałbym go do dembele bo składy były bardzo różne i to bardzo na korzyść sancheza, pomijając kontuzję łatwiej by się dembele grało mając zamiast ivana vidala i SR Xaviego Iniestę i Alvesa.

I nie ma zaślepić podałem tylko malutkie info które sprawia że wyżej postawię Pedro.

Znów się nie zgodzę wielokrotnie zwracałem na to uwagę że wpływ mascherano na drużynę na murawie był znikomy jeśli chodzi o motywację, odsyłam w szczególności do dwumeczu z MC gdzie razem z Pique próbowali motywować za co oczywiście brawa ale koledzy w ogóle nie reagowali na te próby, Masche z repry a ten z Barcelony to zupełnie inne figury na murawie.

No pewnie że miał świetne wślizgi ale miał też tendencję do idę na raz niczym junior.

0

@damian16161212 Nie chcę go przede wszystkim z powodu wieku/Brazylijczyk i problemów ze zdrowiem w dalszej kolejności z tego że to on wybrał taką ścieżkę i nie rozumiem dlaczego klub ma za jego wybory płacić.

0

@Blanco16 To teraz znajdź termin amortyzacja i zrozumiesz że z twoich 40 za cou może zostanie polowa, pomijam już fakt że gość na pewno nie będzie skory do odejścia i trzeba będzie mu to wynagrodzić więc w realu oddasz go za darmo.

0

@Blanco16 Jakby był zdrowy, bo przy trzech latach takich jak obecny sezon to nie było by to w żadnym wypadku opłacalne.

1

@Xxxbarca4ever Pewnie bym przyklasnął ale seydou miał zagrać na ŚO w super ważnym meczu i wymiękł a za niego zagrał Yaya więc mała ryska na tym pomniku jest.
Widzę też że mamy bardzo odmienne zdanie odnośnie zawodników, bo dla mnie masche nigdy nie stanowił o sile Barcelony, jeśli traktować go jako pomocnika w obronie to ok ale po tylu latach wciąż te same proste błędy, młody Umtiti szybko pokazał kto jest prawdziwym obrońcą, Sanchez kilka świetnych spotkań a tak to średnio udany transfer.

Moim faworytem będzie Pedro choć momentami na pewno był kluczowym zawodnikiem Barcelony.

0

@KacperVEB W Arsenalu grali trzema 10 czasami nawet 4 ale rzadko.

1

@Medrzakoo01 Nie jest 20 letnim kawalerem więc zmiana klubu to zmiana szkoły zakup domu już musieli by to organizować a skoro małżonkę w sieci śledzą to już by coś wyszło więc jak przychylił bym się do opcji że zostaje.

2

@Damian11 Ja pamiętam nawet starszych taki gai assulin na przykład, dlatego z ostrożnością podchodzę do kolejnych wielkich gwiazd. No i jak czytam że z BB to do pierwszej drużyny się nawet ośmiu nadaje to mam w głowie mętlik :)

0

@dezerter I dlatego grał w pierwszej reprze a potężny Puig nie gra w młodzieżówce, jak zawsze goście którzy z tego żyją się nie znają a ty z kanapy w Polsce wiesz kto jest lepszy.

0

@DaPidejpi Tylko problem jest taki że reprezentacje musza się docierać i zdobywać doświadczenie .

Akurat atakiem to bym się nie ekscytował na której imprezie mieli 6 zawodników z ++20 bramkami w sezonie a na murawie nie potrafili prosto kopnąć piłki.

0

@Rewolucja123 Ja bym się zastanowił czy to on jest winnym tych porażek z najlepszymi bo trzon zespołu od kilku lat się nie zmienia a klub łapie euro-przekopy zmieniając trenerów, może pora na ruch skalpelem.

0

@Criss18Barca Może być o ile masz super profesjonalnych graczy Xavi i Iniesta grali z Lucho. Tylko że Xavi i Iniesta to specyficzni zawodnicy.
Twój przekaz jest słuszny zwłaszcza z Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?