Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld @MatiFCB2000 a wcześniej Puyol Rafa Pique.
0
@EdinsonCavani Może chcieli żeby Messi wreszcie wygrał.
0
@adasko1998 Nie są zabawkami, są oknem wystawowym by łatwiej dotrzeć do pewnych ludzi i ocieplić swój wizerunek. By móc zarabiać jeszcze więcej pieniędzy.
0
@michal26 Rozumiał bym gdyby nie to zdanie "Ale to jest akurat chamstwo zarzucać milionerowi, który sam zapracował na swój majątek, że uczciwie nigdy nie pracował."
Już tu lata temu ktoś do mnie pisał odnośnie jkm i jego milionów i właśnie wtedy żeby się odnieść sprawdziłem jego oświadczenia majątkowe, gdyby liczyć tylko to co zarabiał poza PE to brakło by mu życia 3 razy by uzbierać te miliony a dokładniej działki warte miliony które dostał w spadku.
0
@Vebrol Piłkarze coraz mniej pozwalają decydować sentymentom, ma to swoje plusy i minusy, osobiście uważam że miłość wielu do klubów to hasełko pod publikę. Barcelona była przed Messim wyjątkowym klubem więc i po też tak powinno zostać, no chyba że na dłuższy czas wypadniemy z szerszej czołówki, np 3-4 sezony odpadną zaraz po wyjściu z grupy.
1
@michal26 To uwagi odnośnie zapracowania na miliony trzeba było sobie odpuścić.
2
@Quavosk Szkoda że jego synowie nie są tak pracowici by mógł się nimi chwalić tylko uczepili się koryta udostępnionego przez tatusia.
@michal26 a ile jego majątku jest odziedziczone.
0
@Trepyveb Masz dużo racji ja tylko dałem przykład że mimo pustotanów w obronie i pomocy byli kreowani na faworytów, ogólnie od dawna mają słabą drużynę więc ja bym na nich nie stawiał.
0
@icon3520 Little Fighter
0
@Quarhodron Piszesz o ostatnich latach tak, sprecyzuj co dla ciebie jest konkretnym rezultatem. Bo na przestrzeni lat trenerzy z Ameryki południowej trenowali trochę w Europie często słabsze kluby więc przez pryzmat trofeów ciężko będzie ich oceniać.
Na pewno Manuel Pellegrini
0
@michal26 Jeśli już to biologia odgrywa tu największe znaczenie, kobiety są po prostu twardsze.
1
@Pablit No obecnie to bardzo potrzebujemy właśnie takiego kapitana który potrafi zmotywować albo wstrząsnąć zespołem, tego przynajmniej na boisku nie widać w wykonaniu Messiego.
0
@Kengo Na którąś imprezę jechali z sześcioma atakującymi każdy miał +20 goli(niektórzy więcej) a jak przyszło co do czego to nie miał kto grać również z przodu.
0
@DaPidejpi No myślę że starzy kibice Realu mogli by trochę namieszać z zawodnikami jak Gento Munoz Sanchiz Hierro Michel a i tak pewnie zgubiłem jakieś nazwisko bo przecież ta machina z przełomu lat 50 i 60 jest pełna legend Realu.
0
@tomek8756 To ciekawe czy to jest powiązane z polityką i oziębieniem na linii Izrael-Usa, czy sama tak wyskoczyła.
0
@WildKidzML Mam gdzieś czy będziesz mnie szufladkował jako nieumiejącego czytać czy nie inteligentnego, ja odniosłem się tylko do tego kawałka tekstu bo nie zgadzam się z uogólnianiem tego stylu do klepania piłki, reszta twoich wywodów i wróżb mnie absolutnie nie interesuje. Jakbyś był tak inteligentny za jakiego się uważasz to może byś do tego doszedł, a może po prostu trzeba było sobie darować ten pstryczek w stronę Pepa skoro to nic nie znaczący wpis, ale tak przecież nie jest.
0
@lukas10 No twierdzi też że się nie myli, ja na przykład pamiętam takiego karnego z Chelsea, tak tylko wspominam.
0
@Criss18Barca Stawiać Mascherano nad legendy klubu, mocne. Ja mam chłodny stosunek do Argentyńczyka, raz to był pomocnik i do tej formacji nie pasował absolutnie w Barcelonie, w obronie na najwyższym poziomie tylko wślizgi, wyjścia na raz i trzymanie linii jak u juniora, no taki był wspaniały że młody Sam dość szybko pokazął kto jest prawdziwym obrońcą. Prawda jest taka że był beneficjentem nieudolności zwłaszcza Zubiego jeśli chodzi o zakup SO. Do tego liderem to był w reprezentacji w klubie na pewno nie odsyłam do dwumeczu z MC tam to najlepiej widać.
Najbardziej brakuje Xaviego to widać gołym okiem to on był ostoją tego klubu jeśli chodzi o styl. W dalszej kolejności Puyol i Iniesta.
0
@WildKidzML No a ja się odniosłem tylko do wstępu bo zwyczajnie nie zgadzam się z takimi płytkimi podsumowaniami tzw tiki-taki, co to ma do czytania ze zrozumieniem?
0
@socha Zgadzam się tylko doprecyzujmy to nie jest jego kasa.
0
@WildKidzML Ssie to że wybierasz jedną składową ze stylu który deprecjonujesz bo tak pasuje ci do narracji i do tego się odnoszę, jak mi wskażesz punkt regulaminu który zabrania odnosić się do części komentarza to przeproszę, w innym wypadku daruj sobie pisanie o poziomie.
0
@WildKidzML Mnóstwo podań to tylko jedna ze składowych "tiki-taki" pisanie tego w taki sposób pokazuje że nie wiesz czym jest ten styl.
0
@clyde Ostatnio to samo czytałem o Pedrim i Puigu.
16
Odprawa z PSG
Bonus za podpis z Romanem
Bonus za LM
Całkiem niezłe finansowe pól roku Tuchela :)
2
@lukasz9197 Jedni wystawiają 4 skrzydłowych inni cztery 10, ot takie fanaberie.
0
@A_Gomesinho_21 Lucho należą sie szczególne ukłony że potrafił przekonać zawodników do zmiany sposobu gry bo chyba to było najtrudniejsze.
2
@betonito Ja jestem po Xavim dla mnie to on jest tym czynnikiem najważniejszym odpowiedzialnym zarówno za puchary w Barcelonie jak i w Hiszpańskiej reprezentacji która przed nim tylko dobijała kibiców rozbudzając nadzieje w kwalifikacjach.
2
@Bykunn Najgorsze jest to że to dzieje się u najbardziej doświadczonych zawodników.
0
@notrac @MamerTponad100 Tak uściślając to @Tomek54321 ma poniekąd rację bo to nie była LM tylko ostatnie zwycięstwo w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych.
1
@kiper09 Messi dużo daje ale też dużo zabiera. No i Barcelona od bardzo dawna nie zatrudniła trenera z topu, naprawdę dawna.