4

@sokot No jak Ramos to nie legenda to nie wiem jakie kryteria trzeba spełniać by nią być.

0

@ddanioofcb Raz że każda drużyna z topu nas zmasakruje, dwa kto wie co a Fatim, trzy formacja obrony tak z trzy lata na dotarcie.

0

@Encore Nie wiem tylko dlaczego tam forsują drybling=technika :) no ale tak się zakręcili że nie będę im tam się wbijał.

1

@IronSanHybrid To info od MD, bo policzyli na liczydle że CC miała spadek 1,6 inny użytkownik pisał że to wypłata dywidendy.
Straty wizerunkowe są na pewno potworne ale ciężko je obliczyć.

0

@Ghotti Straty wizerunkowe są ciężkie do obliczeniach, a ty przywołujesz głupotę MD które zobaczyło spadek o 1,6 i zrobili obliczenia na liczydle.

0

Słabiutko zwarzywszy że Messi to pewnie jakieś 70% wszystkich koszulek.

0

@amanter A to nie nasyłał firmy żeby śledziła piłkarzy?

0

@Kettger To swastyka czy hisnduski symbol szczęści bo to nie jest tożsame drugi symbol jest tak stary jak ludzkie cywilizacje i występuje praktycznie w każdej religii świata, a w Azji jest traktowany tak jak był traktowany 2,3 czy 10 tysięcy lat temu jako symbol szczęścia.
Pomijam już to że kilku polskich szlachciców miało takie herby czy to ze kilka polskich pułków również używało swastyki na swoich odznakach.
Nie można zapominać kto i jak zagarnął ten symbol, ale parcie na oślep też nie jest wskazane.

Jak zaczniemy tak się bawić to tęcza nie będzie wszystkich tylko lgbt.

0

@totalcrack Kilka lat wstecz(2016) były cztery profesjonalne sekcje oprócz kopaczy i nie zaliczały się do nich piłkarki nożne, a do tego było 9 sekcji amatorskich.

1

@insp1re Ostatnio pisałem że tylko Alba i podtrzymuję że piłkarsko by się kwalifikował a czy trener by na niego stawiał czy wolał lepszego w bronieniu Capdevil to już inna sprawa.

0

@totalcrack Raczej wątpliwe bo jest ich sporo, chyba że liczysz tylko profesjonalistów.

0

Dobrze że te 100 dni wybiło przed pozbywaniem się zawodników bo jestem pewien że odbiór byłby trochę mniej pozytywny.

0

@nioton No Pep miał szczęście że miał Xaviego i Iniestę bo bez nich idzie dziesiąty rok bez LM a ogórków nie trenował.

0

@Persyfl I z tobą pół Słowacji.

0

@DonMatteo901 No młody Pique najwięcej wpłacał do puszki za spóźnienia i miał swoje wyskoki a Pep i tak dawał mu minuty.

5

To teraz tylko darmowe i pół darmowe rozstania i zaczynamy sezon.

0

@Tibu Zgadza się, z tym że Coutinho też miał drybling kiedyś dawno temu. I też z powodzeniem grał na skrzydle(bez innych 10 w drużynie :)).

0

@Janiama To że dla mnie to był faul na żółtko i dla sędziego również i w tej sytuacji ma się nie przejmować tym że to druga żółta, tylko tyle i aż tyle. Niby piszesz że rozumiesz, że się wybroni ale wciąż szukasz tego ale.

1

@Janiama Czuć? On ma się kierować przepisami za co są kartki, jego nie ma interesować to ze krychowiak nie ma świeżości i nie nastąpił celowo tylko fakt tego że nastąpił, bo idąc takim tokiem zaraz dojdziemy do abstrakcyjnych wyjątków.

0

@pt9 Henry i Villa czy w mniejszym stopniu Eto to byli napastnicy i pierwsza dwójka wylądowała na skrzydle bo na środku grał ktoś inny, z tym sprawdzaniem też nie do końca się zgodzę, bo oczekiwania co do ich gry były znacznie wyższe.

7

@Janiama Kartka to kartka, sędzia nigdy nie powinien myśleć czy słuszna (druga)żółta kartka wyklucza zawodnika.

1

@DaPidejpi Monaco chyba najciekawsze najwyższa płaca średnia z wszystkich do wyboru fajna pogoda, raz że nie przeginają z poprawnością polityczną, w Emiratach dla mnie za gorąco, Korea chyba dostała by drugie miejsce uwielbiam lasy więc tam miałbym mały raj, choć kult piękna łamany przez operacje plastyczne mnie tam przeraża.

0

@Rewolucja123 No właśnie czemu się o niego nie zabijają? To na pewno nie jest słaby trener choć mam też wątpliwości czy nadaje się do największych klubów.

1

@Tibu No Depay też w pewnym ma styl gry zbliżony do 10.

1

@PatrychoO Czyli w większości wpisuje się w kurs jaki serwuje nike od kilku lat.

0

@Bruttal Wiem o co ci chodzi, cóż trzeba przywyknąć a ich niech boli zderzenie ze ścianą.

1

@Bruttal Ale dlaczego oczekujesz od niego dryblingu? Oczekuj tego że dostanie piłkę obróci się z nią i palenie gola, albo że walnie z główki ze stałego fragmentu, przecież to nigdy nie był i nie będzie drybler czy kreator.

1

@rayan_7 To nie wiedziałeś jakim piłkarzem jest Lewandowski? Brzmisz trochę jak niedzielny kibic co osłucha się Polskich mediów że lewy najlepszy na świecie a potem bolesne zderzenie z rzeczywistością bo to wybitny egzekutor w starym stylu aż tyle i tylko tyle, on nie rozegra w wielkim stylu nie przedrybluje też trzech, o czym sam kiedyś mówił.

9

@nuevojugador No to ciekawe spojrzenie bo w Barcelonie całkowicie odwrócił proporcje i to nie pomoc był już najważniejsza, akurat Lucho to najmniej papugowął Pepa i może dlatego ugrał coś w Europie.

0

@Janas11224 Nic dziwnego skoro niedawno odwiedził ich morawiecki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?