0

@Mr8lack Mam nadzieję że to jednak ja mam rację choć wiem że to nie jest ŚN, akurat gości z ciągotkami do gry na 10 mamy aż nadto i kupno kolejnej to tragedia nawet zwarzywszy na bycie "za darmo" bo jedna budżet płacowy jest bardzo ograniczony. Barcelona potrzebuje kogoś kto powalczy z obrońcami zrobi miejsce a nie kolejnego gościa który będzie od nich uciekał i chciał rozgrywać piłkę między liniami. Jeśli ty masz rację po pozostaje tylko liczyć na to że Kun będzie zdrowy, ciężko o optymizm.

0

@doc Ciekawe co na to Duńczyk bo oficjalnie powiedział że zostaje i praktycznie nic mu nie mogą zrobić, właściwie to nic mu nie mogą zrobić bo pewnie ich na rozwiązanie kontraktu też nie stać.

0

@JarekS Dla mnie pisanie że był najlepszy na boisku w pierwszej połowie jest debilizmem, lepsi byli nr 21 i 8.

1

@IronSanHybrid Tak tu masz rację, ale on potrafił się dogadać z każdym z PSL czy KO, coś co może być wielkim plusem w polityce, zwłaszcza jak chcesz coś zrobić dobrego w swoim mieście to lepiej żyć z władzą dobrze.

0

@Mr8lack Uważasz że kupują go na LS? I jedynym prawdziwym ŚN jest Aguero to było by dość nieroztropne bo klub musi schodzić z pensji a część środków wkładamy w Depaya kolejnego zawodnika hybrydę który ma ciągotki do bycia 10, widziałem już drużyny z czterema 10 z pięcioma nie pamiętam.

0

@IronSanHybrid Tadeusz Ferenc w latach 2002–2021 prezydent Rzeszowa.
Przynależność polityczna Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Pis powstało pół roku wcześniej.

0

@amanter Ale na tą pozycję Barcelona go kupuje. Właściwie to jego naturalna pozycja i styl nie napawają optymizmem.
@Roobo No ja tez nie widzę tak klasowego pomocnika również za darmo.

1

No jakby nie wyrwa na ŚN w Barcy to wolał bym tego Wijnaldum'a niż Depaya.

1

@IronSanHybrid Nie nazwał bym tego stratą bastionu bo nigdy go nie mieli, raczej nie zdobyciem perły w koronie okolicznych ziem.

0

@eckov To też nie jest do końca sprawiedliwe bo piłka to sport drużynowy.

0

@Arkon Oj tak uwielbiam te spekulacje, 100 baniek dla Neymara a potem się okazuje że ciężko zrealizować transfer "darmowego" Depaya.

0

@Arkon A skąd oni mają mieć te 15 mln? Skoro mają schodzić z pensji podwójnie a są nowe twarze i zero sprzedaży.

0

@Kondziubarca Na papierze Anglia zawsze mocarna, to jak rzut monetą.

0

@Mow_mi_Douglas No fajnie tylko wielu agentów jak zobaczy tak skonstruowany kontrakt to pojedzie do Paryża czy Manchesteru bo tam jego klient zarobi więcej i łatwiej.

0

@david89 No to po co trzymać pierwszy skład, grajmy BB.

0

@tristan87 Ta drużyna która ma mniej Argentyńczyków.

0

@Chinaski Albo jeszcze nie zrozumiały że turlanie się opłaca.

0

Jestem ciekawy przyjęcia takiego euro bo mam wrażenie że kolorowo nie jest ale za wcześnie na podsumowania.

0

@MesQueUnClub_87 Tak samo jak mógł nie ciągnąć błazenady z najmanem, ale o co skoro mu się to opłaca.

0

@AmigoBlancos Akurat przełączając dziś kanały gość w śniadaniówce powiedział ze tylko Fakt(z codziennych) zainteresował się euro, to dużo mówi.

2

@Criss18Barca Wygląda trochę jakby miała kręcony licznik jak młodzi piłkarze z Afryki, jako że nigdy nie miałem słabości do ciemnoskórych dam neutralne 6

0

Nie będę oceniał zwolnienia trenera ale cieszę się na czystki w klubie, na wielu płaszczyznach działy się rzeczy niepożądane.

1

@Laza Może zobaczył jak Koemana traktują i zmienił zdanie.

0

@Magicc89PL Gorzej już przyszli więc trzeba będzie jeszcze bardziej czarować by spiąć budżet płacowy.

0

@Rewolucja123 No ale dlaczego pomijasz fakt że dawał mu regularnie szanse a Portugalczyk zawodził(ile było płaczu o minuty dla zawodzącego w rezerwach konrada), zresztą ten najlepszy moment też był kiepskawy.

0

@Dembouz1899 No jeśli coś firmował Perez i Laporta to widomo było że to nie będzie robione na kolanie.

0

@wroclawskifan https://spidersweb.pl/2014/06/emotikony-usmiechu.html
Jak widzisz mogę nie rozumieć.

Problem jest taki że raz Neymara nikt sprzedawać nie chciał, do tego zaliczył premię za przedłużenie i przyszłe wypełnienie kontraktu dwa on pomógł brazolowi zrejterować, czyli działał na szkodę klubu kóry ego był pracownikiem.

Dwa jeśli pamiętasz jak wyglądał Mina w koszulce Barcelony to sam dobrze wiesz że nigdy do klubu trafić nie powinien i gdyby nie forma z MŚ to była by kolejna kompromitacja transferowa.

Już raczej przykład Marloana jest celny niezły zakup, problem jest taki że gość do klubu sprowadził ponad 40 zawodników i praktycznie wszyscy to transferowe katastrofy, dodać do tego trzeba że jego wynalazki zabierały minuty wychowankom bo jak na warunki 3 ligi to płacono za nich absurdalne pieniądze.

0

Szok i niedowierzanie, Barcelona musi schodzić z pensji sama z siebie do tego nikogo nie sprzedała a do listy płac dołożyła nowe nazwiska.

3

@Barcelonista94 Nich Fati najpierw wróci do zdrowia potem formy i dopiero można pisać takie rzeczy, niektórzy zapomnieli że Dembele przeszedł poważne kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?