Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Nie jest dziwne.
Ilu masz na LR emerytów? Wedle piramidy wieku stanowią oni ok 25 procent uprawnionych do głosowania, niewiele potrzeba do tych 30%
Widziałeś jaki jest średni wiek wyborcy konfederacji, pewnie nie skoro o tym piszesz, widziałeś ich wynik w wyborach wśród przedsiębiorców prezesów i specjalistów, no właśnie.
Jak będziesz dyskutował z kimś o konfie to zapytaj o dziadków i wtedy okaże się że na "światłego" wyborcę świeżo po otrzymaniu dowodu przypada 4 jego dziadków głosujących na pis.
No i istnieje jeszcze problem z tzw antysystemowcami, obecnie konfa to ci wybór na jak długo.
0
@michal26 Nie bo po co mi to.
4
@Yosemite Wciąż mnie tyłek boli jak tego Adriano widzę, taki miał potencjał.
0
@Colon Popatrz na erę Guardioli na MSN mimo tego to RM obronił LM patrząc trochę z dystansu to problem stylu bo można było wygrać więcej, choć były też wypadki losowe jak wulkan.
Choć ja na przykład jestem zdania że na pewno gablota była by pełniejsza gdyby zubi potrafił kupić prawdziwego ŚO.
0
@Elosek Ja tam nie mam nic do tego że ktoś kolejny raz nabiera się na Argentynę, tylko dlaczego ci ludzie wciągają w to szaleństwo innych.
0
@Volk Nawet kilku
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/mitarbeiterhistorie/verein/131
0
@Emhyr Nie lubię wiązania tzw tiki-taki tylko z podaniami, w tym stylu to tylko składowa 4-5 fundamentów, ostatnie lata to właśnie oglądamy karykaturę tego stylu i jedyne co go łączy to ilość podań/posiadanie piłki.
Pressing zmiana tempa gry(nie ma zawodnika jak Xavi który to potrafi) wymiana pozycji.
W Barcelonie w ostatnich latach to jest problem z grą w trójkątach i na jeden kontakt coś w co nikt by nie uwierzył jeszcze 5 lat temu.
0
@Pilka_jest_okragla Jeden był geniuszem i wizjonerem drugi jego synem.
0
@neeed No ale to jest potężna różnica, nawet nie bardzo wiem jak można to zestawiać, bo można wykonywać świetną robotę w małych klubach i być zauważonym, ciężko to zrobić gdy pracujesz w tak egzotycznych miejscach. No i dlaczego nie pracował w ojczyźnie czy nawet w krajach gdzie był piłkarzem?
3
Podawałem do innego komentarza ale wkleję i tu, bo Laporta ostro jedzie na sentymencie.
Jordi Cruyff był
Asystentem trenera w Valletta FC
Dyrektorem sportowym w AEK Larnaka
Dyrektorem sportowym w Maccabi Tel Aviv
Awansował? na trenera w Maccabi Tel Aviv
Trenerem w CQ Dangdai Lif.
Selekcjonerem bez meczy w Ekwadorze
Trenerem w SZ FC
Magia nazwiska i podwójne DNA Barcy jak nic.
3
@Magicc89PL
No oczywiście oprócz super gęstego DNA Barcy był jeszcze:
Asystentem trenera w Valletta FC
Dyrektorem sportowym w AEK Larnaka
Dyrektorem sportowym w Maccabi Tel Aviv
Awansował? na trenera w Maccabi Tel Aviv
Trenerem w CQ Dangdai Lif.
Selekcjonerem bez meczy w Ekwadorze
Trenerem w SZ FC
Mam nadzieję że trzymałeś się mocno i nie spadłeś z wrażenia.
0
@Jakchcesz @arasz1819 No mnie plotki o synu Johana to nie cieszą.
1
@MesQueUnClub_87 Nie piszę o Puyolu tylko Mascherano i brakowało często, bo to nie były warunki typowego ŚO, tak był cannavaro ale on miał nieziemski wyskok.
0
@Ghotti Ja to odbieram jako podświadome nawiązanie do Pique (choć nie trafione), ja jestem sceptyczny ale nie będę płakał jak mnie chłopak wyjaśni.
0
@MesQueUnClub_87 I te 4 cm stanowiły dramatyczną różnicę, zwłaszcza przypomina mi się dwumecz z MC kiedy dosłownie brakowało tych 2 cm.
2
@bolinho89 Pewnie chodzi o aspekt zdrowotny, bo ogólnie to był bez formy.
1
@swiergol2 Wiesz to może być śmieszne na pierwszy rzut oka ale między kontuzjami miał lepszą formę niż obecnie zdrowy, więc ja się nie dziwie.
1
@PlanetFCB Ja poczekam jak zacznie się sprzedawanie, kupowanie mimo braku pieniędzy jest łatwiejsze.
0
@Coutinho007 Zależy czy wpisujesz bonus za podpis do pensji czy do kwoty transferu.
@kingorbit Pomijając to co wyżej to był raczej żartobliwy post, a w realu twoja lista powinna mieć 3 razy więcej nazwisk.
0
Miało być żegnanie Amigosów a Laporta ich kupuje z MC :)
0
@Coutinho007 No ja widzę większą intensywność u młodego ale odcina mu prąd, za to roberto dokłada do bycia średnim PO atuty pomocnika, skoro mamy ciąć pensje to to najlepszy kandydat 3x lepszy od młodego nie jest
0
@regatta52 No akurat jemu zakup obrońców wychodził słabiutko a przydał by się jeszcze jeden solidny.
0
@Yanek
20/21 - 4
19/20 - 23
18/19 - 32
Jak będzie zdrowie to te 60 bramek nie powinny być problemem tylko że z tym zdrowiem jest kiepsko. No i pozostaje pytanie jak zapatruje się na karierę przy dłuższej przerwie np w wieku 34 lat.
0
@tomek8756 To jest celowe by tak to wyszło bo ja też w pierwszej chwili tylko zerkając inaczej to widziałem(od razu skojarzyło mi się kara- za-gwałt) w inny rezultat nie uwierzę. No chyba że to całkowity wymysł.
1
@neeed No jak ta jest najgorsza w historii to słabo historię tego klubu znasz.
3
@puyol_presidend5 Ja nie wiedziałem ze ktoś taki istnieje i wolał bym nie wiedzieć.
0
@Messibestplayerintheworld @MatiFCB2000 a wcześniej Puyol Rafa Pique.
0
@EdinsonCavani Może chcieli żeby Messi wreszcie wygrał.
0
@adasko1998 Nie są zabawkami, są oknem wystawowym by łatwiej dotrzeć do pewnych ludzi i ocieplić swój wizerunek. By móc zarabiać jeszcze więcej pieniędzy.
0
@michal26 Rozumiał bym gdyby nie to zdanie "Ale to jest akurat chamstwo zarzucać milionerowi, który sam zapracował na swój majątek, że uczciwie nigdy nie pracował."
Już tu lata temu ktoś do mnie pisał odnośnie jkm i jego milionów i właśnie wtedy żeby się odnieść sprawdziłem jego oświadczenia majątkowe, gdyby liczyć tylko to co zarabiał poza PE to brakło by mu życia 3 razy by uzbierać te miliony a dokładniej działki warte miliony które dostał w spadku.