Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Ja tego tak nie traktuje, obecnie to wrak piłkarza i mimo mitów które tu niektórzy forsowali w Bayernie też go nie odbudowali, sprzedawać nie patrzeć.
0
@Ls0811 I dlatego muszą oglądać to dzieci? Jakaś forma edukacji szokowej tak.
4
To jest na pewno plus Ligi Europy że nie tylko 4 drużyny w lidze muszą patrzeć szerzej niż tylko rozgrywki ligowe. Bo często właśnie to że skupisz się tylko na lidze a rywal walczy o wielkie pieniądze w LM pozwalało mniejszym urywać punkty wielkim.
0
@Filipfcb2000 Dlaczego akurat gol Trincao uważasz za kluczowy?
4
@Wilczeq Wystarczy zdać sobie sprawę że Faustyna(pomijam problemy psychiczne) zobaczyła niebiesko-okiego hipisa żywcem wyjętego z północnej części Europy(tzw rasa europejska) z długimi włosami!!!.
Czyli widząc "prawdziwego " Jezusa powieliła wizję Leonardo da Vinci który chcą przypodobać się najgorszemu papieżowi w dziejach za modela wybrał jego syna Cezara Borgię.
0
@chrissssty69 Rozumiem że Lucho to jakiś idiota bo tak by z tego postu wynikało, SR to zwykły przeciętniak w pomocy i tyle, ratują go bardzo pewne mecze.
0
@kamyk_23 Z Realem Valladolid przy wyszarpanym wyniku 1:0 zamiast szanować piłkę dwa razy kuriozalnie ją traci.
0
@Coutinho007 A pamiętasz jaki był na niego hype jak strzelał w Portugalii, ludziom nie przeszkadzało że był rezerwowym :o
0
@Hubertusk Wysoko pod względem ilości, reszta jest milczeniem.
0
@saczers438 Pytanie jak wejdzie w te spotkania, bo może być tak że dopiero będzie dochodził do siebie.
1
@John_Doe Istnieją jeszcze wiadomości prywatne, pewnie to multikonto i stworzył je tylko by wysłać priva z pozdrowieniami.
0
@T^L No każdy jest inny Ja wolę obejrzeć MC MU MIlan zamiast Ferencváros czy Dynamo Kijów. Nie nie każdy ma być najważniejszy tak samo jak w LL czy LM no i ja oczywiście zakładam że LL nie wykluczy Barcelony a SL to alternatywa LM.
3
@BarceloDomo Jak napisał @IronSanHybrid tu wcale nie chodzi o wklejanie choć na pewno ta chęć bycia pierwszym za wszelką cenę kogoś mogła kłuć w oczy.
Chodzi o to co sam pisał, nawet żegnając się napisał że będzie już tylko szarym użytkownikiem jakby wcześniej nim nie był, ludzie mieli pretensje o straszenie banami powoływanie się na jakieś znajomości wśród redakcji coś w stylu ja mam to legendarne konto premium a wy nie i nie podskakujecie. A jak nie wierzysz to poproś @Transu96 on chyba ma gdzieś przykłady bo o ile pamięć mnie nie myli to kiedyś wklejał gdy BI pisał że to nie prawda.
Ja prywatnie na przykład nie lubiłem tego ośmieszania CR i wybiórczości statystyk podawanych.
2
@T^L No bo jest a jak nazwiesz przygodę Barcy z LM? Ile masz w lidze spotkań z top drużynami.
0
@MESSI CECE Szklany chłopaczek ma 2.414 minut Moneymar 1.698 minut, coś nie poszło.
1
@Quavosk Zobacz sobie piramidę wieku ich wyborców to będziesz wiedział .
Fajnie że tylko do tego się odniosłeś choć w sumie nie dziwię się.
1
@Oskar00 Problem w tym że niektórzy Brazylijczycy z tego nie wyrastają.
0
@LuisSalvano Menadżerem to w Celticu właśnie mou może zostać, to raczej prezesi, albo dyrektorzy sportowi jak ogólnie piszemy.
0
@Quavosk Tak wolność, chyba że coś widzisz inaczej.
Realny wpływ? Kiedy? Jak?
Obywatele ich wspierają, ciekawe bo unoszą się na poziomie antysystemowców, w wyborach poparcie wśród przedsiębiorców specjalistów i prezesów niższego i wyższego szczebla na poziomie 7% czyli dla partii która ma ponoć proste sposoby na uzdrowienie gospodarki wynik dramatyczny. Z korwina się wyrasta.
0
@clyde Znam takie dla których nie może na podium zabraknąć Wilków.
0
@pax Myślę że ludzie nie lubiący obu formacji przyklasnęli by tym działaniom.
@Versace Kuratorium oświaty pozdrawia serdecznie.
0
@Lisek Ale to prawda, widziałem kiedyś statystyki pokazujące że wiek socio w LL, podobne statystyki dotyczą właścicieli karnetów zarówno w LL jak i PL wiek ok 50 lat.
Odpowiedzią Pereza nie miała być próba skrócenia spotkań tylko SL i rozgrywki między najlepszymi.
0
@klemens100 No i napisał co oprócz pieniędzy jest głównym problemem i SL jest na to odpowiedzią. Zresztą SL może się rozrosnąć do wielkich rozmiarów, i dużo mądrzejszym jest zaczynanie od takiego projektu a nie porywanie się z motyką na słońce uefa działa od lat 50 więc dajmy i SL się wykazać.
0
@FCBparasiempre 120 kilka dni na forum kolejny skąd się was ostatnio tyle wzięło do tego wszyscy tylko na czarno-biało operujecie.
1
@Khajio No Perez twierdzi że ich nie zaproszono więc ciekawe kto ma rację.
0
@kaktus A co naprawiać? O naprawy dopominają się od wielu lat tylko że kurs związków idzie w innym kierunku niż klubów, na na niesprawiedliwy podział tortu mają tylko jeden pomysł dodawanie meczy.
0
@Barcaa12 To była wina uefy bo żadnego klubu nie stać by kupić w dwa okienka Neya i Mbappe i ot to się też rozchodzi.
0
@Tales_Omletu Nikt mu takiej pensji jaką żąda nie da nawet jak do budżetu wpadnie 400 mln.
1
@FC1899Barca No tak bo w pozostałych klubach nie ma absurdalnych pensji zwłaszcza PSG się kłania, no widziałem po banie na Barcelonie jak zależy uefie na dobrze dzieciaków, daj SL 20 lat to zobaczymy kto wspiera bardziej piłkę. Większość mniejszych klubów żyje z wychowywania zawodników i to nie od Uefy mają kasę tylko od wielkich albo z domina które wywołał wielki transfer.
0
@Adamski69 Ktoś chyba zapomniał też o reprezentacji zarówno indywidualnie jak i drużynowo jedyne trofea są za CR.