Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Jak dalej będzie miał takie zdrowie to nawet za darmo to nie będzie dobra opcja bo on swoje zarabiać musi, w tym sezonie 1500 minut :)
0
@matirix20 Ponoć João Félix jest na wylocie :)
0
@xVENUMx Na pewno są ludzie którzy przychylnie patrzą na jego przyjście, jest też Frankie choć tu nie wiadomo jak się dogadują.
0
@Transu96 Zapomniałeś dopisać na lata!!!
0
@arasz1819 Ja mam podobne motto ale z jednym ale nie może być ich więcej niż trzech, ta zasada jest jeszcze ważniejsza gdy tyczy się brazoli w klubie.
1
@Bigallo I w przyszłym roku chcesz dać im te absurdalne pieniądze?
0
@Lub567 Przynajmniej nazywają sprawy po imieniu, Bebeto miał zoo więc taki styl Brazoli.
0
@maciejsonFCB Dla mnie całkowicie inni piłkarze pod względem mentalu, Balotelli to był trudny charakter, Dembele jest roztrzepany łączy ich tylko to że daleko im do piłkarzy uważanych za wzór profesjonalistów.
0
@joloskyy Będzie jako czołowy strzelec reprezentacji, może nawet najlepszy w historii. Innych kryteriów które by go faworyzowały nie widzę.
0
@Ghazul3293 W 2026 będzie ratował swój budżet reklamując Warkę w Polsce.
0
@JANEK777 Jeśli ktoś w to wierzył to mu współczuję.
1
@Maciek069 No ja bym go w top 3 na pewno nie umieścił, zresztą jak definiujesz ten top skoro dajesz CR? Neymar ma tylko 1500 minut w tym sezonie, nie wiem czy to sprawiedliwe tak o nim pisać.
0
@Pawelsky Taka drużyna musiała by się długo docierać, do tego słabe w obronie boki, gołowąsy na ŚO znów dziura na prawej stronie, bez perfekcyjnego pressingu aż mi szkoda Frankiego i Pedriego . Dla mnie ten skład nie ma za bardzo racji bytu, nawet na papierze mnie nie porywa.
0
@Janas11224 No ale zwyczajowo najwięcej zarabiają atakujący, potem pomocnicy zwłaszcza ofensywni, potem obrońcy i dopiero bramkarze, są oczywiście wyjątki ale tak to wygląda, SR wedle niektórych źródeł zarabia więcej od Alby(nie wiem czy aktualne po cięciach) dla mnie to jest skandal.
2
@mokrychlopiec Dlaczego używasz określenia powrót do domu w kontekście powrotu do FC Barcelony? W FCB grał 4 lata a ja po raz kolejny widzę takie zdania, jakby to było o Pedro to w pełni zrozumiałe, ale Brazol?
0
@BoreekxD Pajacy? Pokazałeś klasę, nie ma to jak kogoś obrażać bo ma inne zdanie.
1
@Bocheno1 On już nie ma wyboru i będzie o tym pisał do końca kariery brazola, bo nic nie straci a może mu się uda.
1
@DonMatteo901 No paliwo ma trochę inną barwę, a to wygląda jak woda, więc dla mnie ustawka.
2
@betonito Najbardziej podoba mi się to "na lata".
0
@NaFazieHitman Fajnie , tylko że La liga wymusza schodzenie z budżetu płac, wiec nawet pozbycie się ww dwójki niewiele da.
0
@Sulimo Jak można zrobić trzy filmy na podstawie książki z mającej 200 stron(wydanie które posiadam).
To nie mogło się udać.
0
@NaFazieHitman A na pensję to ty dołożysz.
0
@MaxiLopez_84 W obecnej Barcelonie pewnie był by gwiazdą, wtedy gdy grał oczekiwano więcej.
0
@Damian11 Neymar podbija pensję jaką wytarguje od PSG, nie ma szans na ten transfer.
1
@koksik2700 Trudno coś pokazać zaliczając takie kontuzje.
1
Trochę tych wychowanków którzy miali być pewniakami przeżyłem, teraz niektórych ciężko znaleźć.
A odnośnie słów tego pana, czy La Masia produkuje piłkarzy nie pasujących do Barcelony? Przecież to jest jej założenie nie granie w Segunada B czy zarabianie, tylko szkolenie zawodników by wzmacniali pierwszy skład, słowa tego pana są w pewnym sensie śmieszne.
2
@cat_r37 Dokładali by transfer zaksięgować, potem sobie to dość szybko odbijali w pensjach.
0
@Ronaldinho10VB No własnie ataczki tylko to pozostaje jak się nie umie swoich narracji obronić.
1
@elrubio Nie było go stać, pożyczył pieniądze od przedstawicieli PSG
0
@LeoMessiah Schmeichel Laudrup Tomasson to chyba główni kandydaci, jak złoto dałbym Laudrupowi.