Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Ja bym z nim do samolotu nie wsiadł.
0
@Rourke A mnie przekonują, nikt by nie szukał w rezerwach jak gracze za 100+ i zarabiający fortunę grali by świetnie, co najwyżej PK.
4
@Timishiru1337 Naprawdę tak uważasz? Jak dla mnie to żadnemu poważnemu dyrektorowi sportowemu nie pocieknie pot z czoła bo targuje się z synem Cruyffa.
0
Xavi pewnie mógłby zejść z finansowego pułapu i trenować BB, ale czy jego ludzie na to pójdą, no i jeszcze daleki byłbym od gwarancji w piłce nożnej.Krok w tył w karierze trenerskiej. I nie, trzecia liga hiszpańska nie jest lepsza niż trenowanie Al Sadd.
1
@soczeq https://www.fcbarca.com/98891-tebas-bardziej-niz-sytuacja-finansowa-martwi-mnie-brak-stabilnosci-instytucjonalnej-barcelony.html
Czym tak właściwie jest limit płac? Jak wspomnieliśmy, są to wydatki na pensje piłkarzy, trenerów, trenerów przygotowania fizycznego, rezerw, szkółki i innych sekcji sportowych. W ich skład wchodzą wynagrodzenia stałe i zmienne, a także pieniądze za prawa do wizerunku, amortyzacja transferów, ubezpieczenie społeczne, odszkodowania za rozwiązanie umów, premie zbiorowe czy premie dla agentów. Limit jest określany na podstawie różnicy między przychodami klubu a jego wydatkami i długiem przewidywanym na dany sezon. Każdy klub sam ustala swój limit, bazując na normach dostarczanych przez LaLigę, która później zatwierdza kwotę. Jeśli ktoś wyznaczy limit niegwarantujący stabilności klubu, liga może go zmniejszyć.
1
@Keson Zależy jakie miałby kontroferty, zależy też od priorytetów, możliwości rozwoju. Jeśli wszystko zbierzesz do kupy to są atrakcyjniejsze kierunki niż Real Barcelona. Z drugiej strony indywidualnie bycie w wielkiej dwójce Hiszpańskiej to wielki splendor i możliwości kontraktowe, podwózka na twoich plecach na szczyt to też kusząca opcja.
0
@Tomek54321 No każdemu młodemu było by trudno grać gdyby transfery barto wypaliły czy nie było by przygód jak z Samem.
0
@cules100pro Na to było by odważne z takimi liczbami.
0
@Pilka_jest_okragla A co mu może Laporta wielkiego obiecać krótkoterminowo? Podpowiem nic, chyba że wpadamy w spiralę kolejnych kredytów. Jeśli jest ktoś kto przekona realnie Messiego to drużyna.
0
@Kettger Jest tu użytkownik, który co prawda nie udziela się jak dawniej ale kiedyś napisał że barto to będzie najlepszy prezydent w historii.
0
@xBoMBoWiECx Jeśli chcą przedłużyć umowy z Mbappe i Neyem to na pewno Antka nie skuszą pieniędzmi czyli wątpię by odszedł.
0
@Kz1234 No jak on chce odejść to niech odchodzi choć mnie się to nie podoba z innych powodów niż większości.
2
@Dembouz1899 No ja pamiętam zwalnianie Pepa po Wiśle.
4
@Rourke Przecież już raz go zdemaskowano za boty, wiec założenie że znów będą używane nie jest złym założeniem.
3
@NorbiTBOB Wiem że są tu nad nim zachwyty, powtarzane słowa Pepa, łatka wielkiego talentu LM itd. Dla mnie to wciąż kot w worku ciekawi mnie czy byłby tak wysoko gdyby np kosztował ok 10 mln.
0
@VenoM Nie bo z tego co widziałem wedle osób które oglądają BB to Moriba gra dobrze, więc należą mu się te szanse i to jest fajny sygnał dla reszty dzieciaków.
A to szukanie kolejnych nazwisk tylko pokazuje twoją desperację kogo kolejnego wywołasz by odwrócić kota ogonem?
0
@Kamiloza91 Hiszpańskie albo Włoskie potęgi ale w pierwszej kolejności Hiszpańskie.
1
@wroclawianin89 Daj mi trzy mecze jak stoi przed autobusem i jak wtedy wygląda to ci napiszę czy ma to wszystko.
0
@szkutnik91 Nie wspieram romero.
0
@MESSIah16 To ogólnie bardzo kontrowersyjna osoba zarówno jej podejście do cierpiących którymi rzekomo się opiekowała jak i dystrybucja datków budzą ogromne zastrzeżenia, zobaczymy co będziemy o niej czytać za 30 lat o ile w ogóle będzie na piedestałach.
0
@daniel32778 Legnlet idealnie pokazał że niezrozumiałe pompowanie a potem deszcz krytyki niedawnych pochlebców przy złej formie paraliżuje a to dużo bardziej doświadczony zawodnik i nikt go do najlepszych ŚO w historii nie porównywał. A ty dzieciaka co rozegrał 60 meczy na wysokim poziomie zestawiasz i wróżysz Alvesów :)
0
@VenoM https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9681521#comment-9681853
0
@VenoM Pokazał się dobrze, a nie prezentował formę, formy nie tracisz na trzy dni. Konrad ma bardzo słaby sezon, tak jak mam do wyboru to tak wolę odzyskać Antka niż odzyskać Konrada to dla mnie oczywiste bo Antek da Barcelonie dużo więcej niż Konrad, jakby dzieciak był w formie nie mam nic przeciwko temu by dostawał szansę dawanie minut mu w takiej dyspozycji to słaby sygnał dla gości którzy w BB robią różnicę.
2
Policja tyle lat się odbijała od dna wizerunkowego i do pewnego czasu ten pozytywny progres był powolny ale widoczny, ale duży romans z władzą i ostatnie wpadki znów strącą ich w niebyt.
0
@DonMatteo901 To trochę tragedia, ale strzał muśnięty czubkiem głowy a przyjęty na jaja to też różnica.
3
@daniel32778 Na miarę Alvesa mówisz. To wielką karierę mu wróżysz i chłopak będzie jednym z najlepszych PO w historii piłki, oby się sprawdziło, ale dla mnie to właśnie takie głosy gaszą tych chłopaków w połowie drogi.
0
@El dominatore No znam, w porządku jest, tylko że to opinia mojego kolegi który jest z nim jakoś tam spokrewniony więc może być stronnicza, no i mówił mi to lata temu bo o makłowiczu to nie rozmawiamy.
0
@VenoM No ja wiem, ty najwyraźniej nie wiesz skoro najpierw mimo iż piszemy o dzieciaku w słabiutkiej formie odwołujesz się do zawodników pierwszego składu ulubiona zagrywka kombinatorów, a jak ja na to odpowiadam to udajesz Greka.
0
@Przemek2323 No z Realem i AM bez gola i asysty. A z ta grą to sobie dajcie spokój od 4 lat wszystko od niego zależy na murawie więc jak drużyna ma wyglądać lepiej to przedziwna logika, żeby to ocenić to trzeba by im dać dużo czasu na nowe otwarcie.
0
@MaziFCB Dostawał ok 75 tys na tydzień niektóre podają 85 taka płaca w 2016 roku umiejscowiła by go na 10 miejscu w Arsenalu to już sporo pokazuje.Do tego trzeba by się przyjrzeć kiedy kluby zwiększyły wpływy z transmisji bo to też miało ogromny wpływ na pensje, jeśli to się nałożyło w czasie to naprawdę były niesamowite pieniądze.