Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@izabella No skoro twoje rozważania to gdyby, to właśnie oznacza że Atletico rozdaje karty.
0
@Kamiloza91 Zawsze jest szansa, Sevilla to też nie potentat, bardziej martwi kiepska forma zawodników.
1
@marcin000019 Wielkie MU od 2000 roku wygrał również 2 razy, Milan to samo Bayern 3 razy Juve zero, ty jak zwykle błyszczysz. Liverpool ma 6 zwycięstw więc to jakiś wzór hajty na ten wynik raz na 30 lat
3
@Drzakubs @Kgorecki2500 A w wyborach popiera bosaka symbol tego z czego kpi.
2
@clyde O Polsko pora się pożegnać.
0
@Gregsky10 Zgadza się ale jakby miał poważnego ŚN, fajnych pomocników to te liczby były by lepsze, przypominam że pomoc RVB miała kilka spotkań bez kluczowego podania. Messi dużo daje ale też ogranicza.
0
@cules100pro Słabeus Fernandes.
0
@avanes I nie do kupienia przez Barcelonę.
0
@Yosemite Ja bym dodał do tego że w klubie ciężko pracowali by te statystyki były sporo niższe.
0
@DonMatteo901 To dlaczego popierał bosaka, jak ja nie znoszę takiego ględzenia.
0
@Dalhi Coutinho? Wiem że jest tu mit o odrodzeniu w Bayernie ale to piłkarz obecnie w sytuacji tragicznej z kolosalną pensją jakiej nikt mu nie da.
Alenia umowa do 2022 roku powodzenia z wielkimi pieniędzmi.
Todibo też pewnie będzie rozchwytywany po dwóch nieudanych przygodach i wyjściu na jaw ze są problemy z zachowaniem.
0
To muszą czy tak powinno być bo tytuł wywiadu i jego treść mają inny przekaz.
0
@Gaz Sprawdziłem za kadencji LE i EV ani jeden twój komentarz nie wołał o pomoc dla młodych a teraz się obudzałeś jak trenuje gość którego nie lubisz który tym dzieciakom daje szansę, ha ha ha
Do ignorowanych.
0
@Gaz Skończ już bo tego nie da się oglądać, gdzie byleś między debiutem SR a Fatiego. Nagle to Koeman jest tym złym co nie daje szans młodym...
0
@Pilka_jest_okragla Znowu te ściemy Mino mówił jak to wyglądało i Barcelona nie miała szans na jego transfer, chyba że piszą o czasie przed mino, ale bardzo watpię.
0
@barcowy1899 Nie stać go na takie pensje, no i jeśli Juve daje 5 to nawet Barto nie dał by 15.
0
@Dalhi A Laporty to będą się bali, wiesz jak to będzie wyglądało tak: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9664885#comment-9664885
Jak kogoś ubłaga by odszedł to nabywca będzie czekał do ostatnich dni by maksymalnie zbić pensję, to Laporta będzie miał nóż na gardle by pozbywać się zawodników, nie zdziwię się jak odejścia to będą opłacenia pensji z kredytów.
0
@SamuraJack No tak wszystko racja tylko że zabierze 2-3 mln z puli pensji która też pęka w szwach, nie chcę cię atakować personalnie tylko nie rozumiem jego fenomenu, wiem że był wielkim talentem i niektórzy marzą o powtórce z Pique ale to nie są racjonalne powody by pisać o nim w kontekście wzmocnienia. Odnośnie Sama to jeśli było by zdrowie to grał by na pewno lepiej tylko że tego chyba nie doczekamy i trzeba próbować się rozstać.
0
@Emial22 Hmm Ronaldo i Messi nie Juve i Barcelona.
@Admin030 LM 2005/2006 MU ostatnie miejsce w grupie z Ronaldo w składzie.
1
@sebasek99 Jakby nie było mamy dwóch posłów którzy jako dorośli ludzie się tak wedle nich wygłupiali.
0
@pt9 Tylko te kobiety w każdym kolejnym sezonie ładniejsze i czystsze, choć to nie dla wszystkich minus.
0
@NaFazieHitman Z dwa lata temu czytałem wywiad z pewnym profesorem ekonomi który twierdzi że cena dobije do miliona.
0
@tomek8756 Walczą z czymś czego pokonać nie można nie ważne ile mld w to utopią.
0
@SamuraJack Garcia? oglądałeś jego grę czy idziesz z prądem?
1
@PatrykBarcelona Co rozumiesz przez kosmitów? Jeśli to nie muszą być inteligentne formy życie to jak najbardziej, choć nawet inteligentnych bym nie wykluczał wszechświat jest ogromny.
0
@Joe_Pesci Nie będę oceniał obecnej wiedzy bo dawno nie oglądałem meczu z jego komentarzem,dawniej spora ok 7. Na pewno na plus to to że nie faworyzował w swoim komentarzu coś co jest bolączką u niektórych.
0
Ja to mam do nich pytanie co się działo między debiutem SR a Ansu bo nie wszystko można zrzucić na pana cantery EV.
0
Bojan Munir Deulofeu swego czasu najgorętsze nazwiska z La Massi i to nie przypadkowo. Szkoda człowiekowi na to patrzeć.
0
@DonMatteo901 Skoro wierzy an nie myśli naukowo to niech nie używa odwołań do nowoczesności bo ta jest powiązana z nauką a nie z wiarą.
0
@Magicc89PL Dokładne no i nie wiemy jak poradzi sobie z autobusami.