Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x Mascherano ratujący Pique? Kurde Pique ma specyficzne podejście ale on nawet myśląc o Shakirze był dwie klasy lepszym obrońcą niż gość który przez 7 lat nie nauczył się trzymać linii spalonego czy nie iść na raz. Był tak wielkim obrońcą że pierwszy prawdziwy stoper posadził go na ławie.
0
@Criss18Barca Mascherano nigdy w Barcelonie liderem nie był, wystarczy sobie zobaczyć mecze jak to jego liderowanie wyglądało.
0
@Kondziubarca A pieniądze na rozwiązanie kontraktu jak Holender nie zrobi przysługi to skąd?
0
@socha Ale kim ty chcesz grać w tej pomocy jak nie pasuje ci Frankie i Pedri?
Przecież chłopak wchodził dziś w Barcę jak w mało a Destowi to się będzie śnił przez tydzień, zagrał fantastyczny mecz, a to nie tylko gole czy wkręcanie bo miał sporo fajnych wrzutek i podań.
0
@Elnuum Tak powinien chłopaka kopnąć w dupę.
2
Trochę mnie dziwi pocisk na uwielbianego prezydenta Pique i jego obecność na murawie, nie przepadam za gdybaniem ale potencjalni zastępcy na ŚO raczej nie zmienili by dzisiejszego dnia Mbappe i kolegów w ataku w koszmar.
0
@Avatarr Wygramy jak PSG pozwoli nam wygrać 1:0
1
@mekston Chłopakowi w wieku 22 lat brakuje 10 goli do top 30 LM przegoni Kluiverta Samuel Eto’o Rooneya i 8 do Neymara a niektórzy i tak widzą tylko "ogórkową ligę"
@socha no ten gol przy słupku chyba na 2:1 to na pewno nie należy do kategorii o jakiej piszesz.
0
@kuz Pozdrowienia od przereklamowanego Mbappe.
I jeszcze: strzela jedynie w słabej lidze Francuskiej.
7
@macio_944 A 4:0 z PSG?
0
@Hanok No i skład dużo gorszy.
0
@Janiama A kto tak pisał przez ostatnie dwa lata? Ludzie co najwyżej wyśmiewają się ze słów Bartomeu i opinii ekspertów z przed 4-5 lat którzy twierdzili że to dembele ma większy potencjał, ja bym się z tego drugiego nie śmiał bo talent to nie wszystko i 4 lata temu tak rzeczywiście było.
0
@MrShakira A co mu dawały te ziomki z kontynentu? Szczególnie ostatnie lata chyba euro-przekopy zwłaszcza bijący rekordy w LM Suarez. Najlepsze lata to dała mu LM która własnie w pewnym momencie odcięła go od kolegów z Brazylii.
1
Podziwiam graczy PSG że nie puchli od 65 minuty zerkając co chwila na ławkę Barcelony i kto za chwilę może na murawę wejść tam .
8
Tragedii nie ma, znów wszystko rozbija się o skuteczność.
0
@kiper09 A kto ma grać ?
0
@Peciak Oczywiście oby tylko nie zapłacił za ten mecz najwyższej ceny.
0
@Maker0 No ja nie znam formy Pique, wątpię też że ty znasz.
1
@LaSagradaFamilia @FutbolToMagia Holender słabo wygląda na pivocie do tego dużo więcej daje drużynie wyżej
Puig nawet śmieszny nie jest. Pedri też słabo na pivocie wyglądał do tego ile on tam spotkań zagrał to samo tyczy się Puiga.
0
@Sztywno No patrząc na jego filmy to chyba niezbyt go w hollywood lubią.
0
@tristan87 Ta bo na pewno nie są na to przygotowani.
0
@barcelonaLM No ja bym powiedział że nasz rząd do odważnych raczej nie zależy, ok mają na koncie podpuszczenia społeczeństwa ale to zawsze jest zasłona dymna dla innych działań, tak na prawdę to oni się ludzi boją.
0
@Keson No myślę że porównanie Antka do Mullera dużo bliższe niż tych którzy zestawiali Francuza z Neymarem :)
1
@Gwyn Możesz a nick zmień tak że między G a W wkładasz O.
2
@Snajper10 Wątpię by pograł, kilka meczy i znów trzeba płacić Liverpoolowi.
3
Jak FC Barcelona rezygnuje z lotów na rzecz autobusów to nie dlatego że jej Holenderski trener nazywa się Bergkamp.
0
@gurales Nie no ja jak najbardziej jestem fanem i oby było jak piszesz, choć ja tak wielkim optymistą nie jestem.
0
@barcelonaLM No mnie na przykład ciekawi Fotowoltaika pomijam wydajność bo ta stale rośnie mnie ciekawi jak poradzimy sobie z wymianą i składowaniem niedziałających. Historia promowanych eko hulainog i ich akumulatorów działa na moją wyobraźnię.
0
@JarekS Zaczynasz od pieniędzy i wypominasz że w wieku tym a tym miał agenta jakby to było coś niezwykłego ponadto podajesz jego imię znane większości kibiców i to niezbyt pozytywnie, więc tak to populistyczne.Do tego się odniosłem i ma związek z komentarzem, bo nie pisze tu o fiołkach tylko odnoszę się do tego co ty piszesz.
Coś czego nie pamiętam to właśnie czy żądał pieniędzy jak w pierwszym składzie więc tego nie komentuję i o tym od razu napisałem, o wiele lepsza opcja niż zmyślanie i to podchodzi pod twoje ulubione myślenie.
No jeśli uważasz że izraelski zasięg to tylko dwie gazetki z Hajfy to ok, bitche sobie daruj. Zresztą w pewnym sensie wpływ mediów dobrze pokazała sytuacja z Simonsem. No ja pamiętam szantaże Seniora odnośne Interu przedłużenie umowy to nie to samo co transfer i nie trzeba się dzielić jak z agentem.
0
@Joe_Barbaro Rio bym takim którego bardziej cenię a że nie ma między nimi jakiejś przepaści wybieram Ferdinanda.