3

Cóż sam nie jestem jakimś fanem Bawarczyków ale fajnie że to klub z tradycjami to wygrał a nie zabawka bogaczy.

0

@JaroCoach Neymar byłby tylko kolejną warstwą pudru maskującego trupa, Bartek żadnego kluczowego zawodnika nie zastąpił kimś na poziomie top 10. Zobacz sobie ile lat szukano stopera i kto grał na tej pozycji, PO mówi wszystko. Iniestę zastąpić chciał Coutinho :p Chyba najlepiej wyglądał Rakitić jako zastępca Xaviego i to też dużo mówi.

0

@tomek8756 Dlaczego uważasz że jest jedną z najlepszych? Pytam poważnie na dużym ekranie filmy bliższe klasie b na małym Przyjaciele i teraz czymś tam gra, jak dla mnie to trochę z mało by nazywać ja jedną z najlepszych no chyba że jest tam z tysiąc nazwisk.

1

@lukaszbarca15 Jak dla mnie Belg klasę niżej niż pozostałe dwójka, no i jego filmy oprócz 2-3 to jedno kopyto to samo co Seagal.

0

No przykład gościa który zniknął bo sprawdzono jego wpisy pokazuje że jednak ten wieloletni projekt nie do końca pokazuje jak to wszyscy wiedza co maja robić a o wyciąganiu nazwisk Xaviego i Cruyff'a to nie będę wspominał bo to wybrzmiało tragicznie.

0

@tomek8756 Dla mnie teraz wszystko co bije w pis jest dobre, choć pewnie atak z podtekstem tęczy jeszcze bardziej utwardzi ich betonowy elektorat.

0

@mat32 Puls tv4 ale też w godzinach 23+ na Polsacie się zdarzy. Pamiętam że był dzień że miał trzy filmy jednego dnia i praktycznie się nie nakładały, i ojcec siedział do 2.

1

@klopx Luuis wczoraj napisał że to z miłości do klubu nie zagra.

0

@mat32 Ja bym w ogóle spojrzał na ramówkę i np filmy które puszcza telewizja ogólnie. Jak widzę co drugi dzień z Segalem(ojciec to fan) to mi się odechciewa i wyłączam vandamy i inne kiepskie starocie , powiedział bym ze większość ramówki to jest pod ludzi 50++

0

Nie możliwe luis twierdzi że nie zagra bo kocha Barcelonę i ja mu wierzę. #Wolne Media #Wolny Neymar

1

@FCB24 To że media o tym nie trąbiły jak o spóźnieniach Dembele nie znaczy że zachowywał się profesjonalnie bo też spóźniał się na treningi balował odwiedzał siostrę tylko że był od drugiego sezonu top 3 piłkarzem na świecie i mało kogo obchodziło co robi Neymar poza boiskiem.

4

@FCB24 Pełny profesjonalizm mówisz a jakie w tej bajce były smoki.

0

@Katalonbar No niektórzy mają słabą pamięć, pamiętam jak tu się wszyscy dodatkowo zachwycali jak mówił że sam dodatkowo analizuje rywali pod względem indywidualnym.

0

@sebasek99 Było poczekać do walentynek, spaliłeś.

0

@priest9999 Nie do końca się zgodzę Puyol i Marquez to byli czolowi obrońcy na świecie o Alvesie nie muszę pisać, Toure Xavi Eto Iniesta Messi w składzie Barcelony nikt za bardzo oprócz Messiego nie ma obecnie prawa być z nimi w jakikolwiek sposób zestawiany.Tu był problem z podejściem a nie brakiem jakości.

0

@Janiama Coutinho to raczej nie zasłużył by go wywoływać jako wzmocnienie, ewentualnie jako ławkowicz dałby Koemanowi większe pole do manewru.

0

@DonMatteo901 Raczej obstawiam że jakiś polityk ma udziały w kasynach.

0

@MesQueUnClub_87 Gusta i o nich się nie dyskutuje, inne mnie bardziej rozpalały. Wielki przebój w postaci serialu a na wielkim ekranie raczej sukcesu odtrąbić nie może bo nie zagrała w jakimś super filmie.

0

@lukaszmatusiewicz Skąd te statystyki widziałem inne.

0

@klopx No z wyglądu nie odstawał by wśród białych w większości państw Europy , Ali już tak.

0

@FC1899Barca No jeśli chodzi o pieniądze to zawsze słuchał bym lichwiarza w pierwszej kolejności.

0

@ShawnC Słabo oglądałeś, zresztą zagrożenie to nie tylko strzały.

0

@esem91 Jedno nie wyklucza drugiego, bo można zagrać zły mecz ale to nie jest tożsame z tym że rywal zagrał świetnie, i wynik może być niesprawiedliwy.

0

@CZAJUN_119 Dla niektórych liczy się tylko że dwa rożne zmarnował.

0

@skakun95 Zdeklasowani możesz to rozwinąć bo ja ani nie widzę hokejowego wyniku ni nie widziałem totalnej dominacji Sevilli, co prawda ich pomoc wyglądała lepiej od Barcelońskiej ale to raczej Barcelona wyglądała słabo niż Sevilla super, no i Umtiti.

0

@LuisSalvano Bo kocha Barcelonę i dlatego odszedł tydzień po tym jak obiecał wygrywać z nią trofea. Brzmi logicznie.

0

@AlexDark00 Pokaż mi te statystyki. No jak ktoś ma cię napaść i wie że masz broń to on weźmie większą i będzie jeszcze bardziej brutalny, to takie głupie myślenie że jak masz broń to nikt cie nie napadnie.

0

@FCB24 Ta a w realnym świecie?

0

@pt9 Ale wy lubicie te pieniądze wyciągać po każdej przegranej to jest dopiero płytkie i głupie.

0

@Maciasek Za to ze jedyny stanowił zagrożenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?