0

@tomasz.s94 No dyrektorami sportowymi Barcelony bym się nie podpierał bo transfery to im wychodzą słabiutko.

0

@AdiKingu96 Na pewno wie bo on zapewne najczęściej ogląda tvn

0

@Pogba A jesteś w jedynej słusznej partii?

0

@ShinobiQWE Ja kiedyś zapytałem babki, nie przeżyłaś komuny nie pamiętasz jak kłamali no i przytaknęła ale dwa dniu później to samo do tego ona z osobiście odczuła Niemców więc każdy niemiecki podtekst w tvp odbiera jej rozum.

1

@AlexDark00 O kurde nie wiedziałem, może zamiast nielegalnie to lepiej złożyć wniosek o pozwolenie, jak macie takie dobra do chronienia to na pewno opłaty nie są dla was problemem. Najwięcej o dostęp do broni płaczą ci co jej nigdy w ręce nie trzymali.

0

@DaPi Panie ale Laskowskiego to ty szanuj.

0

@AlexDark00 A co w Polsce nie możesz mieć broni? Nielegalnie też żaden problem zwłaszcza przy granicy Ukraińskiej.

0

@geass A informowali? A ty protestowałeś z Rolnikami albo z Pielęgniarkami czy opiekunami niepełnosprawnych?

0

@SamuraJack Nie wiem nigdy nie oglądałem, i niewiele wiem na ten temat.

0

@zadafcb Nie bo media nie mają protestować tylko informować, a informowały.
Czy pracownicy budżetówki protestowali razem z przedsiębiorcami?
Piloci z Rolnikami w sprawie sieci handlowych?

0

@barteq @Pogba Coś na wzór Acta z cenzurą.

0

@Rielan Walczy w słusznej sprawie czy tylko się na niej wybija, trzeba by zapytać środowiska którym próbuje liderować, romans z KODem może zastanawiać.

0

@cata_luna No wspaniały dzień jak w eter idzie tylko jedno przesłanie i nie ma dla niego weryfikacji.

1

@MesQueUnClub96 No jakbyś spotkał moją babkę to byś wiedział, zresztą większość ludzi pamiętająca wojnę czy czasy powojenne w Niemcach widzi tylko czyste zło.

0

@Khardan No i czy ta wypowiedź nie ma kilku lat przypadkiem?

1

@macio_944 I to jest właśnie problem Polaków niektórzy widzą czystki i mają je gdzieś bo myślą że ich pora nie przyjdzie.

0

@zadafcb Ja tylko się zastanawiam czy on tak na serio czy celowo te głupoty pisze.

0

@Dalhi No ale zobacz jak skręcił Polsat gdy stery przejęła gawryluk, gdyby nie spięcia z Solorzem to mogli by pisowi rękę podać a to tylko jedna osoba.

0

@Azi Nie na darmo w TVP płaca najwięcej na rynku.

1

@Avatarr " kopie gałę od dana(Dawna) na treningach " a ile lat Puig jest zapraszany na treningi pierwszej drużyny.
No jeśli dla ciebie ich współpraca wygląda podobnie to tym gorzej dla Puiga.

2

@Avatarr Ja piszę to w tym sensie że oni tak wyglądają od pierwszych spotkań. Więc teksy typu "jakby dostał tyle szans" nie mają racji bytu.

0

@Kubix93 To ten od Arthura za 180 mln?

5

Problem Puiga jest taki że to Pedri wygląda na gościa który z Messim kopie gałę od dana na treningach a jest odwrotnie.

0

Pewien użytkownik zrobił analizę Puiga z Atletico. Pamiętacie kto to był?

0

@kubix05 Przecież widzę że 2020 co to za kombinacje.

0

@Quavosk Zostali byśmy przeżarci i wypluci, najważniejsze to to że Holender wygląda dużo lepiej jak jest wyżej ustawiony a pozostała dwójka nie nadaje się na DP, no i proszę tego nie zestawiać z XIB

0

@Dalhi Co rozumiesz przez wolne media? Przecież zawsze jest jakiś szef i dziennikarz polsatu nie będzie atakował solorza.

0

@Kapitan_SW Przede wszystkim zwrócił bym uwagę że jeśli holender nie zrobił by Barcelonie przysługi to klubu najzwyczajniej w świecie nie stać na rozstanie.

0

@endriuuu2 No tak ale nie będzie już tak łatwo wywołać burzy "bo peło"

0

@Pilka_jest_okragla Wedle Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation.
Helmchen, Erwin ma 667+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?