Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessi1994 Jacy eksperci? Ciągle rzucasz jakieś sloganiki, masz 26 lat to znaczy że żadnego prime R10 nie widziałeś bo miałeś mniej niż 10 lat, zresztą pisanie że nie był kreatywny tylko potwierdza to że to pusta dyskusja bo udowodniłeś że nie rozumiesz słów które używasz.
0
@martin3131 Nie istnieje coś takiego jak obiektywne dziennikarstwo bo każdy ma jakieś sympatie i antypatie.
0
@Kurkmen Szkoda bo coś o co każdy z nas powinien dbać zostało teraz ośmieszone i wiele osób to wykorzysta.
0
@tristan87 Nie rozumiem jej fenomenu słabo zrobiony plastic.
0
@Coutinho007 Zobaczymy jak będzie wyglądał budżet płacowy, bo może się okazać że to nie te 5 mln jest problemem.
0
@batoosz Zanim wróci do zdrowia a co dopiero do formy to może być wielkie wietrzenie szatni.
0
@Tomo1989 A to Lewandowski słynie z tworzenia szans kolegom, ciekawe. Nigdy fanem lewego nie byłem ale takie tekściki są słabe go jego siła leży gdzie indziej, jak wkleisz dryblingi to pewnie nawet się na podobnym wykresie nie znajdzie.
0
@patry295 No to ciekawe pytanie, myślę że to było by kuszące bo strach że za kilka lat znów tą tubę przejmą był by duży. No i pis z prywatnej przybudówki nie zrobił by swojej telewizji nawet po rozpędzeniu tvp.
0
@martin3131 Tylko że jedni są prywatni i mogą robić co im się żywnie podoba, ot taka subtelna różnica ale zmieniająca wszystko.
0
@Iberatista
Pedri: 30 spotkań 1.951 minut
Arujo: 19 spotkań 1.623 minut
0
@Thomas99PL Odważne słowa ile on tam jest 5 miesięcy, zobaczymy za rok co to za metamorfozę przeszedł.
Edit zerknąłem szału tam w minutach nie ma.
0
@LeoMessi1994 Znowu jakieś odwracanie kota ogonem, czy ja w jakikolwiek sposób odniosłem się do liczb? Nie, po prostu tamten rok był kosmiczny w jego wykonaniu i statystyki to pochodna jego formy to nie działa w dwie strony. No jak dla ciebie R10 nie był kreatywny to na prawdę albo go nie widziałeś w akcji albo jakieś inne definicje kreatywności znasz.
Wysoki poziom przez 12 lat nie oznacza że 12 lat był w swoim primie. A to że strzelił w swoim słabym sezonie 40 bramek które dla większości zawodników to mokry sen nie znaczy że był wtedy w prime.
0
@itmustbejoke No jak Neymara ktoś klasyfikuje to nie klasyfikowanie Alby było by jakimś fikołkiem logicznym.
0
@Wossi61FCB No spoko tylko że jak ona jest jedną z lepszych to takie grono musi liczyć z tysiąc nazwisk. Zresztą jej filmografia nie powala, a ciekawe jest też to że mimo iż lata aktywności ma od 1960 roku to epizody i małe rólki grywa dopiero od 1993. Dorobku teatralnego nie będę oceniał bo bo to skomplikowane, ale myślę że sporo polskich aktorek obraziła by taka opinia.
0
@Thomas99PL On w życiu takiego poziomu nie osiągnie, bo po prostu ma brazylisjkie podejście do profesjonalizmu.
2
@LeoMessi1994 Nie ma i ty naprawdę nie rozumiesz słowa które używasz. Było kilka sezonów kiedy Messi grał na dużo niższym poziomie niż w tym kosmicznym kalendarzowym 2012, chyba że chcesz mi wmówić że w wieku 18 lat grał na zbliżonym poziomie tylko że wtedy Giuly musiał być bogiem piłki skoro Messi pokopał piłkę 200 minut a Francuz grał.
2
@LeoMessi1994 To fajne prime przez 15 lat chyba nie za bardzo rozumiesz co to prime.
1
@DaPi Mascherano miał grać w pomocy więc... Henry też nigdy nie pokazał nawet 80% z Arsenalu.
0
@eckov Przynajmniej wiadomo dlaczego przy stałych fragmentach nasi są dominowani.
0
@CatalanDream Nie wróci bo nie będzie polskęzbawa.
0
@Dankhog Z tego co widziałem to nie był program dla ludzi bez pieniędzy, ale może się mylę. Zarówno
0
@Bykunn Och to było by piękne jakby największe małpiszony z obozu władzy i tvpis musiały witać Ambasadora wraz z małżonkiem.
0
@itmustbejoke To dość ciekawe bo specyfika odejścia trochę inna Xavi odchodził jako absolutny zwycięzca, u Iniesty było troszkę gorzej, ci wspomniani wyżej mają na koncie jednak te stygmaty w LM a i zeszły rok bez pucharu słabiutko wygląda.
0
@Quavosk Myślę że ludziom łatwiej było by podejmować decyzje o dziecku gdyby mieli własne 4 kąty i trzeba było raczej skupić się na mieszkaniu plus ale to trudniejsze organizacyjnie niż wydanie pieniędzy.
0
@masik86 Marzenie, problem jest taki że w Barcelonie mają "za dobrze".
0
@Iberatista No to znów, Bardziej martwił bym się 18 letnim Pedrim.
7
Nikt za niego nie da nawet 15 bo każdy będzie czekał do ostatniego dnia okienka by Barca popuściła za 11. To już lepiej zostawić a rzucić okiem na inne nazwiska z kadry z dużymi pensjami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Naturopata Przecież on mówi otwarcie że Barcelonie też pomagano więc nie wiem jak czytasz. Do tego bardzo dobrze ze podaje przykłady, ogólniki nie maja takiej siły.
0
@Pilka_jest_okragla No jeśli będzie jak inni Brazylijscy magicy i poważne granie skończy w wieku 30 lat to nigdy z cienia Messiego czy Ronaldo nie wyjdzie, a w to 5 lat temu mało kto by uwierzył.