11

@IronSanHybrid Co się dziwić jak większość z nich nigdy nie pracowała poza budżetówką tak jak ich najbliżsi ewentualnie ci są ulokowani w firmach zagubionych w labiryncie nepotyzmu, a co tu pisać o jakiś własnych biznesach.

0

@lukaszbarca15 Bo podpinasz to pod jednego zawodnika który do tego nie ma 40 lat, a nie bierzesz pod uwagę dziesiątak wybitnych napastników którzy kariery kończyli w wieku 33-34 lat.

2

@Majkel34 Dla mnie pokazuje hipokryzję co niektórych obozów władzy i ideologów którzy jak już dziecko się urodzi przestaje dla nich mieć znaczenie, co pokazał strajk osób opiekujących się swoimi najbliższymi z niepełnosprawnością.

0

@doc Ta poczytaj wywiady z Mino to już tak nie napiszesz.

1

@Peniu Dawno nie słuchałem bo już rzadko po Polsku oglądam z wyboru, ale dawniej to orłowskiego bardziej niż to co dzieje się na murawie zajmowało cytowanie biografii i wywiadów czy plotki transferowe.

2

@kuz Wszystko zgoda tylko że po 15 patelniach to nie farfocla a gola stadiony świata by strzelił, a na LR były by posty o zamykaniu jap.

0

@Bartek22 Z wyłączeniem LM od prawie 5 lat.

1

@Elnuum Villa nigdy nie był najlepszym napastnikiem w Barcelonie a swój najlepszy okres w klubie zakończyła mu kontuzja.

0

@Coutinho007 Tylko za co miał tego napastnika kupić jak wszystko przehulał?

0

@damiano16398 Tylko dlaczego nikt tak nie gra? Pominę porównanie do najwybitniejszych piłkarzy w historii klubu i jednych z najlepszych w historii dyscypliny. A dodam że Xavi i Iniesta tłamsili każdą pomoc na świecie, coś co jest na tą chwilę niemożliwe dla obecnych piłkarzy. Żaden z obecnych w kadrze nie ma profilu zbliżonego do Xaviego.

0

@Coutinho007 Następcą Suareza wedle Bartomeu i spółki miał być Antek, a to że to przedziwny pomysł to już inna sprawa.

0

@lukaszbarca15 No trzy lata w takim wieku to potworna różnica, a pisanie o 40 latach to niezły odjazd.

0

@4drian0 Ej ty się śmiejesz ale tu naprawę są ludzie którzy tak uważają.

1

@Messibestplayerintheworld Ciekawe jakie będą ich liczby jak będą mieli na liczniku tyle co Portugalczyk.

0

@jackdaniels To fajne najgorsze. A mecz skończył się 9:0.

0

@CatalanDream Co to są żeńskie zawody?

1

@culesjasiules Jak dla mnie obydwóch, Umtiti to bomba która w każdej chwili może wybuchnąć, do tego piekielnie drogi w utrzymaniu.

1

@JohnA A w czym dyplom magistra filozofii jest lepszy od magistra z historii nie mówiąc o magistrach ekonomi czy zarządzania?
Akurat w Sejmie jest sporo prawników i lekarzy więc na pewno nie jest jednym z najlepiej wykształconych, a w ogóle pominąłem doktorów i profesorów.

0

@MrCule_X Dlatego że De Jong lepiej wygląda wyżej wystarczy oglądać mecze.

2

@Witekk10 Nie napisałeś ile ocena w dół za to.

0

@Tomo1989 No to się na pewno nie dogadamy skoro tak uważasz, tym bardziej że wspomniany marketing graczy z PL jest o kilka poziomów wyższy niż z l1 właściwie to tylko psg jako tako marketingowo się liczy.

0

@FC1899Barca Rzeczywiście Messi Suarez Alba Pique wszyscy w najlepszym wieku do tego Iniesta a w składzie jeszcze Mascherano Rakitić Busquets Paulinho no normalnie banda kopaczy kurna.

0

@Tomo1989 A kto ostatni wygrał z SA albo w L1 w erze Messiego i CR. Chyba mi nie napiszesz że mistrz Francji i mistrz Anglii stoją na tym samym poziomie w walce o to trofeum.
Pomijając już że złota gała to w dużym stopniu konkurs popularności to
2008 CR
2001 Owen
1968 Best
1966 Charton
1964 Law
1956 Matthews

1991 Papin
To 6 do jednego.

0

@DonMatteo901 Nikogo nie powinno to dziwić, na zachodniej emigracji widać to dokładnie Polki bardzo często mają zachodnich partnerów, Polacy bardzo rzadko. A Ogólnie to właśnie albo Polka potem wschód.

0

@pt9 Wystarczy rzucić okiem na pensję przed obniżkami Roberto, ona doskonale pokazuje dlaczego ten klub jest na skraju bankructwa.

1

@Fawrf Choć szybko zobacz, pasuje do twojej serii jak ulał.

0

@Tomo1989 Dla pieniędzy i nie chodzi o pensję i rozwoju, PL czy LL to też większa szansa na złotą gałę.

0

@ElKamil No a czemu poprzednio się nie znalazł? Przecież niektórzy tu ogłosili że Coutinho jest odbudowany bo strzelił Barcy 2 gole w LM. Taka Chelsea szastała kasą na prawo i lewo.

1

@Stenmatic Co gorsza trybuny są puste.

0

@chudymc Chyba chodzi o to że niektórzy "dziennikarze" mają ból tyłka ze to włoski dziennikarz miał cynk kto zostanie selekcjonerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?