Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KaroLOCO Niestety to historia o wiele tragiczniejsza bo curry skubie Barcelonę od lat.
0
@th@les No reprezentacja Hiszpanii a właściwie w większości FC Barcelona w podobnych czasach pokazała że wygrywać może wszystko i nie potrzebuje do tego Messiego.
0
@ricardo0705 No trudno żeby było inaczej jeśli zarabiasz największe pieniądze w swojej dyscyplinie i od lat jesteś uznawany za najlepszego a część kibiców atakuje każdego kto nie uważa cię za najlepszego w historii.
0
@dafik85 Nie no pierwszy sezon wcale nie był jakiś super.
0
@Miszcz Textu FCB Tylko że Neymar to crack a Garcia to tylko ciekawy chłopak.
0
@sintesox No Messi to tym bardziej powinien sobie z tego zdawać sprawę bo był na treningach trochę dłużej niż Holender.
1
@NGTRX Może granicą tej przepaści jest to że Messi chciał odejść, a i teraz sam nie wiem gdzie chce być za kilka miesięcy.
@Kapitan_SW Nie dyskutuj z nim o Guardioli bo on wtedy miał 10 lat.
0
@Avatarr Sam go do Lyonu zawiozę. Tylko że Lyon nie płaci takich pieniędzy.
0
@Joe_Barbaro W starej ze swoimi pensjami to pewnie by grał.
0
@barcelonaLM Akurat tą panią łatwo ograć, dużo trudniej było by pokonać jakieś nowe nazwisko z falą.
0
@nieprzysiadalnosc Chodzi ci o japoński oryginał czy coś pomiędzy nim a Disnejowskim hitem?
2
@tomek8756 Takie że jak przychodzą wybory to nie mam na kogo głosować.
8
@RosjaninBut No akurat z zębów się nie śmiej bo właśnie z głodu je stracił.
0
@Gregsky10 Ja mam słabość do Sama bo kilka lat czekałem na prawdziwego ŚO(dzięki zubi) tylko problem w tym że podjął złą decyzję.
Nie jest kilkanaście milionów bo nie liczę na wielkie pieniądze ze sprzedaży a pond 60 mln pensji do końca kontraktu i to na tym klub musi się skupić.
0
@pichichi7 @sendesara @Rewolucja123
Wychowankowie to piłkarze, którzy przebywali w klubie lub związku narodowym co najmniej trzy lata pomiędzy skończonym 15. rokiem życia (lub na początku sezonu, w którym skończy 15 lat), a 21. rokiem życia (lub na końcu sezonu, w którym skończy 21 lat).
I to (lub na końcu sezonu, w którym skończy 21 lat) jest tu kluczowe.
Dla mnie to on nigdy wychowaniem nie będzie, i jego przypadek zaprzecza temu co uważam za wychowywanie piłkarza ale jak ktoś na siłę chce by nim był to ok.
1
@SiSenior Bardzo fajny pomysł odciąć ich od koryta państwowego i tak jak w Niemaczech zapisujesz się i płacisz na kościół, tylko że panowie w sukienkach umarli by z głodu bo praktykujących było by kilkanaście procent.
0
@Prezes_sycylijczyk Tak jak Neymar.
1
@Gregsky10 No pewnie że trzeba go sprzedać to bomba z opóźnionym zapłonem, do tego bardzo droga w utrzymaniu.
0
@NorbiTBOB No dla mnie mascherano to nie był zbyt dobry transfer, bo raz miał być pomocnikiem ja pamiętam jak wyglądał w pomocy, w obronie był przeciętniakiem który do końca miał problemy z pilnowaniem linii i wyjściami na raz. Brazoli ogarniał Curry a, jeśli ich liczysz to na dwóch fajnych masz 4 dramatycznych, alba jak najbardziej się broni.Alexisa nigdy nie byłem fanem więc jego transfer to dla mnie tez nie był ruch na plus.
hleb
Caceres* Song*
*Czyli panowie wiele pozycji mogący grać na ŚO
Wymiana Eto na zlatana też dyskusyjna z wielu powodów.Do tego szwed odchodzi za małe pieniądze.
Niedopilnowanie Thiago
Villa odchodzi za grosze.
Cyrki z Puyolem.
Jeśli i tak wciąż liczysz Neya to jeszcze NeymarGate które ciągnie się wciąż za klubem trzy lata po jego odejściu.
Dzięki że mogłem sobie przypomnieć jakim słabym dyrektorem był Zubi a to że kolejni byli gorsi nie zmieni tego faktu.
0
@Jakchcesz No jeśli 60+ to pewnie już dobija do 24-25% społeczeństwa a 10% nie ma prawa głosu kolejne 10% nie chodzi na wybory a jest jeszcze grupa znów ok 10% tzw antysystemowców którzy lubią dziwne wybory to ten 30% wynik nie jest chyba zbyt dziwny.
0
@ObiektywnyKibic121 Ale to że ktoś przeszedł wszystkie sekcje młodzieżowe niewiele znaczy w kontekście kariery seniorskiej.
Bojan pobił wiele juniorskich rekordów Messiego a w dorosłej piłce jest kopaczem trzeciego sortu.
0
@paweldunajecfcb No tylko z bramkarzami mu poszło, przypomnij sobie ile lat kupował stopera i ile pucharów przez to straciliśmy.
1
@sintesox No bardzo dużo tylko trzeba umieć liczyć.
1
@elplacek44 No właśnie widać efekty tego podejścia w UK.
0
O bez mydła i to na tyle lat.
1
@Coutinho007 Masz rację a jestem pewnie z większych fanów Dembele na stronie, tylko że Francuz ma jedną poważną zaletę, potrafi zrobić coś z niczego i jeśli będzie zdrowy to będzie zapewne grał. Szkoda że spadek formy był akurat na superpuchar.
1
@Kwiatek67 Tylko ile on już trenuje z pierwszą drużyną.
0
@martin3131 Nie wiem czy widziałeś ale był przeciek z rozmowy z kandydatami i Koeamn powiedział im że Sam nie jest w stanie zagrać trzech spotkań pod rząd.
0
@TeKa Primo oni nie są w podobnym wieku bo w piłce 3 lata to bardzo dużo.
Secundo oczywiście, tylko że pewna grupa chce by Pedri nie grał bo to jedyna opcja by ich ulubieniec grał.
No i na koniec moja opinia jest taka że Pedri to obecnie lepszy piłkarz niż Puig.
0
@Arczek2001 Będzie retransmisja o 23 coś tam.