Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Tak tylko że pis też flirtował z faszystami, niektórzy nawet spotykali się z szydło jak była hm premierem.
@Kgorecki2500 z tego co "tłumaczył" metzen wpisem na tt bo to jedyne rozwiniecie jego programu (-_-) to prywatyzacja wszystkiego. Ciekawe jak niepełnoletni fani konfy zapatrują się na płatne studia podatek miesięczny i ubezpieczenie.
0
@Reiv111 No w Irlandii czy Hiszpanii dwadzieścia lat temu też by się śmiali jakby ktoś im przedstawił obecny stan kościoła jaki ich czeka. Jedno pokolenie wystarczyło.
A i fajny tekścik tylko jak się to ma do obecnych ludzi ci żyjący 70 i więcej lat temu mieli inną mentalność.
No i badania pokazują że zarówno w Polsce jaki w Europie liczba katolików spada. Rośnie za to w Afryce i Ameryce południowej tylko że tam to chrześcijaństwo bardzo rożni się od tego Europejskiego.
0
@BlaseR9 Z tego co widziałem to tam sytuacja tez nie wygląda ciekawie i co chwila są zmiany na PO grał tez ŚO więc wątpliwe by był ktoś kto miałby zbawić pierwszy skład tym bardziej że gdyby był to pewnie byłby powoływany.
0
@itmustbejoke Szkoda że musisz odwoływać się do sytuacji z przed 5 lat.
1
@blazeq No ok rozumiem o co chodzi, ale to że miała takie przychody nie znaczy że trzeba wszystko ładować w pensje. No i za bartomeu odchodzili czołowi piłkarze świata z dużymi pensjami a na ich miejsce zazwyczaj nie przychodzili nowi o podobnym poziomie a pensje i tak rosły wiem że to nie jest takie proste ale
odejścia zawodników jak Xavi Alves Pedro Mascherano powinny odciążać budżet a wykres tego nie pokazuje, sezon 1617 przychodzą zawodnicy na dorobku odchodzi wspomniany Alves ale też Adriano Song czy Verma a budżet placowy ani drgnie w dół.
0
"niż same wynagrodzenia, które były trzymane w ryzach przez ostatnie pięć lat"
No pozwolę się nie zgodzić, bo Barcelona płaci zawodnikom chore pieniądze, niektórzy nasi zawodnicy zarabiają jak największe gwiazdy innych zespołów, mimo iż nie ma do tego żadnych przesłanek, ostatnio może wyglądać że uczepiłem się tego Roberto ale jak wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego on zarabiał przed ratowaniem budżetu większe pieniądze niż Alba a w MC byłby na 4 miejscu w tabeli płac
0
@Borneo No gdyby w jednym okienku odszedł i Messi i Urus to dopiero była by tragedia.
2
@ESTADISTICAS I LM 4 spotkania i wielkie zero asyst i goli czyli niezmiennie.
@sendesara wedle opty 42.
1
@Rewolucja123 ilustruje pomyliło ci się z instruuje.
5
@LuisSalvano Znowu to samo najpierw Neymar i mimo iż tylu ludzi twierdziło że klubu nie stać bo tak było ty z uporem maniaka niczym mantra przyjdzie i przyjdzie a swego czasu nawet transfer ogłosiłeś , do tego te bajki z prawem webstera.
Teraz masz nowy cel i znów kłamiesz chyba że wiesz że z premii za podpis zrezygnuje on jak i jego agent i wtedy będzie to zero tylko czy klub stać na jego pensję bo nikt z kadry nie kwapi się do odejścia, od razu dopiszę że to piłkarze decydują czy odchodzą.
1
Problem jest taki że był jego trenerem jako selekcjoner i był o niego kilka razy pytany.
0
@damian16161212 Mnie zawsze zastanowiło to bycie tym następcą nie z racji umiejętności tylko wieku jest pięć lat młodszy a to już komplikuje sprawę bo panowie jeszcze nie powiedzieli dość a Neymar ma 29 lat. No i jest Brazylijczykiem a to rodzi obawy że może kończyć poważne granie jak ww panowie.
0
@sawyer00 No ja widziałem co najmniej trzy komentarze że jakby miał tyle minut to, czy też komentarz Pedri nie zrobił by więcej niż Puig.
0
@messi564 No jeśli tak piszesz to Urus też by nie pograł gdyby nie problemu Pique Lengleta, To samo z Pedrim czy Trincao.
0
@paweldunajecfcb No chyba podrasowane bo Mbappe miał sprint na poziomie 34. A Busquets w meczu z Live miał 33.3
0
@Ghotti Też gdzieś widziałem że zwykle wycenia się rok-1mln ale nie pamiętam gdzie.
0
@Yosemite Szkoda że tak szybko się skończył, widziałem gdzieś fajny artykuł który pozakazywał najlepszych strzelców do 23 roku i po sprawdzeniu okazało się że ponad połowę wszystkich swoich bramek strzelił własnie jako 23 latek.
1
@MesQueUnClub96 Na pewno bo masowa będą strzelały rury ciepłownicze.
1
@DaPi Idealny , co chwila możesz odejść i odwiedzić lodówkę:(
0
@Encore Nie no lista absurdalnych kontraktów w Barcelonie to jest długa.
Ja za Arthurem tęsknić nie zamierzam szkoda że po prostu go nie sprzedano no ale w Barcelonie od kilku lat realia nie mają nic z rzeczywistością wspólnego
1
@sawyer00 Ja dałem 6 mecz był na 5 ale gol bardzo ważny, i to zawsze winduje ocenę tym bardziej jak nie sabotujesz drużyny.
2
@tbas Piszesz jakby Dest to był jakiś super obrońca, on ma podobne problemy jak Alba tylko że jest jeszcze gorszy w obronie od niego. Zresztą Mingueza Dest czy Roberto co za różnica żaden z nich nie będzie stawiał większego oporu jeśli Neymar będzie w formie jak 99,9% PO.
0
@JarekS Lubisz odwoływać się do myślenia i mam problem, nie rozumiem dlaczego Puig po raz kolejny dostał od ciebie 1.
0
@tbas Frankiego szkoda bo wyraźnie służy mu granie wyżej i nie tylko jemu, Umtiti nie jest w stanie grać tylu spotkań .
0
@tbas A kto niby miał grać za niego na DP skoro Koeman woli Frankiego gdzie indziej.
0
@Thomas99PL Nikt nie da nawet jednej trzeciej za takiego typu pomocnika, to jest niemożliwe.
0
@Thomas99PL Za trzysta od razu bo przecież wszyscy plują forsą za pandemii.
0
@jamal00 Więc interesuje cię Andre Cury. Tyle co Firpo i Alenia ok 4 mln.
0
@MrShakira O widzę ekspert w budowaniu młodych piłkarzy.
1
@Tomo1989 Jak szukasz najbardziej kompletnego piłkarza to masz go tam na księżycu. RL wygrał co miał wygrać a Messi przegrał wszystko(o ile można tak pisać w sporcie drużynowym) więc to RL dla ludzi jest najlepszy a to że słabe liczby Messiego są nieosiągalne dla czołowych zawodników w życiowych sezonach to inna sprawa.