0

@Sawik_10 No coś w tym jest zresztą granie Alba i Dest którzy mają problemy z bronieniem i Busquetsem i wolnymi stoperami to trochę igranie z ogniem.

0

@MesQueUnClub_87 No mniejszy niż Umtiti.

1

Ja mogę napisać 1000 powodów dlaczego mecz z Psg będzie inny niż ten wczorajszy.

0

@FCB24 Tak niech całą barcę b od razu wystawi, akurat konrad to sobie chyba niezbyt dobrze radzi w BB a pierwszy skład zbawi.

0

@MESSIah16 Ale poza zawodami skakały na takich obiektach?

1

@Tollusiek Wolę jego niż 27 letniego który nie grał od 2 lat

0

@normasubiektywna Deco to taki Portugalczyk jak Roger Polak.

4

@masik86 Ja tam za Arthurem nie tęsknię szkoda tylko że skończyło się na wymianie na równie nieprzydatnego piłkarza.

0

@kolo123 Depay to może choć Barcelona to masywna ściana, do tego te autobusy.Ale Garcia genialnym uzupełnieniem to trochę myślenie życzeniowe, no chyba że piszesz tylko o "na papierze".

2

@Maker0 Nie wiem czy nie wolał bym Araújo Pique kontra Neymar Di Maria Mbappe niż obecna obrona kontra Mbappe i reszta ataku PSG.

1

Czy to jest najlepszy moment w sezonie, żeby mierzyć się z PSG?
_No ja bym wolał żeby jednak niektóre nazwiska były zdrowe bo to były by ogromne wzmocnienia, do tego dla niektórych chłopaków nawet 2-3 mecze więcej zrobiły by różnicę.

3

@MarcelNJ11 No to chyba nie wiesz jakim zawodnikiem był Francuz i czego można się po nim spodziewać, to nigdy nie był goleador czy drybler jak oczekują tego co poniektórzy.

2

@LuisSalvano No pozdrów neymara i Webstera.

0

@arasz1819 Oj zbierają siły, ale jak przy wynurzeniu impakt będzie duży.

1

@VamosRakieta Dla tych dzieciaków każde zwycięstwo jest super ważne.

1

@GeneralXavi Ale przyznaj dawno nikt mu się przed facjatę nie wbił i nie zabrał piłki :)

0

@Naturopata NIe bo to nie jest możliwe z tyloma młodymi składzie i tak elektrycznymi zawodnikami odpowiedzialnymi za obronę, no i rywal na sporo dziś pozwalał.

0

@SkilledHydra16 Pewnie dlatego tak chciał się bić ze stanowskim.

0

@Messi1000000 No musiałem odejść, zresztą dziś to nie był zły mecz więc nie widzę powodu do wyłączania.

1

@LuisSalvano A czyli jak Portugalczyk pudłuje to jest komedią jak Messi to już inna sprawa. Komedią to są tacy "kibice" jak ty.

1

To uczucie kiedy odchodzisz przy 2:1 i wracasz przy 5:1 kur....

0

@SinMistico Bo kiepsko wygląda w BB.

1

@LuisSalvano No napisz teraz to samo o Messim.

0

@pluszek Jak zwykle cena, a i przyblokował mu strzał obrońca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Joe_Pesci mascherano wylądował na obronie bo nie wiedział co się dzieje w pomocy, Holender takich problemów nie ma.

2

@MesQueUnClub96 Twerkujesz?

1

@Mns21 Jakaś epidemia Covida w drużynie:)

0

@MaŁolat No Lucas to nie jedyny przykład, ale to trochę śmieszne że najdroższy transfer wyszedł słabo, choć może kiedyś to będzie nieaktualne.

0

@MaŁolat @Keson Nie kupujmy Gayi z prostej przyczyny klubu nie stać na taki luksus a Alba nigdzie się nie wybiera więc kupno takiego zawodnika na ławkę nie jest dla mnie zbyt rozważne.I drobna uwaga ja nie wiem czy Balde to kozak czy kolejny "napompowany talent" na 2 rundy PK i jakieś 2 mecze w LL wystarczy a jak nie jest Roberto niech zarobi na swoją absurdalną pensję rozgrywając te kilka meczów na LO.

Kenson No Haalanda to na pewno w Barcelonie nie ujrzymy w najbliższym czasie, Depay zobaczymy co powie jak zobaczy ile pensji może mu Barcelona zaoferować. Garcia to kot w worku dla mnie największy plus to "za darmo" a no i marzenie o powtórce z Pique które niektórym przysłania rozsądek.


Tak rozsądek więc może poczekajmy na nowego prezydenta i na jego ludzi a nie na ruchy speców bartomeu którzy od kilku lat staczają ten klub w otchłań swoimi "wzmocnieniami" bo ten klub ledwie zipie dzięki weteranom z przed dwóch dekad którzy dawno powinni być zastąpieni i dzieciakom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?