Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnConstantine1899 No ja się nie zgodzę, bo co zależy od Laporty. On nic na przyszły sezon Messiemu obiecać nie może tak prawda, chyba ze ktoś wierzy że Laporta oduczy obronę wylewów pomoc przejmować kontrolę a napad wykorzystywać setki.
Jeśli ktoś ma przekonać Messiego do pozostania to De Jong Pedri Arujo Fati.
0
@JarekS Nudzą mnie już te twoje docinki o myśleniu proponuje coś zmienić. Odniosłem się do tego co pamiętam że miało miejsce, o żądaniach pensji na poziomie zawodników pierwszej drużyny nie pamiętam więc nie będę się do tego odnosił, dość proste.
Tak samo jak to że Agent z zawodnikiem wciąż balansują na krawędzi by wyciągnąć jak najwięcej, bo brzmi to tak jakby ojciec Messiego nie szantażował klubu. To że ciebie nie obchodzi mnie nie dziwi ale ma znaczenie. No ja nie uważam że mój komentarz nie jest na temat ale ok, twój był taki populistyczny i tyle. Wręcz Assulin ze swoim agentem wyprzedzili swoje czasy.
7
@FanKFC Jak najbardziej nowy plan treningowy przynosi efekty, Francuz wreszcie więcej na boisku niż w "szpitalu"
0
@Borneo Normalnie tak budżet na transfery płacowy czy inne są podzielone, tylko że teraz każdy zarobiony grosz trzeba będzie oddawać jęsli się nie dogadasz z wierzycielami. Po drugie komisja nie ma prawa nikogo kupować więc nie podpierał bym się ich słowami.
0
@kuz Odnieś się do reszty, ale tak ja oglądam tego z Barcelony nie wiem którego ty.
0
@bartekvisca Dlatego to raczej zawodnicy przekonają Messiego zwłaszcza młodzi nie prezydenci jak to próbują wmówić nam właśnie ci drudzy.
0
@KacperVEB 1. mało kto będzie chciał odejść a przypominam to zawodnicy decydują 2. jak dostaniesz 70 mln to w tym przypadku będziesz najpierw zmuszony do spłacania długów niż do wydawania ich na transfery, zresztą tu już moje spekulacje ale nie wiem czy Barcelona może dokonać takiego transferu bez zgody wierzycieli.
0
@Borneo Jeśli sprzedasz to trzeba długi spłacać, to nie tak że sprzedasz Cou i Pjanića za 70 i masz na Haalanda.
0
@JarekS A co dziwnego w ty że miał agenta w wieki 17 lat przemycasz że był pierwszym 17 latkiem z agentem czy co, do tego Zahavi jest jego rodakiem więc nic dziwnego że najlepszy agent z ich kraju pilnował Interesów Izraelskiego Messiego bo tak był nazywany. Te perypetie o których wspominasz to też nic niezwykłego bo nacisk izraelskim mediów był niesłychany i ten chłopak był oczkiem w głowie wielu sympatyków piłki w Izraelu.
0
@jeyx77x Varane nigdy nie grał w LE więc nie wiem czy jest ogóle sens wypominania tych rozgrywek.
@Yosemite To co wyżej czy Messiemu też można wypominać brak LE skoro a nigdy w tych rozgrywkach nie grał b to LM ma wyższy priorytet.
0
@kuz Pedri de Jong(gdzie Holender wygląda najlepiej wyżej) Puig to jak proszenie się o przekop.
Mbappe przereklamowany, sam nie jestem fanem ale ostro jedziesz. W wieku 22 lat 40 spotkań 21 goli 17asyst czyli w każdym meczu albo strzela albo załatwia gola. By wyprzedzić Kluiverta Samuel Eto’o Rooneya wystarczy mu 13 goli i będzie w top 30.
Neymar!!! ma tylko 11 więcej.
Dembele słaba technika widzę że ten temat jest pełen takich specyficznych ciasteczek od ciebie.
0
@jeyx77x A kim ty chcesz grać tak z ciekawości pewnie konradem ;D
0
@sintesox Pamiętaj że są tu zwolennicy Puig nie zagrał by gorzej, i oni to piszą poważnie.
0
@Coutinho007 No ja bym się bał o wynik z czołowymi drużynami mając pomoc Puig Pedri Busi z Albą i Destem .
0
@MESSIah16 Tylko Guy Williams. Choć wszystko lepsze od banderasa.
0
@Dawid66 Zależy czy Messi zostanie i na jak długo, dwa lata i wtedy można by się Francuza próbować pozbyć, ale wątpię by chciał odejść. Jesli Messi odchodzi to chyba wolał bym żeby został.
1
@Yosemite Patrząc na ostatnie podboje chwalonych napastników z ligi niemieckiej w innych ligach, wygląda na to że niemiecka ziemia to dobre miejsce dla strzelców.
1
@PanPatrykk W Barcelonie nie ma od niego lepszego na pivocie (nie nie piszcie mi o puigu) a w reprezentacji są zawodnicy którzy pozwalają zniwelować jego słabe punkty.
0
@marcin000019 Jeszcze trochę mu do odpalenia brakuje.
0
@PanPatrykk Właściwie to na PSG to mamy De Jonga wyglądającego ostatnio średnio i młodego Pedriego, specyficznego Busquetsa i słabych rezerwowych. Szczerze pomoc wcale nie wygląda dużo lepiej.
0
@Janiama Czy ja wiem, łatwo to podważyć choćby 10 latami LM przed Fatim czy zabawą z Denisem.
25
Nie, nie pytajcie w jakim języku.
0
Na super Polsat jakiś mecz w kosza.
0
@masik86 Urok Bartomeu.
0
@Barcelismo Ale wiesz że pewnie połowa to są teksty wymyślone przez pracowników.
0
@Kusiar Możesz mieć przewidywalny drybling ważne czy umiesz go używać np. Robben. Pomimo poziomu serwowanego przez drużynę skrzydłowemu trochę trudniej wejść do Barcy niż Realu.
1
@Pilka_jest_okragla O ile zgodzę się że dorósł i bardziej zintegrował się z drużyną to obecnie jest pod formą a szkoda bo najpierw superpuchar potem Sevilla a teraz kluczowe spotkania w LM.
0
@KacperVEB @Bartosz85 Jeśli mnie pamięć nie myli to właśnie powiedział coś w stylu że dla niego styl Barcelony jest nudny i on nie może sobie wyobrazić siebie jako trenera Barcelony, bo to by go ograniczało.
0
@Marcel99 No strzelił w Bayernie, ale spójrz na jego cały tam pobyt a nie akcentuj wszystkiego na mało znaczące gole strzelone grupce załamanych spacerowiczów.
@Coutinho007 Coś tak się odwrócił od Brazola?
0
@Sulimo Feanor najpiękniejszy.