0

@BulaKG Lucas Hernández?

2

@jeyx77x 36 kolejka 17.05.2009 W FC Barcelona RCD Mallorca 15 minut.

@ranger3120 Coman 7 mistrzost krajowych, jak zostanie w Bayernie to może jakiś rekord zaliczyć.

0

@FCMichalo To miałby już więcej spotkań nie zagrać.

0

@Keson @MaŁolat Dlatego że od Barcelony odbijały się większe nazwiska, i to że ktoś gdzieś grał wspaniale nie jest tożsame z tym że tak będzie grał w Barcelonie., myślałem że Bartomeu swoimi transferami to wszystkim pokazał, niby w próżni wyglądają dobrze a na murawie sroga weryfikacja.

0

@Keson No jeśli Balde nie odpali to pół biedy, co jeśli gaya nie odpali.Zresztą są pilniejsze pozycje do wzmocnienia niż LO, a kasy nie będzie by się bardzo wzmocnić.

0

@Keson No jeśli Alba ma zostać to nie ma sensu kupować Jose, zwłaszcza że nie ma kasy.

1

@Omoziu Ja już nie piję więcej niż niektórzy mają tu lat.

0

@Irmscher10 Bo tak się robi politykę pokazujesz rzeczy które dają ci władzą a ukrywasz te które zabierają ci punkty, to dlatego jkm jest politykiem nieskutecznym bo łatwo go sprowokować i odpala swój legendarny protokół 1%.

0

@Denver Takie że to bajka, mały przychód za to wycięcie nie państwowych mediów do tego niby giganci jak FB i tt mają płacić a już policzono że nawet jeśli zapłacą co jest bardzo wątpliwe (patrz Węgry) to będą to kwoty groszowe jak na budżet 80-120 mln, x8 tyle zapłacą rodzime media, a na końcu zapewne najwięcej dołożą jakieś małe prywatne media.

0

@matirix20 Kojarzę tylko najmana trochę dziwny ten VIP

4

@Avatarr Piękny skład na przekop od Alaves.

0

@Dave2411 Tym bardziej że badania DNA dowodzą że Mojżesz był Egipcjaninem.

0

@hefaj6 Jak nie zmieni ligi i ominą go poważne kontuzje to spokojnie pobije, a jak zdrowie dopisze to może zrobić wynik który będzie się trzymał latami.

0

@martin3131Na Barcelonę jakiej chcemy nie, ale patrząc na to ilu zawodników zweryfikowała LL to to obraza.

0

@maroon Przecież Polacy nie będą budować elektrowni oni tylko za nią zapłacą.

0

@Coutinho007 Jak się nazywał ten klon Messiego o którego ludzie tu tak toczyli pianę? Z tego co widzę walczy o piątą złota piłkę w Birmingham City.

0

@VenoM Coś ja fame mma, syf ale dla beki oglądają.

0

@BXOD LM z R10 remontada z Milanem i 5;0 z RM.

4

@Coutinho007 Nie przepada bo Dembele zajął miejsce Neymara.

0

@maroon Nawet jeśli to naprawdę żenujące słowa.

0

@JarekS No wszystko fajnie jak liczysz dzieciaków z BB. Pewnie, Pedri czy Arujo poszli by godzinę od wystawienia na listę transferową, tylko że z kadry trzeba się pozbyć zawodników którzy odchodzić nie chcą, doskonale podsumował to Duńczyk.

1

Po co w ogóle informacje o celach za podobne pieniądze skoro jest problem by uciułać 5 baniek gdy trener chce wzmocnień.

0

@JarekS 6-8? O to może być dal ciebie brutalne okienko.

0

@matirix20 Oj to u niego reguła niestety.

0

Tak w ogóle to co się stało z tym Ødegaardem jakiś czas temu czytałem że będzie gwiazdą RM.

1

@tomek8756 Nie rozumiem co ma jedno do drugiego?

0

@Coutinho007 Tylko porównywanie ich nie ma sensu raz neymar to jeden z największych talentów piłki i w najlepszym wieku wyruszył zasilić hegemona swojej ligi. Dembele jako dzieciak wylądował w Barcelonie drużynie od której odbijali się najwięksi do tego kontuzje, zjazd całej drużyny autobusy.

0

@koszol Myślę że to trudne pytanie bo nie widzimy treningów i po części bazujemy na dziennikarzach, ja już trochę kibicuję i muszę stwierdzić że media lubią sobie zrobić z kogoś gwiazdę nie zawsze z zasługującego.
No i jeszcze przeskok z młodzieżówki do senatorskiej piłki to poważna sprawa pokazał to Bojan ale nie tylko on bo przecież wielkich młodzieżowców to było wielu.
Myślę że Puig zwłaszcza patrzą na postawę pomocników ten okres zawieszenia między BB a pierwszym składem to było marnowanie jego czasu , ale ogólnie trzy lata EV wydają się niewykorzystane, chyba że założymy że nie umieli kopać gały a pomoc nie notująca kluczowych podań jest ok.

0

@VamosRakieta A daj panie spokój z tym plastikiem jeszcze słabo zrobionym.

1

@Azi Tu sobie zerknij https://fanboy.pl/
Ja sobie na spokojnie zbierałem na nowego kompa i popełniłem wielki błąd bo właściwie wszystkie części poszły w górę i za to co przez ostatnie miesiące sobie dołożyłem będę miał gorszy sprzęt niż gdybym kupował 4 miechy temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?