0

@FafitFCB To pewnie od trzymania nogi na gazie ma takie skurcze prawej nogi w trakcie spotkań.

0

@damian777 On ma już 21 lat zapominasz chyba że EV rok temu był w klubie. Oczywiście nie każdy rozwija się tak samo ale chyba wysokie wymagania do jednego z największych talentów LM nie mogą dziwić. Raptem 192 minuty nawet przy EV ten wynik to kompromitacja.
No ok przywołujesz Sentiena ale na najważniejszy mecz na niego nie postawił, zastanawiałeś się nad tym(choć tu oczywiście można napisać że dobrze się stało.)
Po mitycznym meczu z AM zalicza tylko 30 z Villarreal w następnym nie ma go w kadrze.
No i najważniejsze marginalna rola w reprezentacjach młodzieżowych, ja jestem fanem Puiga ale to musiała by być zmowa a ja w takie historyjki nie wierzę

0

@damian777 Tylko że on w Ajaxie pokazał że ma papiery do wielkiego grania choć to oczywiście ie oznacza sukcesu w Barcelonie, BB do tego nie uprawnia, a z faktem że trenerzy na niego nie stawiają ciężko polemizować nawet jako jego fan, polemizują tylko fanboye, zwłaszcza jak ktoś zakłada że zna się lepiej.

0

@TheNekro94 Można bo PSG to młody klub, niby tytułami nie odstają dzięki wyrównanej lidze ale też bez szejka nie mieli okresów hegemonii a pewnie za przez wiele lat ten okres niesłusznie będzie się kojarzył z Neymarem.

0

@Nazija Po prostu ma spore braki w defensywie i musi nad tym pracować, od początku było wiadomo że to będzie jego słabsza strona.

0

@kaamil1910 A Fati wraca przed Pique po ostatnich doniesieniach?

0

@Cwaniak4 najdłuższe to 80 dni 3 spotkania, 42 dni 5 spotkań 4 razy ok 14 dni.
Od 1213 18 spotkań więc jeśli byś tylko na to patrzył to przesłanek nie było, tylko że ponoć źle się prowadził.

0

@MesQueUnClub_87 Pisałem z nim właśnie o tej sprawie jak i o duplikujących się komentarzach gdy wybierasz najlepsze komentarze ponad rok temu.

1

@Chakalaka No ja nie rozumiem i dlaczego zarabia więcej od Alby.

0

@Iberatista No grali tylko nie rozumiem czemu martwisz się młodym chłopakiem na ŚO a nie takim Albą biegającym po całej długości boiska.

0

@JarekS Myślę, nie podoba mia się ten styl odpisywania.A co to za jakieś odwoływanie się do oddania, jakby był jakimś rozrywanym przez rywali crackiem, nie ma żadnych racjonalnych powodów by zarabiał lepiej niż Alba. I na pewno nie jest nim bycie wice-kapitanem. dalej niżej.
@Tomek54321 Tak ale ja nie patrzę na Real tylko na sam fakt że im większą klauzulę chcesz dać zawodnikowi tym większe pole do manewru dla agenta. Pensje w Barcelonie były już za duże a klauzule niskie w pewnym sensie odwrotność tego co w Realu. Ja tylko uważam że jeszcze wyższe klauzule to kolejne miliony wydojone od Bartomeu, bo miał problemy z odmawianiem.

0

Wczoraj nie mogłem oglądać, no ale widzę retransmisja dziś fajnie, tylko że w 48-49 minucie podróż w czasie do 84, ale się naoglądałem.

3

@Iberatista Przecież on ma 21 lat i 1500 minut jak on tego nie wytrzyma to niech zmieni klub na grający tylko ligę i początek pucharów.

0

@JarekS Zaporowe kwoty oznaczają większe pensje w Barcelonie już są skandaliczne widziałeś ile zarabia taki Roberto.

0

@Avatarr Taka opcja nie jest im na rękę więc po co mają ją wprowadzać.

2

@Transu96 Możesz rozwinąć, bo nie za bardzo śledzę co się dzieje w Madrycie.

0

@monsterrize To jak chcesz go sprzedać za dwa lata?

0

@Laza Problem w tym że Umtiti nie jest ponoć w stanie rozegrać trzech spotkań pod rząd

0

@JarekS Napisz to prawnikom Messiego, pewnie się zapomnieli.

0

@JarekS Jaki sens jest w tym neto oprócz okna wystawowego?

0

@pbilu Przecież kontrakt Messiego nie znajduje się tylko w klubie.

0

@monsterrize To na ile lat ty chcesz mu dać kontrakt ze za dwa lata rozważasz sprzedaż? Bartomeu czy to ty..........

0

@Coutinho007 Fabregas na fałszywej dziewiątce niestety tylko jesienią maltretował ligę.

2

@Chakalaka Ja mam problem z SR za sprawą jego pensji zarabia chore pieniądze i właściwie nie wiem na jakiej podstawie, więc ma pewne zalety jak uniwersalność ale ma też wady oprócz pensji nie jest ani świetnym pomocnikiem ani obrońcą. Więc niech łapie minuty w pomocy jak będzie średnio to rozważał bym sprzedaż.

0

@norbi77 Oprócz dwóch kilogramowych kulek na klatce piersiowej to jeszcze na twarzy.Odsyłam do starych zdjęć a jest tego sporo.

0

@norbi77 Też startujesz z cyklem soft porno? Do tego sporo plastiku.

0

@itmustbejoke To nie Barca tylko jego agent to organizował.

0

@inViNcibl3 Są dużo warte jak poświęcisz czas by sprawdzisz kto za nie płacił i jak zbierano glosy wtedy można z nich wyciągać wnioski.

1

@wisnia1234 Firpo Pedri tak pół na pól ta Hiszpańska krew wychodzi, zresztą ogólnie w ostatnich 2-30 latach mało Hiszpanów bez historii ze szkółki do Barcelony trafiało.

0

@Coutinho007 Spokojnie ta historia nie ma happy endu, ale na papierze ten transfer nie wyglądał tragicznie, tak samo jak Firpo najciekawszy LO 18/19 LL. Ja chcesz to mogę też przyczepić się do zawodników których ty chwaliłeś a karnie wrócili do Niemiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?