Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na chwilę obecną ta seria powinna zmienić nazwę na
"Barcelońskie marzenia na pożegnania"
2
@clyde No pewnie że może być dla ciebie autorytetem tylko że jego wynik klasyfikuje go w top 5 rekordów Polski i z żadnym z tych w pobliżu jego wyniku nie dało się komunikować, wybacz ja nie uwierzę w tą historię, do tego nikt nie zauważył tego na uczelni gdzie na korytarzach mijał setki ludzi, to historia z tych bardzo wątpliwych delikatnie to ujmując.
2
@Quavosk Janusz Polityki.
0
@ElKamil Jakby to było takie proste to ekspert od cyferek na "plus" już dawno pozbył by się Brazola czy Umtitiego.
0
@messi564 Ulubiony Boston Legal (nie dla wszystkich) najlepszy BB ale nie jestem wielkim oglądaczem seriali i nie oglądałem wielu klasyków.
0
@Encore Oglądasz go regularnie? Czy to prawda że już tak nie śmiga jak dawniej chodzi o sprinty.
0
@FC1899Barca Zdziwko tylko dla ludzi którzy nie wiele wiedzą, Mino wyraźnie się wypowiedział odnośnie takich wymysłów jak ten który tu podałeś.
1
@Cou7_ley Nie wiem czy by nie odpalił ale ciekawi mnie KDB, jakby wyglądał jakby mu Messi piłkę w środku boiska podbierał.
Może Mbappe Sancho ogólnie goście bazujący na szybkości i pustych przestrzeniach mogli by od autobusów dostać zawrotów głowy
0
@Fabik87 A firpo pokazał coś więcej niż Mingueza?
0
@th@les Z tego co kiedyś czytałem jest bardziej zajęty zwiedzaniem galerii i kolekcjonowaniem dzieł sztuki.
Edit a sorry pomyliło mi się z Capello .
0
@lucas/catalan China Matsuoka ❤
Szkoda ze tu mało prawdziwych Azjatek.
1
@IronSanHybrid I a drugiej peleryny niewidki już więcej Firpo nie pożyczaj bo tylko panie szkodzisz.
0
@!34RC3!_0N4 No ja się z tym nie zgadzam bo niby dlaczego, to trener odpowiada za kadrę i on preferuje Pedriego a akurat Pedri nie zawodni ba gra świetnie.
11
@FilipeX Wypluj to wypożyczenie trzeba się Bośniaka jak najszybciej pozbyć póki coś wart, wypożyczenie spowoduje tylko że będzie sporo tańszy.
0
Kurde ktoś tu dziś na LR pisał że on tam w BB nic nie znaczył szkoda że zapomniałem nicku tego ancymona.
0
@Kapitan_SW Oddał bym większość z nich za niezapomnianego mikkimessiego
0
@Pilka_jest_okragla No wczoraj słabiutki mecz a jestem chyba jednym z jego większych fanów na tej stronie.
0
@Bartek22 Kurde zagrał słabo to go skrytykowałem, nic więcej a to że ma talent to inna sprawa.
0
@4drian0 Denis nie był z La Masii.
4
@Coutinho007 No mnie się dużo bardziej podobał niż Puig, chłopak zasłużył na więcej szans.
0
@tobiasson92 A jednak wszystkie kraje wprowadzają restrykcje, musisz ich wyprostować.
1
@Tomek_TF W Barcelonie na pewno, zwłaszcza że w Hiszpanii poszukiwanie przez Brazylijczyka tej swojej kępki trawy nie wychodzi.
2
@FC1899Barca No właśnie większość tu o tej motywacji zapomina(podobnie było z Alvesem) kulisy rozstania i styl złe ale pożegnanie słuszne, do tego jeśli w tym samym okienku odszedł by za rok Luis i Messi to dopiero był by problem dla drużyny.
1
@ranger3120 Zależnie od odmiany ale po zerwaniu bez lodówki ok 7 dni.
0
@michal26 Ja kiedyś usłyszałem rozmowę sąsiadek moich dziadków,
w skrócie co nas to obchodzi ważne by było co do garnka włożyć. Wybacz ale perspektywa ludzi 70+ a może i niżej nie musi być taka sama jak twoja bo dla nich patrzenie w przyszłość 10 lat nic nie znaczy bo większość ma niskie emerytury i pożyje kilka lat. Uważam również że nie doceniasz jak cała konfa ludzi, większość ludzi umie liczyć pieniądze tylko że ich zwyczajnie nie interesuje co będzie za 10 lat i dla mnie to jest w pewnym stopniu zrozumiałe jak masz lat 70. Jak konfa by im coś poważnego obiecała to dostała by ich głosy a nie ma na nich pomysłu tylko utopijne plany, zresztą to samo ma się gospodarki skoro nie przekonali przedsiębiorców.
0
@Worny No jak tam się cieszyłem ze nie ma Pedriego bo jemu by kazali, nie że mu nie ufam tylko uważam że to mu nie potrzebne.
2
@DaPi Z Portugalii? Z Francji też szału nie ma.
0
@Yosemite Rozstanie niezbyt ładne i dobrze przeprowadzone ale słuszne.
0
@michal26 No najnowsze sondaże nie wskazują by konfie tak się dobrze powodziło, a już słowa (nie pamiętam czy też twoje ale były tu takie w dyskusjach ze mną) że Polacy zobaczą jak konfa pracuje i będzie im rosło nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Raz jeśli ktoś pracował na emeryturę całe życie to mu się należy jak psu buda, oczywiście pomijam 13 i 14. Dwa nie znam żadnej partii która przed wyborami proponowała by doprowadzenie kraju do bankructwa.
1
@adi7adi8 Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.