0

@cchesterr43 A jest dziura w podłodze zamiast toalety?

0

@marcin000019 A ile ten Messi jeszcze pogra, pomijając problemy z kontraktem Mbappe to przed nim 13 lat gry na wydaje się wysokim poziomie ile lat gry przed Messim?

0

@Piernik Jeśli "wielkie" zespoły opuściły by LM i grały w Superlidze to LM traci sens i wielkie pieniądze więc zespoły z PL albo dołączają albo tracą kasę.

2

@Comentateiro Zawsze trzeba mieć z tyłu głowy że sporo tu dzieciaków przegrane uczą a wygrane budują pewność siebie młodych więc to może ładnie odpalić.

0

@Wossi61FCB Trochę nie stać nas na tak drogich mentorów, musiał by grać większość spotkań w innym wypadku trzymanie go w klubie nie ma sensu. Jak Umtiti miałby ci to obiecać jak jego zdrowie jest obecnie bardziej zdradliwe niż Dembele.

0

@lucas/catalan Będą/ były Azjatki?

1

@Rust_Cohle
1. Rafa Marquez
2. Rivaldo
3. Ronaldinho
4. Xavi
5. Iniesta

0

@Rastafarnianin Jest gdzieś jakaś strona która pozwoli mi znaleźć podobne dzieła do takiego wybranego przeze mnie. Spodobał mi się Szał Uniesień i chętnie zobaczył bym więcej dzieł podobnych do tego.

0

Źle oszacowany budżet? Ja bym to określił myśleniem życzeniowym a i to chyba zbyt mało na te urojenia barto.

1

@Zoker Nie od kilku lat wiadomo już że piramid nie budowali niewolnicy a sowicie opłacani rzemieślnicy, raz świadczą o tym wykopaliska, dwa piramida to był obiekt kultu wedle religii nie mogły być wznoszone przez niewolników.

0

@ferdas_rawa Tylko problem z tym transferem był taki że Pep zdania nie zmienił odnośnie Eto'o i chciał Zlatana.
Nie w ostatnich dwóch tygodniach zarówno jeden jak i drugi puszczali sobie oczka w wypowiedziach.

0

@Przemek2323 Własnie po to teraz wszystko podporządkowują sobie by mieć na wszystkich haki, to trochę trudniejsze niż 10- czy 20 lat temu ale wciąż możliwe, zwłaszcza w Polsce co doskonale pokazał sprawa kijowskiego Po nie wiedziała co się dzieje a pis miał już na niego kwity.

0

@ferdas_rawa Transfery? Jak skoro komisja nie może ich przeprowadzać.
Nie wiem kiedy ale zarówno on jak i Riola mówią o sobie jak o dobrych znajomych więc zakładanie że tak nie jest to już jakieś szukanie dziury w całym.

1

@Mr8lack Czy to na pewno fani ? Nie wyobrażam sobie by zmieniać barwy klubowe bo najeźdźcy białego domu mieli koszulki Barcelony.

0

Jak tylko pojawiły się nawiązania do Alvesa to forma poszła w dół :)

0

@Bobo25 No niestety nie ma.

0

@Joaquin88 Tylko że takie zdarzenia nijak nie podważają globalnego ocieplenia.

1

@axegrinder Kariera Pedro, ludzie chyba zapominają że chłopakowi półki uginają się od trofeów a on się do nich wydatnie przyczynił, przy jego półkach wielcy zawodnicy mogą dostać kompleksów więc kariera jak Pedro to półka bardzo wysoko powieszona i pisanie że "co najmniej" jest co najmniej nie na miejscu.

0

@Bobo25 Obejrzyj sobie dzisiaj wywiad ze schetyną, to zrozumiesz dlaczego wygrywają.

0

@kamil9040 No to chyba normalne jeśli robią to zgodnie z prawem.

1

@KimBassinger1 I co on może z tym fantem zrobić oprócz prośby?

2

@ShinobiQWE Ta sytuacja i z Sentienem doskonale pokazuje jak palił im się grunt pod stopami. Pierwotnie przecież mówiono że to Sentien dostaje szanse po czasie okazało się że to on rozdawał karty wiec to samo z Duńczykiem, nie zdziwił bym się gdyby okazało się ze ma ciekawe zapisy w umowie.

1

@Tomo1989 30 goli i 8 asyst to mi pachnie topowym napastnikiem :)

2

@JohnA Nie wiem czy akurat sprawa więzień jest teorią spiskową, pamiętam tą sprawę i od początku było wiadome że Amerykanie mają gdzieś tajne więzienia i pojawiały się przecieki, ale jak kto uważa. Do tego nie wiem czy powinno się jedną teorią spiskową legitymizować inne, bo to było by komiczne jeśli bierzesz dwie małe ploteczki i na ich podstawie stwierdzasz że skoro one są prawdą to władzę nad światem sprawuje piątka producentów maseczek.

0

@Bagsik88 No był top ale w kadrze byli zawodnicy którzy mogli ten wózek pociągnąć, nie będę pisał tego samego kolejny raz.
Do tego perspektywa finansowa to właśnie pieniądze jakie za niego dostaliśmy a jak ją wydano nie jest ważne ważne jest to że masz za co wzmocnić skład.

Słaby argument z wiekiem zabawny jesteś. Perspektywy przyszłości zawodnika sobie odpuszczę bo nie jestem wróżem i nie wiem co się stanie w przyszłości, tak jak stało się z Dembele który nie miał wcześniej kontuzji.

Nie, nic mu nie będę więcej odejmował odjąłem tyle ile trzeba tyle że ten 4 strzelec wtedy wygląda ubogo, bo polowa zdobyczy to dwa mecze.
A jak pisałeś o minutach to zestaw ich z tego samego sezonu tak jak to wynikało z twojego komentarza a nie wybieraj sobie który ci pasuje.

1

@KimBassinger1 A jak go do tego zmusisz?

0

@FIJI Myślę że większość trenerów wolała by próbować odbudować Portugalczyka niż postawić na 19-latka, tym bardziej że akurat Koeamnowi ręki do młodych nikt nie zarzuci oprócz LR.

0

@Bagsik88 Czytasz co pisze czy wybierasz sobie co ci pasuje?Ja piszę o perspektywach drużynowo-kadrowych a nie jak mieli by wyglądać jakby zostali bo tego nikt nie wie, po odejściu Neymara miałeś 222 mln Suareza Messiego i resztę składu w niezłym wieku. Po odejściu Suareza klub dostanie może 6 mln szkielet zespołu jest trzy lata starszy na 9 jest Duńczyk i Francuz który woli grać gdzie indziej.

No tak 4 gole w PK na samym początku i trzy w ostatku fazy grupowej LM to 7 właśnie tak statystyki zakłamują rzeczywistość.
No mniej więcej połowę nie wiem czy liczysz że nie sprawdzę ile zagrali spotkań czy minut i będzie po twojemu.

2

@Tomek_TF No pewnie ze nie można go skreślać tylko że chłop ma problemy fizyczne i z profesjonalizmem ciężko będzie mu wbić się klasę wyżej jeśli diametralnie się nie zmieni.
A patrząc na historię brazoli to oni w wieku 30 lat przepadają niczym w Amazońskiej dżungli więc Arthur jest na półmetku kariery.

0

@barcowy1899 No mnie to śmieszyło, ludzie zapomnieli że w drużynie jest Messi który sam wytarga to towarzystwo na minimum top 4, chyba że ktoś nie widział ostatnich trzech lat Barcy to wtedy zrozumiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?