0

@Bagsik88 Turan to w Barcy miał tylko momenty dla mnie osobiście pisanie o stracie Turana nie ma sensu. Stracił tak jak Koeman stracił kluczowego dla zespołu Suareza pomijam poziom reprezentowany na odchodne do tego nie wiem czy strata Urusa nie była dotkliwsza, odszedł rakitić postać o wiele ważniejsza niż Turek.Dla mnie gorsza sytuacja spotkała Holendra, zwłaszcza w kontekście wieku szkieletu zespołu o czym pisałem wyżej.

0

@Bobo25 Sprawdź jeszcze raz pierwszy sezon od lutego do końca sezonu dostępny.
Drugi do 9 marca wypadł na dwa spotkania. To w trzecim go nie miał.
Ale miał trzon kadry trzy lata młodszy, pomijając bramkarza to kolosalna różnica.

0

@VenoM Nie wiem czy jest w drużynie ktoś słabszy w obronie niż Cou może Trincao albo Konrad.

0

@A_Gomesinho_21 Ma wyprowadzenie i to chyba jego największy atut, z drugiej strony nie lubię ŚO mających manierę: idę na raz, jak to wykluczy i trochę ochłonie to solidny rezerwowy obrońca.

6

@Janiama Ostatnio pisałeś też że Puig to cwaniak i nie przedłuży kontraktu by odejść za darmo, czemu tego nie przywołasz.

0

@kibic barcy Drużyna dekady? Ten szał odnośnie Live i niektórych jego piłkarzy to dopiero była hiperbola, jakim prawem tak tą drużynę określano. A co do pytania może po prostu piłkarze są już wypaleni to nie była by pierwsza ekipa która po 2-3 świetnych sezonach po wygraniu trofeów się rozkleja.

0

@zadafcb No tylko że ten "lewak" nie jest odosobniony w tym przekonaniu, widziałem wiele wypowiedzi ekonomistów i konfę to oni raczej zbywają śmiechem. Wyniki wyborów gdzie partia wolnościowa gospodarczo u przedsiębiorców, specjalistów i dyrektorów wyższego szczebla zbiera 7% to dramat dla ich programu.

1

@neeed Co takiego ten Antek dziś zrobił że dałeś mu 5 czyli poniżej oceny wyjściowej?

0

@ToshyFCB Porównywanie do EV który miał 30 piłkarzy w kadrze :)

0

@Rewolucja123 To są takie ogólniki że trudno się nawet do tego odnieść. Do tego "wolę myśleć" i "może" dużo mówią, potwierdzają tylko słowa tusquetsa że kandydaci nie widzieli sprawozdań finansowych.

1

Czy Moriba będzie trzecim tenorem o którego płakać będzie LR po Puigu i Konradzie.

0

@Rewolucja123 Daj mi link do tych słów i oby to nie było nawiązanie do wspominek że widział kontrakty za mecze z udziałem Leo.

5

@chavez Dembele likował posty hejterów więc on raczej się nie bawi w tańcu.

0

@JakobStrawman Te które dały mu złote gały, na siłę jeszcze możesz dorzucić sezon w Holandii bo to dało mu przepustkę do Barcelony. Ronaldo w wieku 23 lat strzelił ponad połowę wszystkich swoich bramek, to pokazuje jak potoczyła się jego kariera, ja mu talentu nie odmawiam ale chęcią obrony tego talentu nie można zaklinać problemów zdrowotnych słabego prowadzenia się i brazylijskiej krwi która wynosi na wyżyny i rzuca w otchłań.

0

@JakobStrawman No i co z tego że porównasz prime, jak Henry grał na wysokim poziomie kilka lat a Ronaldo dwa.

0

@kodi77 No też nie wiem po co był nam Antek a przed nim Coutinho. Odnośnie Depaya to dla mnie największym jego atutem jest to że jest za półdarmo choć nie wiadomo ile by chciał zarabiać. Dużo bardziej wolał bym prawdziwą 9 bo kupowanie gości z dopiskiem że zagra i tu i tam wyglądają w Barcelonie dramatycznie. Jak będzie wyglądał z autobusami jak poradzi sobie z walką z 2-3 turami, Antek radzi sobie słabo a też ponoć może grać na ŚN a od Depaya piłkarzem jest(był) lepszym. Super jak odpali ale co jak zostaniemy na 5 lat z gościem który nie ma za bardzo dla siebie miejsca.

0

@NaFazieHitman Od tego ma Antonego Blinkena.
@panczo aleś dowalił.

1

@IronSanHybrid Są pieniążki z Orlenu i KGHM to są i odwierty.

4

Co mogą mu obiecać nowi prezydenci, nic wielkiego w najbliższym czasie, wiec jeśli ktoś może wpłynąć na Messiego to młode chłopaki które dają nadzieję na lepszą przyszłość.

0

@Avatarr Oczywiście, bo marzyłem że go sprzedadzą a teraz będzie jeszcze trudniej.

0

@FDJ Trincao też ponoć był czarodziejem w Portugali, to że ktoś czaruje w xx niewiele znaczy w kontekście Barcelony.

0

@Pogba Akurat Mingueza też lubi pójść na raz.

0

@NaFazieHitman Ty na serio uważasz że te worki z resztkami płytek są tam specjalnie czy tylko trollujesz, poważnie pytam?

0

@arkasath Było by fajnie, tylko jest małe ale zobaczymy co będzie na PO bo ostatnio było kiepsko.

0

@wsrh27 Czekamy chyba na Roberto chyba że na PO będzie również bieda bo dwa ostatnie mecze było kiepsko.

0

@Coutinho007 Z drugiej strony to trochę śmieszne że skreśliliśmy jakiegoś dzieciaka co pisał takie rzeczy w wieku 12-13 lat nie pamiętam już jak się nazywał a był z obszarów kibicujących Realowi, a nikomu nie przeszkadzało to że podobne wpisy miał jakiś już dorosły Brazol.

0

@Coutinho007 Ok, zgadza się z Brazolem nie wiem czy to starość czy w ogóle o tym nie czytałem.

0

@Doniu814 Kto da ci jakiekolwiek pieniądze za zawodnika który nie gra praktycznie od dwóch lat, to jemu trzeba będzie zapłacić te 10 baniek by odszedł.

1

@Coutinho007 Pisali podobnie? Pierwsze słyszę, Hala Madrit to trochę inaczej niż jeb@ć Barcelonę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?