Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Z tego co pamiętam w roku gdy Messi walnął 91 goli też nie strzelił kluczowego karnego to kogo to wina trenera czy Messiego a 91 goli to kogo zasługa?
3
@Kwiatek67 No i zostanie Pedri, a za kasę z ww panów można wzmocnić palące pozycje.
2
@JarekS Skąd te dane niewiele osób ma wgląd w kontrakt Messiego ty masz i do tego jeszcze wiesz ile dodają sponsorzy, czyli masz większa wiedzę niż kandydaci na prezydenta, LR zawsze bawi.
0
@Seledynowy Jak Messi będzie w formie to spokojnie.
0
@Dani13 I od razu to odszczekał. A dokładniej jak to ostatnio bywa źle zrozumiany został. No nie mają 5 mln na Depaya więc ja wcale nie byłbym spokojny.
0
@Criss18Barca Nie, bo raz komisja zarządzająca nie może go zwolnić, dwa nie stać klubu na rozstanie.
0
@Krzywy95 Nie no nie zapominaj że Alba miał za EV świetny jeden sezon, był etap z Paulinho do czasu jak go rozczytano, no i najważniejsi zawodnicy byli młodsi, Holender ma dużego pecha bo nie dość że dostał średnią kadrę z wypalonymi weteranami to jeszcze trzęsienie ziemi zafundował mu Messi, rozstanie z Suarezem czy Rakiticiem mimo iż słuszne też miały wpływ na szatnię bo to normalne.
2
Widzę sporo komentarzy o zwolnieniu Koemana, z tego co sprawdziłem to kontrakt do 2022 więc moje pytanie skąd fundusze na rozstanie, chyba że Holender zrezygnuje z bajońskiej odprawy na pożegnanie od Bartka bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewa się braku hojności tego wizjonera rozbiórki.
0
@Kurkmen Bo staliśmy się zakładnikami fenomenu Guardioli każdy chce znaleźć swojego. Trochę nie patrząc że on sam miał dużo szczęścia z kadrą.
@Coutinho007 Jurgen się wypowiadał że on Barcelony grającej w Cruijff'owskim stylu by nie chciał prowadzić bo to nie jego bajka.
1
@Comentateiro No a kiedy ostatnio Barcelona zatrudniła trenera z sukcesami w Europie, Rijkaard się udał Pep się udał, Lucho to też nie była wielka trenerska kariera. Nie wiem czy oni na siłę szukają dosłownie i w przenośni swojego trenera czy ktoś tam z drugiego rzędu tym wszystkim kieruje i uparł się na pewien model.
0
@FC1899Barca Zapomniałeś że opłacamy jeszcze ich pensje bo w innym wypadku nie odejdą.
0
@FC1899Barca A co to on ich nie widzi na treningach i nie wie na co ich stać?
0
@Tomo_95 To czemu ten cou w Bayernie był rezerwowym a w LM grywał ogony, chyba że Flick to też parodysta.
0
@Pawelsky Znajdź sobie porównanie Jurgena odnośnie Iniesty i Cou.
0
@dawinho80 Fajnie fajnie a pod kogo jest ta drużyna ustawiona?
0
@Avser No Messi jest słabym kapitanem. Poza tym jak ma wyglądać drużyna która jest ustawiona pod jednego zawodnika bez tego zawodnika?
0
@Beztroskii Ej nie psuj im zabawy oni chcą nałapać herbików a ty tylko marudzisz.
0
@Avser Nie zrozumiałeś w ogóle, czy odpuszczają mecz, spacerują, że Marc ma mieć wpływ na ich zachowanie?
1
@Avser A co spuścili głowę i spacerują po murawie?
0
Mnie tam w ogóle te wasze żarciki że bez Messiego lepiej nie gramy nie śmieszą. Muszę was rozczarować takie wyjęcie kluczowego zawodnika i u łożenie na nowo drużyny nie trwa 2 tygodnie.
2
@doc "Zawodnika lokalnie wytrenowanego lub ‘wychowanego’ określa się jako takiego, który niezależnie od swojej narodowości, trenował w danym klubie lub innym klubie należącym do tego samego narodowego związku co najmniej przez trzy lata pomiędzy 15., a 21. rokiem życia"
Więc nie ma statusu wychowanka.
3
@Firestone No pique też nie nazwiesz topowym piłkarzem, bo on miał nawet większe problemy ze spóźnieniami niż Francuz.
0
@ShinobiQWE Nie ja cię nie namawiam żeby nie iść , nadmieniłem tylko że mnie zawsze udawało się pozbyć bez interwencji osób trzecich, ale w twoim przypadku to może być coś co samo nie wyjdzie.
0
@ShinobiQWE Ja miałem kilkukrotnie takie przygody, kup krople i mruganie oczami. Ja ani razu u okulisty nie byłem bo zawsze pomagało.
0
@patry295 Co rozumiesz pod pojęciem czystki, ja bym go nie użył w kontekście wygaśnięcia licencji.
0
@Szpenser A na dyszce w Barcy biega sobie osiemnastolatek.
7
@NaFazieHitman Np: "Jak Mateusz Morawiecki uwłaszczył się na gruntach kościelnych".
1
@Zeptere Fakty to były takie że ci goście spacerowali po murawie ze spuszczonymi głowami gdyby Bayern musiał im strzelić 12 goli to by to z łatwością zrobił, dla mnie faktem jest za to to że Flick potrafił odbudować kilku zawodników Bayernu a Coutinho mu się nie udało. Jeffren potrzebował 3 minuty by strzelić historyczną bramkę Realowi to fakt cóż to musił być za crack a nie czekaj.
Nie wiem czy zaczniemy grac lepiej bez niego ale marnowanie na niego minut jest bezsensowne skoro na jego pozycji mamy najlepszą 10 w historii a do tego więcej od niego zespołowi daje dzieciak czy słabiutki francuz. Sprzedać zapomnieć, Jurgen trafnie ten transfer podsumował a to gość który najlepiej zna Brazola.
0
@LatajacyHolender No chyba inaczej rozumiemy określenie crack. FC Barcelona przez następne 10 lat nie będzie miała 50 mln na zakupy przez następne 10 lat. ok.
0
@Nozyk Dla mnie jesteś Najmanem przykro mi.