Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo No Lenglet wali wielbłądy ale nawet ten z zeszłego roku nie pozwolił by twojemu wstać z ławki. MIngueza ma prawo popełniać błędy, nie znam żadnego młodego zawodnika który by ich nie popełniał ważne by z nich wyciągać wnioski.
0
@Dembouz1899 A ja będę oglądał bo od betonu ev większą przyjemność dają mi młodzi zawodnicy i ich gra, wyniki nie są fajne ale jeśli chodzi o to co oglądam to wolę to niż minimalizm sugerujący postawienie na LM i euro-oklep w tych rozgrywkach.
0
@_komar No on dał więcej minut w lidze dzieciakom niż ev przez 3 lata. Nie bądź taki pewien bo klubu może nie być stać na rozstanie z trenerem.
0
@Roobo No ten Eric to też nie jest ukształtowany piłkarz bliżej mu do kota w worku.
0
@pt9 Fundusz płac bardzo się odciąży, zresztą po co sprzedawać ww zawodników.
0
@ArterkHD Na klub na pewno nie na kadrę na pewno.
0
@Sapos93 Coutinho to na pewno ofensywny nie był raczej nijaki.
1
@Bocheno1 Pewnie chodziło mu o grę na pivocie bo tam akurat młodemu mecz nie wyszedł.
1
@Siergiej_Piputkin uraz ma Holender.
1
@puyol_presidend5 Suarez prime bezdyskusyjnie, do tego w karierze strzelał i czarował w Holandii Anglii i Hiszpanii, więc w karierze dla mnie też.
0
@Bocheno1 To fajna analogia do Gomesa który ponoć był magikiem na treningach. Trochę nie chce mi się w to wierzyć co tu podajesz bo Puig na murawie wcale nie wyglądał jakby na treningach się obijał, ba wyglądało to odwrotnie.
27
LR nigdy nie zawodzi, dziś już któryś raz czytam jak ten Xavi to w Barcelonie zaczął grać w wieku 25 lat, taki late bloomer. Ludzie ja też jestem fanem Puiga ale nie ośmieszajcie siebie i przede wszystkim legendy FC Barcelony Xaviego.
0
@Barca_Big_Moment Tak na pewno tu przyjdzie czytałeś jego wywiady odnośnie stylu Barcelony.
@FCBMati10 No było tu trochę osób które go nie chciały w tym ja ale najlepiej ten transfer podsumował gość który najlepiej cou znał Jurgen.
1
@IronSanHybrid @Barca1992 dziś w polsacie pewien wirusolog powiedział ciekawą rzecz, mianowicie zgony sugerują dużo wyższy poziom zachorowań niż oficjalne wykrycia wedle niego to ok 40 tys.
0
@MESSIah16 No fajnie dwie aktoreczki piątego sortu w filmie z kontrowersją by wzbudzić pusty szum, nic nowego.
4
@Tomo1989 No to zobacz sobie co wygrał wielki Liverpool od 2009 roku. Chelsea Milan Inter MU Arsenal.
2
@kaamil1910 Przestańcie powielać ten mit z Xavim nie przez przypadek biły się o niego największe potęgi.
18 lat 2000min
19 2200min
20 2250min
21 4000 min
22 3800min
23 4200min
I to nie są liczby nabijane na początku PK.
Xavi już w wieku 20 lat był ważną postacią w drużynie.
2
Oglądałem przed chwilą na Polsacie wywiad z jakimś wirusologiem i mówił że powodem nowych obostrzeń jest prawdopodobnie to że zgony nie zgadzają się im z wykryciami i sugerują że nie ma 10 tys tylko 40 tys. Tylko że to by było pewnie prawdą w normalnie rządzonym państwie.
6
Jednak Jurgen się nie mylił jak głowił się po kiego grzyba Barcelonie Coutinho.
Ten Liverpool to była ziemia obiecana Brazylijczyka.
0
@FCBparasiempre Dlaczego? Na papierze wycinając wszystko Coutinho to idealny zawodnik dla Barcelony, ale teoria a praktyka to dwie rzeczywistości największym problemem Cou jest Messi a potem problemy z głową itd.
0
@Corss Z tego co mówił Font albo Laporta w wywiadzie tu na stronie to nie mogą.
0
Wreszcie. Pomysł z jego zakupem to był naprawdę przykład myślenia życzeniowego że to wszystko ułoży się fantastycznie.
0
@against_modern_football Nie dziwię się że nie wiesz, ale o to chodzi żeby nagłaśniać że pis daje.
0
@kamilo0066 No nie ma tu wielkiej przygody, chcieli się zabawić w toalecie drzwi zaskrzypiały panienka się wystraszyła i po godzinie czekania zaczęli wzywać pomocy, przyjechała karetka a że lekarka była młoda to trzeba było parę wynosić i środki podano im dopiero w szpitalu. Najgorsze było to że mimo iż wszyscy wiedzieli kto to to trzeba było ich owijać jakimiś zasłonami więc wynoszeni ich to był koszmar.
0
@against_modern_football krowa plus jest z unijnych pieniędzy.
1
@IronSanHybrid Śmiej się mój ojciec wynosił raz zakleszczoną parę ze studniówki nic fajnego.
1
@NeroTFP Dajcie nam bo my golce.
2
@Hosh w Pisie to kartkami z konstytucji owijają sobie kanapki na te swoje nocne obrady. Czasami o konstytucji przypominają sobie jak jest im bardzo potrzebna.
0
@culesjasiules Ani 9 ani klasyczny skrzydłowy, czyli to samo co Antek i Coutinho szkoda zachodu.
0
@culesjasiules Depay? Mało mamy 10 w składzie.