1

@blaugrana1980 No akurat Suareza to bym odnośnie LM nie przywoływał bo ostatnie lata to się kompromitował w tych rozgrywkach.

0

@Coutinho007 Fajnie trenuje 3 miesiące po odejściu Suareza i największym trzęsieniu ostatnich 20 lat, ev robił te same myki 3 lata i jakoś to było bo różnice robił Messi obecnie bez formą i zniechęcony.

0

@Dr_Cabasisi To fajnie szkoda że on sam chce odejść, więc nie wiem jak zamierzasz go przekonać groźbami?

0

@arraco A kiedy ty widziałeś ich ostatnio zmotywowanych? W Rzymie Liverpoolu czy Monachuim.

0

@tbas Nie nie pomógłby bo trzon drużyny jest jedną nogą na drugim brzegu, a rezerwowi zakupieni za duże pieniądze odbili się od Barcelony jak od ściany.

0

@Barca_Big_Moment No to fajnie a jak chciałeś wymienić trzon tamtej drużyny skoro to byli najlepsi zawodnicy wtedy do tego w większości wychowani, kto niby obecnie miałby pokazywać taką dominacje jak Xavi Iniesta Busquets gdzie masz takiego obrońcę jak Alves który masakruje całą lewą stronę rywali na rynku a z tyłu wspierają go Puyol z Pique czy takich napastników. Jak w tych czasach chciałbyś skompletować taką drużynę? Nawet z miliardem na koncie to nie możliwe.Jeśli oczekujesz gry jak 10 lat temu to cię rozczaruję nie ma możliwości by powtórzyć tamtą grę bo to była drużyna wyjątkowa w każdym calu.

0

@lucca87 No właśnie nie coś tylko wszystko i to kilka razy i dlatego jest problem bo część ludzi nie wyobraża sobie 120 letniego klubu bez nich, jakby wygrali coś i takie cyrki odstawiali to by ich tu nie było.

6

@abram3k Raz że pierwszy mecz z Juve nie na tarczy. Dwa ten mecz nie jest ważnym sprawdzianem bo znaczy mniej niż ten z Cadiz wygrana daje tylko lepsze samopoczucie.

1

@BARCA_FOR_EVER Tylko na ile to jest wsparcie tych idei a na ile biznes.

1

@NaFazieHitman To tak jak ty z wyborami i spiskiem w Ameryce, niezły hipokryta z ciebie.

2

@Barca1992 "zawsze modny temat lgbt" ale on tak skrajne emocje budzi tylko w Polsce i na Węgrzech reszta Europy zwłaszcza zachodniej miała podobne rozterki 30 lat temu.

8

@itmustbejoke Messi 3 lata młodszy Pique 3 lata młodszy Alba 3 lata młodszy Busquets 3 lata młodszy roberto 3 lata młodszy Suarez 3 lata młodszy. Nie licząc bramkarza z wiadomych względów to 60 procent składu. Do tego rakitić jednak nie był taki zły.

1

@DJ1992 No ja bym napisał że z wyjątkiem Messiego i okazjonalnie Alby to święte krowy słabo grają od ponad 4 lat.

0

@Joaquin88 Pisałem najnowocześniejsze kotły czegoś takiego nie przyjmą. Nie ma pozyskiwanej energii która nie szkodzi środowisku. Tak są sobie winni ale też ich działacze którzy każda kopalnię doją swoimi firmami. Czesi pokazali w którą stronę należało by iść ale nikt się na to nie zgodzi bo inaczej targujesz się z Czechem a inaczej doisz własny kraj.

2

@itmustbejoke No ty na pewno znasz się na piłce i do tego masz klapki na oczach skoro wciskasz kit że gra w ten sam sposób od 15 lat. Przypominam że mamy 2020 rok a ty powtarzasz farmazony już któryś raz że tak grał w wieku 19 lat. No powtórz sobie mecze za Guardioli i popatrz gdzie zaczyna akcje i gdzie kończy zobacz sobie co robił to może zmądrzejesz bo Argentyńczyk sporo zmienił w swoim sposobie grania.

0

@adiczak No nasza drużyna nie umie też bronić, więc wiara w farfocla nie jest bezpodstawna.

0

@elplacek44 Przecież to mit o tej odbudowie w Monachium, ludziom dwa gole strzelone spacerowiczom przesłoniły prawdę że cou w Bayernie był rezerwowym w LM grywał ogony.

0

@masq Pół biedy że nie ma skrzydłowych dlaczego mamy trzech gości na boisku którzy chcą robić to samo.

0

W styczniu trzeba kupić kolejną 10 brakuje jednego by tą trumnę wynieść.

0

@eryk0501 To kiedy możemy zacząć coś oczekiwać po najdroższym zakupie w historii?

0

@Joaquin88 No właśnie problem w tym że w nowoczesnym piecu to tylko po poprawce szlifierką kątową możesz palić byle czym. A wszystko zmierza ku temu by inwestować w gazowe.
Węgla się uczepili bo wydobycie jest nieopłacalne a nawet paląc normalnie węglem w okolicy ciężko oddychać,

1

@Prezes_sycylijczyk Jak wyżej wspomniał @reakwon jeden mundial wygrał Pelemu Garrincha.
Oraz zerknij sobie specjalnie kilka lat tamu zarchiwizowałem ten artykuł.
https://www.docdroid.net/MvSipqs/tysiak-pelego-spfc-blog-polonesa-bloogpl-pdf

0

@Joaquin88 No w nowych piecach palenie śmieciami nie należy do łatwych, co pokazuje że nie wiesz o czym piszesz, po drugie sprawdź sobie ile na rynku mamy Polskiego a ile Rosyjskiego węgla, samo zamknięcie kopalń niewiele zmieni.

4

@Pertezm To twoje zdanie, ja uważam że mamy obiecującą kadrę która będzie grała tylko lepiej.

0

@Coutinho007 Bo był hierarchia "PS" i ŚN nie ruszałeś więc zostawało LS.

0

@pafcioxxx Nazwę stadionu to trzeba będzie sprzedać, no chyba że przyszły prezydent okaże się geniuszem biznesu ale nawet jeśli to czy nie lepiej sprzedać by mieć na wzmocnienia? Ja uważam że klubu na takie luksusy jak proponujesz zwyczajnie nie stać.

0

@masq W internetach pełno pań które bardziej mi się podobają, ot kwestia gustu.

0

@Janas11224 Xavi, Iniesta, Puyol, Ronaldinho, Marquez.

1

@Rysiu Ojciec palił ponad 20 lat, nie pali już blisko 16, przerzucił się na tic-taki i landrynki a później i z nich zrezygnował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?