Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@escarabajo Bartek mógłby to uznać za wyzwanie.
0
@Brashearr A czy ja chcę mu taki tworzyć, bo z tego co napisałem wyżej wynika co innego.
1
Busquets to mój ulubiony zawodnik Barcelony z obecnie grających ale chłop od 26 roku życia się nie rozwinął a ostatnie lata to słabe sezony Sergio. Tak Busquets może być jeszcze bardzo dobrym DP ale trzeba by mu stworzyć do tego określone warunki ale z racji wieku szkoda zachodu.
21
Czuję sympatię do Dembele ale znam jego wady, jeśli to Francuz z jego usposobieniem najbardziej stara się na boisku i do tego motywuje kolegów to ta drużyna jest w głębokiej zapaści.
0
@blaugrana1980 No kupili Alcácer'a i nic z tego nie wyszło bo też był ciałem obcym, niestety to nie takie proste a od Barcelony piłkarzy zwyczajnie odbijają się jak od ściany.
0
@ObiektywnyKibic121 1819 29 spotkań i 2,3 udanego dryblingu już to w jednym meczu jest nieosiągalne dla żadnego piłkarza.
1
@blaugrana1980 Sprawdź sobie kulisy jego transferu do BVB i dopiero się wypowiadaj, chyba że wiesz więcej niż jego agent.
0
@ObiektywnyKibic121 To dobry musi być ten neymar skoro za samego Dembele ma prawie 170 udanych dryblingów na mecz.
1
@Pawlak1992 A co takiego wygrał Lenglet że jest wypalony? Jeśli jedno mistrzostwo i superpuchar to powód to trzeba go wypychać z klubu natychmiast.
0
@greedo No za Valverde to kluczowi zawodnicy byli jednak młodsi.
0
@greedo Oni nigdy nie będą grać na wysokim poziomie bo wraz z Messim chcieli by na boisku robić podobne rzeczy więc albo jeden albo trzech z mizernym skutkiem.
1
@Virusk3 A on ją stracił? Niektórych zaślepiły dwa gole wbite Barcy, on w Bayernie był rezerwowym a w rozgrywkach LM zaliczał bardzo mało minut.
0
@maatiixx Ani jeden ni drugi obrony nie zbawi, Francuz potrzebuje sporo czasu na dojście do formy.
2
Marka i autostrada do Marc'a
0
@HubertMlody Na razie bo może być tak że za 4-5 lat wszyscy będą woleli wygrać Superligę, kto wie.
0
@BARCA_FOR_EVER A o tym nie pomyślałem w takim razie to już ma troszeczkę sensu.
2
@IronSanHybrid Obstawiam lokalnego kacyka który chciał się wybić a wyszło jak zawsze więcej szkody niż pożytku dla tych z góry.
1
@xBoMBoWiECx Religia i Muzyka.
0
@BARCA_FOR_EVER Dość głupie bo po pierwsze w Katalonii mają dość specyficzne podejście do reprezentacji Hiszpanii tym bardziej teraz gdy taką "reprezentacje" wystawia FC Barcelona. No i co ma klub i jego kolejny europrzekop do Nuera.
0
@LeoMessi1994 Ale jak ich oceniać, poza Messim reszta to epizodyczni kapitanowie, więc to było by zestawienie na siłę, bo prawdziwych kapitanów poznajesz jak drużyna przegrywa ale też to co pokazał Puyol jak drużyna gromi rywali.
0
@VenoM Nie ale każda lepiej ułożona drużyna przejedzie walcem takie cudo, niektórzy w drużynie muszą też umieć bronić a ostatnio jest z takimi spory deficyt więc robienie sobie pod górkę nie jest wskazane.
0
@Bykunn Duda Pis i TVP na pewno.
0
@xBoMBoWiECx Puig na pivocie zapragnęła ci się powtórka z Bayernu?
2
@Khajio Akurat uważam że rekordy z wiekiem debiutu to nie są te z kategorii niemożliwych.
0
@monsterrize No tylko że my mamy za dużo zawodników w ataku którzy chcą robić to samo w tym samym czasie.
0
@Nano22 No ja nie miałem z tym problemów bo szkoła podstawowa była pod jego patronatem a rodzinę mam akurat tam gdzie przebiega szlak kościuszkowski i na każdym kroku są pomniki.
1
@messi564 Gai Assulin kiedyś bardzo hajpowany przez media jako nowy messi.
0
@elmayakos Na pewno nie ten co nie jest w realnej polityce, najlepszym jest ten kto rządzi krajem.
0
@michal26 @MaTt_BarcaFan Na pewno nic nie dostaną? Już pomijam kwestię że taki klub musi się naprawdę bardzo postarać i wszyscy wokół źle mu życzyć by upadł po drugie klub ma majątek i to nie tak że jak ogłoszą upadłość to piłkarze nic nie dostaną, ba oni dostaną największe kawałki tortu.
@norbi77 patrząc na ich pensje zwłaszcza Roberto to ciężko w to uwierzyć.