0

@FutbolToMagia No ale ten świat absurdu otacza nas ze zewsząd począwszy od kibiców i dziennikarzy co nie dziwne kończąc niestety na trenerach i byłych piłkarzach. Pigułką jest LR w trakcie meczu. Nie ma sensu z tym walczyć bo jesteśmy w mniejszości. i nas zakrzyczą

1

@Yanek Ale są zawodnicy który mają prawa do swojego wizerunku co wtedy.

1

@KrystianR Napiszę tak odważni są ci panowie.

1

@LuisSalvano No wtedy tak tylko kogo Barcelona może sprzedać i
1 Nie stracić jak w przypadku gdybyś chciał podać Cou czy Dembele.
2 Nie osłabiając składu czy nie poświęcając talentów.
No jak nie mam kandydatów bo sam Duńczyk nie wystarczy, Firpo zawodzi ale kogoś na LO trzeba mieć a z racji kontuzji w obronie tym bardziej sprzedaż wykluczona. A Alenia Fernandes najpoważniejsze kandydatury to będą groszowe tranzakcie, ciężko będzie 10 mln zarobić a co najważniejsze teraz trzeba sprzedawać by spłacać zadłużenia. No i dodatkowo nie ma chętnych by Barcelonę opuszczać.

1

@michal26 No a jakie kraje z poza UE należą do Schengen? Sam sobie odpowiem a tobie podpowiem cztery dość specyficzne nie wiem jak pozostałe ale Norwegia ma szereg umów z UE które dość mocno ingerują w jej prawo. Pozostała trójka jest dość specyficzna zwłaszcza księstwo i Szwajcaria. Nie było by Polski w strefie Schengen bez wejścia do Unii.

1

@FutbolToMagia Tak, ale tak wygląda świat sportu.

2

@LuisSalvano Jak masz puste kieszenie to zakup bombonierki jest tak samo realny jak jachtu.

1

@Yosemite To samo można napisać o Ronaldo do 23 roku i po nim, inni zawodnicy.

2

@Bobo25 No właśnie nie wiem czemu nikt o tym nie trąbił jak tez dowiedziałem się o tym że to nie jest jednorazowa pomoc jakiś czas temu a o tym powinno być głośno.

1

@michal26 "możemy z tej Unii odejść, byleby w Schengen pozostać (jedno z drugim nie jest związane)."
Jak bardzo się mylisz.

2

@LuisSalvano Ta zaraz po Neymarze.

1

@Piotr,1985 Przecież to od początku miały bo coroczne dodatki chyba że to z innego źródła niż poprzednia transza.

2

@NeroTFP Najbliższa miesięcznica to wszystko podsumuje i wyśmieje jednocześnie.

5

Puig zagrał przeciętnie, z drugiej strony miał trochę topór nad głową bo czekasz tyle czasu na szansę dostajesz 30 minut w eksperymentalnym składzie a zawieść nie możesz.

2

@IronSanHybrid Z jednej strony to śmieszne z drugiej trochę druzgocące dla Mentzen bo ludzie nie wiedzą kim jest a to dla polityka najgorsze co może być.

0

@clyde No ja trochę oglądam, zacny tytuł niestety w kwestii soundtracków nic nie pomogęzaproponuję bo nie czuję się odpowiednią osobą.

0

@fcb710 @Pogba @don'T.R.I.P.e Z takimi zawsze jest problem bo nigdy nie wiadomo czy oni wierzą w to co mówią czy po prostu edytkę boli bo nikt się nią ostatnio i jej synkiem nie interesuje.

0

@Borneo Jeśli dobrze pamiętam to od początku to było tak że to nie jest jednorazowa popłata tylko kilkuletnie karmienie tvp.

0

Mnie kilkuletnie przygotowywanie do objęcia takiego klubu nie bawi, i wcale nie jest tak jak mówi ten pan że nie ma do czego się przegotowywać. Fajnie też że nad jego szemranym projektem pracowano trzy lata i on się tym szczyci nie przeszkadza mu też że w jego projekcie również musieli pojawić się biznesmeni tyle że z Indii i ZEA. Więc bardzo niespójne wypowiedzi z tendencyjną oceną.

0

@NeroTFP To jak wygląda taka rozmowa, bo za bardzo sobie sobie ją wyobrazić jak oni to tłumaczą że masz ich dzieci uczyć bez rekompensaty?

0

@Triv44 MŚ warte są o wiele więcej niż LM.

1

@sendesara No Fajnie tylko dlaczego nie łączycie największych sukcesów Barcelony z najlepszymi latami reprezentacji Hiszpanii bo to trzon tych drużyn się pokrywa i pokrywają się najlepsze lata. Od kiedy Xavi i Iniesta a wraz z nimi z innych powodów Pique i Busquets nie byli w stanie grać na takim poziomie tak gra zarówno Hiszpanii jak i Barcelony nie jest już tak dominująca. Ratował to Lucho i brawa dla niego za przekonanie drużyny do takiej gry ale MSN to było wybitne trio, wciąż otoczone bardzo dobrymi zawodnikami czasem nawet więcej.
Problem z Messim i jego wkładem to Argentyna ale ocenianie tego nie należy do najłatwiejszych bo z jednej strony wybitne jednostki głównie w ataku a z drugiej wynalazki zarówno trenerskie jaki i piłkarskie i bajzel w związku.

0

@Lucassito Akurat Dembele to nie miał problemów by kłaść się pod "nóż" więc nawiązanie chybione.

1

@don'T.R.I.P.e Los może podobny ale ostatki różne bo Puyol miał kilka urazów które wciąż mu dokuczały, no i najważniejsze wracał i grał z niedoleczonymi urazami to też skróciło mu karierę.

0

@polcza Nawet by okiem nie mrugnął by zapożyczyć klub jakby mógł na tym zyskać.

0

@mint Ale po co, Duńczyk to dobry piłkarz Suarez to wybitny zawodnik.

0

@BarcaInfo A ile Barcelona zarabia na koszulkach, dobijają do 20 mln*? No i należało by mniej więcej wiedzieć jak wygląda umowa z łyżwą odnośnie merchandingu.
*Następnie Messi ma 100 procent praw do wizerunku jakie ma to przełożenie na zysk z koszulek z jego nazwiskiem.

0

@AmigoBlancos @Sysia11 Spokojnie zobaczcie sobie gole Ronaldo (BRA) do 23 roku życia i po 23 roku życia.

0

@thecreativepl Zdrowy ale oszczędzany, dziś może nie zagrać.

0

@SinMistico Przecież on w Bayernie był rezerwowym, a w LM grywał ogony ot szczenił 2 gole Barcelonie i zrobił się na niego hype.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?