0

@DanielOOL W zeszłym roku nie mieliśmy do 433 i tak grali a sytuacja była dużo gorsza niż obecna do 4231.

1

@neeed Nie wiadomo jak wygląda, wszak rok bez gry może ktoś wreszcie pilnuje jego zdrowia.

0

@Coutinho007 Nie bo zestawiasz gościa który był kupowany jako koło ratunkowe i pewne rzeczy się wykrystalizowały w drużynie(o tym niżej) do potencjalnego transferu rozkręcanego przez jednego dziennikarza, i jesteś gdybała bo werner to półśrodek bo do takiej gry jaką chcą wszyscy oglądać w Barcelonie średnio pasuje a to że tobie się podoba to inna sprawa, Martinez mógł tak samo okazać się niewypałem jak i super zakupem przynajmniej stylem lepiej pasuje.
. Nie przepadam też za wyśmiewaniem racjonalnych decyzji po czasie i twój post przypomina mi płacz od roku o przedłużeniu umowy umtitiego, coś co było dla każdego w tamtej chwili oczywiste i oczekiwane ale stękanie na sama i zarząd jest modne. Nawet bartomeu i jego ekipa gdyby znała przyszłość to rządziła by świetnie. Ja jak to określiłeś hejter cou nigdy nie napisałem że : a pisałem wielokrotnie by tej brazylijskiej marnej kopii Messiego nie kupować, bo to słabe.

No i przede wszystkim zacznijmy od tego że brak zakupu jest dość racjonalny bo a) masz Suareza b) masz Messiego i najważniejsze c) zarząd z niewiadomych przyczyn dla mnie do gry na ŚN i w potrzebie bokach zakupił twojego ulubieńca Antoine Griezmann'a więc ryzyko z ich punktu widzenia że nie będzie miał kto grać na ŚN nie było zbyt wielkie. Więc wydawanie 50 mln gdy właśnie wydałeś 100 na kolejnego ŚN nie ma najmniejszego sensu.

18

27 lat to chyba tylko w ekstraklasie młody zawodnik. Szkoda mi go bo bylem jego fanem ale zawsze w kluczowym momencie łapał kontuzję.

0

@Kamil92 Ale on wie że opłaca go podatnik z Pisu, :)

0

@xBoMBoWiECx Warto, jeśli ty za nie płacisz i chcesz prawdziwych danych.

0

@socha Trochę dużo tych obrońców z ostatnich lat chyba za dużo, no i jak słusznie zauważono Holender poważne granie na najwyższym poziomie ma od 4-5 lat poziom bardzo wysoki ale nie a tyle by być w top 10 historii.
Ramos czy Pique mimo swoich wad dużo bardziej zasługują na to miejsce niż Holender, zresztą ja sam wymienił bym 3-4 kolejnych świetnych obrońców z tego tysiąclecia bardziej zasługujących na to 10 mimo iż z racji nazwisk to chyba tylko top 10 od 2000 roku z Maldinim*.

0

@Coutinho007 Nie, nie myślący logicznie bo przed tym postem z góry pisałeś w podobnym tonie i też cię poprawiali. Zestawienie tych nazwisk pokazuje że tylko skrobiesz żeby skrobać bo a)Wernerem Barcelona się nie interesowała na poważnie w okienku bo obserwacja mało znaczy. b) wszystkie siły poszły na Martineza c) Duńczyk był kołem ratunkowym i tyle.

0

Z jednej strony to prawda że na stanowisko trenera powinno się zasłużyć tyle że przez ostatnie dwadzieścia lat to trenerzy raczej nie mieli wybitnego CV, a z drugiej takie kwiatki są nie do zaakceptowania bo na rynku są może 2 aktywni trenerzy którzy wygrali zbliżoną liczbę trofeów i szatnia zawsze będzie miała tego typu wymówkę.

0

Jak cały koncept gry jest od kilku lat na barkach jednej osoby i ten jegomość jest obecnie z formą w dołku to nie ma się czemu dziwić że punktów brakuje, ile to razy w ostatnich sezonach Argentyńczyk jakoś te wyniki ratował.

0

@Coutinho007 To nie jest głębsze myślenie tylko manipulacja lub kłamstwo, bo Duńczyka zakupiono w określonych okolicznościach i Wernera wtedy nie można było kupić. Ot głupiutki post pod publiczkę z serii mogliśmy z dodatkiem manipulacji.

0

@Coutinho007 Był? A to mogliśmy go zakupić tak jak Duńczyka? Bo wydaje mi się że kłamiesz.

1

@Comentateiro Cóż patrząc przez pryzmat udziału Messiego w zdobyczach bramkowych w ostatnich latach i jego obecnie słabej formy brak goli nie może dziwić. Chyba nikt zdrowy na umyśle nie myślał że Messiego i Suareza zastąpi Fati albo Dembele po rocznej przerwie, ta drużyna musi się dotrzeć i przestawić albo w gorszym wypadku czekać na Messiego i jego powrót formy.

0

@Survier No ja się nie zgodzę. Raz masz Messiego który nie interesuje się grą obronną a w obwodzie w formacji ataku tylko Antek umie i jednocześnie ma chęci do powrotów i walki, niektórzy młodzi mają chęci ale nad gra obronną muszą popracować nie wyobrażam sobie by Pedri Puig czy Alena miał zrównoważyć te problemy. Tym bardziej dwóch pierwszych to zawodnicy bardziej ofensywni Alena to nie ten poziom, pierwsza lepiej poukładana drużyna by taką Barcelonę zmiotła.

0

@Naturopata Tak bo ten wymieniony to worek kartofli i na pewno pójdzie na ten układ. Po drugie w trzecim klubie nie mógł by grać.

0

@D1OS Tylko że to on chce być królem.

1

@arekfanBarcy I co z tego że kibice chcą transferów? Co to ma do rzeczy w sprawie aktualnych transferów i możliwości klubu. Fajnie to brzmi ale ile masz tych wychowanków i gdzie byli ostatnie 10 lat bo Roberto debiutował ponad 10 lat temu.

9

@PatrychoO Nie wiem jakie pieniądze płaci lyżwa klubowi ale ostatnie 10 lat to na pewno nie jest udana współpraca, od dyskusyjnych projektów do problemów z technologią i wykonaniem.

0

@BarcaInfo Mógł mieć nawet 100 mld przychodu to niewiele zmienia a każdy mający minimalne pojęcie chyba o tym wie.

0

@Sortello No to oczywiste ale z zastrzeżeniem że to ostatnie lata to raczej była parodia tego co grali Xavi z Iniesta za najlepszych lat i wyglądało to tak że kopiemy wszerz i do tyłu bo trzeba nabijać licznik.

2

@FioletoweOczy Problem jest taki że jeśli chodzi o trenerów z CV to EV miał najlepsze od 20 lat, do tego łatka wielbiciela młodzieży, a jak się skończyło wszyscy wiemy.

2

@Risp "to, że ludzie w dzisiejszych czasach są słabi pod każdym względem - a to właśnie pokazali ci wielce strajkujący"
W ośmieszaniu się to tu jesteś liderem.

0

@Borneo Filozofię wychowankowie plus najzdolniejsi powiadasz? Co to co kilka lat zabawy z Denisem, kupno Miny Gomesa itd, daleko chłopakom do miana najzdolniejszych, do tego wiele wątpliwych zakupów do BB z których nic nie wynika od lat.

1

@IronSanHybrid Jarosław doskonale opanował sztukę skłócania ludzi.

0

@Borneo Trochę spłycasz te 10 lat wyciągając Fatiego bo ma raptem 1600 minut w profesjonalnej piłce choć rozumiem że go wyciągasz. Tak wiem z kim muszą konkurować ale oprócz piłkarzy za 100 mln lądowali tu przeróżni zawodnicy jak gomes mina marlon douglas* bawiliśmy się z Denisami przez lata, i przez ostatnie 10 lat zawodnicy ze szkółki nie zaliczyli zbyt wielu minut będąc nawet rezerwowymi, przez lata od czasów Armora la Masia wypuszczała regularnie świetnego piłkarza od 10 lat jest z tym problem bo nie robią kariery w Barcelonie nie robią jej i w innych klubach, gdzie są "nowi" Fabregasowie czy Alby, więc nie zgodzę się że szkolenie idzie dobrze, tym bardziej że zawodnicy których podałeś na górze z wyjątkiem Fatiego nic nie znaczą jak na razie dla pierwszej drużyny, z całym szacunkiem dla nich ale były w klubie większe talenty które przepadły albo grają bardzo poniżej oczekiwań.

4

@Risp To fajnie że masz znajomych którzy sobie radzą, tylko pamiętaj że nie wszyscy są tacy sami i pisanie że ludzie wychowujący takie dzieci są słabi jest żenujące.

0

@MESSIah16 Sporo jego rodaków go za takiego uważa, mnie ciężko go ocenić bo widziałem tylko końcówkę jego kariery, piłkarzem był fenomenalnym ale na pewno wielu przyczepiło by się do jego gabloty z trofeami z jednej strony fenomenalne pojedyncze sukcesy z drugiej trochę ich mało.

14

@Risp No zdziwiłem się jak rodzice tych dzieci okupowali sejm z nudów bo tak dobrze im się powodzi.

2

@horang Tylko że większość tych graczy i tak by za darmo odeszła tylko że rok później, bo rok kontraktu i taki wiek to determinują.

0

@DonMatteo901 Nie każdy powinien mieć dzieci, tym bardziej jeśli ich nie lubi, nie rozumiem ataku na jej podejście. Następnie nie wszyscy współżyją by dzieci mieć, więc prawo do wyboru dla kobiety jest tu jak najbardziej zrozumiałe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?