Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 Nie tak się robi politykę i tak się urabia ludzi, zwłaszcza takich dla których tvp jest jedyną słuszną stacją.
0
@Rewolucja123
X-Men Geneza: Wolverine dla mnie do odpuszczenia.
0
@tobiasson92 Ile masz teraz prawdziwych rolników w porównaniu do lat 90. Teraz są wsie gdzie na na 100 gospodarstw domowych masz 2-3 gospodarki reszta pracuje poza rolnictwem, po prostu bzdury piszesz.
0
@Imonkey Ciężko. Bo jak Barcelona miażdżyła kolejnych rywali i wygrywała wszystko to nikt nie rozmyślał czy Busquets wpasuje się do Arsenalu czy Juve tylko wszyscy zachwycali się jego grą i w przeróżnych rankingach był uznawany za najlepszego DP.
1
@sendesara Mnie tam zawsze najbardziej imponowała jego wizja, to co ten człowiek widział na boisku i antycypował to poziom nieosiągalny dla większości zawodników, do tego kontrola tempa, on nie klepał dla klepania co ostatnie lata ma miejsce w Barcelonie.
0
@Imonkey Rozumiem że z reprezentacją to jakiś inny Busquets wygrał wszystko. Był uważany za najlepszego.
1
@MESSIah16 Niech pograją na wysokim poziomie z pięć lat to dopiero będzie można mówić o ciekawej perspektywie epoki, bo Norweg ma 117 rozegranych spotkań a nie całe 40 na wysokim poziomie rozgrywkowym.
0
@MesQueUnClub_87 Dla mnie to był kandydat na Bonda i takiego bonda bym obejrzał.
0
@Imonkey A jak był najlepszym DP świata to rozumiem że miał posturę adamy traore.
1
@student97r Fajne fajne, mimo że NBA nie śledzę już w ogóle ponad 15 lat, to to podsumowanie znów przypomniało mi w jakich fenomenalnych czasach przyszło mi żyć, a tytanów w swojej dyscyplinie ma nie tylko koszykówka w ostaniach 30 latach.
0
@FioletoweOczy Jak dla mnie to mimo całej sympatii do Sama to jednak opis jego i Dembele bym wymienił.
0
@pikass14 Naturalne.
36E (80E) (same as DD cup)
0
@Zoker Popytaj jeszcze o żużel powinni być na czasie.
0
@adaskooow Francuska gazeta twierdziła że to wina sztabu bo nie miał spersonalizowanego treningu dla sprinterów co aż wydaje się nie możliwe ale te teorie potwierdzili w BVB bo Barcelona się z nimi nie tak dawno kontaktowała w sprawie treningów.
0
@mroofkoi4t Antek też miał niezłe liczby ale zarówno Villa jak i Henry szału nie zrobili grając na nie swoich pozycjach, bo wymagania były dużo wyższe.
1
@Melon10 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
1
@Szift13 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706 Ja siostrze kupiłem z serii polecanej wyżej.
0
@michal26 Ile tych kobiet wyjeżdża na zachód i tam w spokoju bez patrzenia na ręce usuwa.
1
@XaviHeart Czym? Tylko gablotą, bo tylko ona stawia Ramosa i Pique wyżej od Puyola, w tych dziwacznych zestawieniach. Bo wydaje mi się że odniesienia do talentu są zbędne, prime Puyola i Pique na korzyść Pique ale to Puyol dużej utrzymywał swoją najlepszą wersję no i ta charyzma. Pique za to nie zawsze wydaje się myślał o piłce ale jego potencjał go ratował.
1
O ile mogę jakoś próbować zrozumieć brak Puyola mimo mojej wielkiej estymy do niego, to trudniej zrozumieć już brak Pique skoro jest Ramos.
Za to brak Alvesa jest dla mnie niemożliwy do wytłumaczenia, i nie pozwala brać tego plebiscytu na poważnie.
0
@Herato Suarez strzelił tylko 21 bramek a Atletico będzie trudniej, Antek za to 16 więc ja zaryzykuję i postawię a Francuza no chyba ze będzie skrzydłowo-rezerwowym.
0
@DanielOOL Nie bo Belg nie rozegrał większości swoich spotkań jako skrzydłowy, problemem było to że on chciał robić to samo co Messi a do tego ma podobne wady, akurat w 433 skrzydło to jedyna opcja dla Coutinho wtedy była.
0
@shaun Któryś z tych sezonów wyżej to był sezon roberta gdy ten reprezentował BVB czy tylko Bayern?
0
@victor Dembele urodził się we Francji i jest Francuzem, do tego nie ma drugiego obywatelstwa więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
0
@Kengo Jak na razie dużo lepiej na współpracy z nim wychodzimy niż na przyjacielu klubu currym.
0
@robsesh No już tak było w meczu z Lyonem zaraz wrócił do szpitala, na szczęście wygląda na to że wymiana ludzi była dobrym pomysłem, aż chciało by się zawołać wreszcie.
0
@Makson600 Rozumiem że Puyola też byś przygarnął bo to przecież był najlepszy obrońca. Pora iść na przód i myśleć o przyszłości a nie wciąż liczyć ze Luis wróci do formy z przed ilu 4 lat. Tak daje 20 goli w sezonie ale LM to już odwrotnie, za te pieniądze pora poszukać nowej 9.
0
@Alberto1031 Nie mam to po prostu bardziej prawdopodobne że Griezman po 4 latach będzie miał ciekawsza historię w Barcelonie niż Suarez w dość specyficznym Atletico po ilu maksymalnie dwóch. Rozumiem że każdą opinię na jakikolwiek temat mam w realnym życiu podpierać zakładem, tak?
0
@LeoKrol Z tym odbudowywaniem to bym się wstrzymał chociaż z dwa miesiące, bo to brzmi jakby w Bayernie był kluczową postacią a w Barcelonie robił dobrą robotę kilkanaście meczy.
0
@tobiasson92 To czemu mu tego nie odpisałeś tylko mnie pouczasz?
I ja odnoszę się do powoływania się do połowy przepisu ignorując drugą jego część podważającą twoją retorykę. A to że przypisy są pisane na kolanie i każdy widzi to jak chce to inna sprawa.