0

@maik A co ma do Puiga Pedri?
Alena który nie poradził sobie w Betisie a i w Barcelonie mimo szans nigdy nic wielkiego nie pokazał?

7

RK: Riqui liczę na ciebie w tym sezonie.
RP: To świetnie trenerze.
RK: Leo w tym sezonie będziesz mniej grał, nie ma sensu byś grał wszystko od deski do deski, będziemy cię oszczędzać na najważniejsze mecze.
LM: Pan jest tu nowy?
RK: Riqui taka głupia sprawa wyszła.

1

@cinero1996 Wielu trenerów to mówiło. Choćby Pep jeśli pressing jest niezsynchronizowany albo co gorsza ktoś odpuszcza to tylko marnujesz siły na głupie bieganie czyli podpierasz głupią wymówkę i przekręcone słowa o mądrym staniu.

6

@AdeQ @VenoM No jego konkurentem o skład będzie Messi albo Coutinho w kolejce jest i Antek w 4-2-3-1 czyli o OP jest kolosalna kolejka chyba że widzicie go na pivocie w takim razie nie dyskutuje.

0

@betonito Dokładnie tak tak samo jak prezydent, dyrektor sportowy wszyscy oni mogą tylko ładnie poprosić piłkarza żeby odszedł, ewentualnie próbować przekupić jak to próbuje barto albo zagrozić ławką, co w przypadku kilku zawodników z umowami do 2021 roku jest delikatnie mówiąc niezbyt skuteczne.

0

@NGTRX Nie wiem czy przewidział to że RK zmieni system bo to jest powodem odsunięcia Puiga. Jak Puig był najlepszy na boisku to ekspert milczał.

0

@betonito A co może zrobić twardy trener z zawodnikiem z kontraktem oprócz niepowoływania co i tak jest po pewnym czasie trudne trudne ze względu na atmosferę czy historię zawodnika.

0

@Joe_Pesci Nie wiem jak z kasą na transfery, choć 30 to pewnie mają, nie mają za to na pewno na pensje i żeby kogoś nowego podpisać to muszą kogoś sprzedać.

0

@Mario96w @badej60 Jedyna szansa że Mendes będzie negocjował za Barcelonę by jeszcze większa odprawę zgarnąć.

0

@ObiektywnyKibic121 Nie do końca, o Dembele nie miałem zdania ale kwota to był kosmos i ludzie jechali za to po zarządzie, byłem też jednym z nielicznych podważających transfer Coutinho, a przecieki że ma grać w pomocy jeszcze bardziej mnie martwiły co oczywiste nie byłem również fanem zakupu kolejnej 10 i nie tylko ja choć powody były różne.

0

@deyna2018 Tu https://fanboy.pl/ sobie luknij i porównaj może nawet trafisz na te karty graficzne jaki planujesz zakładać.

2

@fart Teks pod publiczkę? To dawniej w Polsce nie było głupich, butnych zapatrzonych w siebie pysznych polityków?

0

@Patrykl145 Ogólnie to zawsze musisz mieć z tylu głowy że Luis załaduje golazo nawet jak kopie się po czole to dlatego zawsze dostaje tyle minut, niestety ostatnio współczynnik jest negatywny więc zobaczymy czy Holender też jest tak cierpliwy jak poprzednicy.

0

@BorzyKrzys Szkoda że wygląd po poprawkach.

0

@arasz1819 Wieś się starzeje i wyludnia, Pis próbuje kalkulować.

0

@baron666 No tylko jak chcesz przekonać np takiego Suareza by odszedł? Teraz są pod ścianą i tylko puszczanie za darmo na czym korzystają finansowo zawodnicy jest opcją jeśli chcesz ich wypchnąć.

0

Idę do okulisty bo przeczytałem UDANA rewolucja i zachodzę w głowę co oni tam brali.

0

@Condemnation Jeśli wiedział że Bartomeu jest pod ścianą a znając go był, to wtedy Sentien dyktował warunki, i po to ma agenta by ten wybił mu z głowy pracę za pół darmo nawet jesli to marzenie.

0

@Seledynowy Ta wyśniona magiczna szufla się nie pojawiła, zawodnicy mają odporność na magię w postaci ważnych kontraktów.

1

Jak ja tej gadki nie znoszę nie dość że to nie transfer, to takiego zawodnika oceniać po tego typu rywalach i jakieś wnioski wyciągać, gdzie lokowanie produktu?

0

@Coutinho007 Ale nikt takiego zawodnika nie rozważa, w Barcelonie na 9 odkąd pamiętam a to już ponad 20 lat grali zawodnicy z techniką użytkową na poziomie dużo wyższym niż ta Belga. Akurat zawodnicy pasujący do Barcy są nie do kupienia w obecnych realiach, nie wiem czy chciałbym Belga w obecnej sytuacji gdzie młodzi pokazują się fajnie, w zeszłym sezonie może i by był wartością dodatnią przy tak wolnej grze, tyle że wydaje mi się że nie tylko ja chcę Barcy grającej efektownie i szybko Lukaku się do tego nie nadaje.
Nie rozumiem zakupu zarówno cou jak i Antka gdy w kadrze jest Messi, choć bardziej Brazylijczyka bo niektórzy forsowali go do pomocy w formacji 433, z racji tego jak wygląda ich gra uu boku Messiego to Antek dał drużynie więcej niż gość po którym masz nick.

0

@Mazi Nie wiadomo co z Todibo(nie mam o nim mocnego zdania) ale też młodziak, 20 lat. Jak tak daej pójdzie to boki obrony trzeba będzie sobie wychować.

0

@ArdoFCB A czemu zgodzili się na zmianę nazwiska i imienia?

0

@Coutinho007 Piszesz o tym lukaku a nie pamiętam by klub tym gościem się interesował rok temu. Widziałem inne dużo bardziej nieprzypinające dawnych ŚN Barcelony nazwiska. Barcelona raczej nie grywała czołgiem na tej pozycji.

0

@wroclawianin89 Ale to że odpali gdzie indziej nie jest równoznaczne z tym że odpalił by w Barcelonie. Niemniej ciekawy zawodnik, ale podejrzewam że RK wie o jego istnieniu i jeśli rzeczywiście PO będzie do wymiany(kasa będzie) to może on skieruje na niego wzrok.

0

@betonito Było o tym dawno temu info ale nie pamiętam dokładnie dlaczego, choć coś mi się kojarzy że to mogło mieć związek z jego ojcem.

0

@sopelinho Ale co ty od niego chcesz? Jak na gościa wciąż z problemami zdrowotnymi to jeśli grał to tragedii na pewno nie było, strzelił kilka ważnych bramek które dały punkty i trofeum ale ciężko oczekiwać od kogoś by błyszczał skoro właściwie jego gra to tylko dochodzenie do formy po urazach.

0

@PlanetFCB w 2018 roku Barca przedłużyła z nim kontrakt do 2021 roku więc jeszcze ma czas na zakup kolejnych "perełek".

0

@betonito Ja nie wiem gdzie ty widzisz przypadek w meczu z Bayernem wypunktowali Barcelonę od A do Z nawet ze słabiutką obroną.

0

@Rewolucja123 Nie ale to wciąż jego wersja a czy to co mówi jest faktem tego nie wiemy, może i zmyśla nie znam go prywatnie ale faktem jest że wokół piłki i tych wielkich pieniędzy nie jeden zmyślacz się kręcił, ja na niego patrze już inaczej po tym co powiedział o RK to było skandaliczne ale też małostkowe nie chciałbym żeby mój ukochany klub był w rękach takiego gościa, bo nawet nie zaczął rządzić a już się kompromituje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?