Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xixi Akurat to nie takie proste bo wiele źródeł podaje że klauzule są obowiązkowe, ostanio w tiki-tace Julia podawała swoją interpetacje przepisów że wedle niej nie ma obowiązku. Ale zasadne jest pytanie dlaczego 99% piłkarzy je ma?
22
To były wspaniałe dwa tygodnie Prima aprilis, nie zapomnę ich nigdy.
0
@busquets5 Z tego co widziałem to większość prawników twierdziła że Messi jest na przegranej pozycji inaczej wypowiadał się tylko jeden i prawnicy Messiego.
Jeśli są możliwe interpretacje to Messi w sądzie(hiszpańskim) przegra.
0
@Turio Możesz sobie to na transfermarkt sprawdzić jak również datę rozpoczęcie/przedłużenia umowy.
Depay umowa do 30.06.2021
0
@AxelF A kro miał grać za za niego? Pierwszy sezon świetny kolejne dwa gorsze ale kto miał go posadzić na ławce Denis Gomes?
0
@4Fabregas4 Rakitić w Sevilli to był playmaker a w Barcelonie dopasował się do potrzeb, nie miał problemów z grą o czym trudno powiedzieć o twoich Xavich i Iniestach 2.0 czyli Cou i Arthurze, ciekawe dlaczego. No własnie ile masz zawodników na poziomie zbliżonym do Xaviego i Iniesty, pomijam twoje urojenia dotyczące ww Brazylijczyków.
0
@Lucassito Co ma to mityczne DNA Barcy do nurkowania?
1
@MNFcb Nawet nie widzi, on z pierwszej ręki wie co tam się dzieje.
0
@LukaszJ Przeceniacie te koszulki to są grosze, a osobną sprawą jest to ile z tych koszulek wędruje do kasy bo Messi ma 100% praw do wizerunku.
2
@BlaseR9 A Neymar na plecach przywozi Mbappe.
2
Jak ktoś studiuje psychologię to powinien bacznie obserwować LR od czasu biuro-faksu, to co się tu dzieje to nawet materiał na pracę dyplomową. Nie pamiętam takiego rozłamu tu na stronie. Część czuje się zdradzona, inni idą za Argentyńczykiem do końca, a ja trochę neutralny o ile takim można być widząc co się dzieje.
Wiem tylko jedno tu nie będzie wygranych wszyscy tylko przegrywają.
1
Tylko że to odejście za rok będzie miało już inny wydźwięk niż takie gdyby tych dwóch ostatnich tygodni nie było.
0
@Malina1994 Dodaj do tego wypowiedź Mascherano odnośnie jego zachowania przy remontadzie z PSG.
0
@blazeq Jest Trincão a czy odpali to inna sprawa, na końcówki może być Pedri o ile zostanie Fati taż powinien łapać minuty. Super to nie wygląda ale może to jest kierunek dla klubu.
0
@4drian0 Bo jest specyficznym typem zawodnika który wymaga określonych partnerów by pokazać swoje najlepsze oblicze.
0
@deyna2018 Ja ostatnio tylko radio plus.
0
@lukaszbarca15 No skoro klub bazuje głownie na szemranych transferach a teraz te transfery są ukrócone to tym bardziej takim klubom odbiło się to na portfelach.
0
@Rewq Ostatnio było wesele mojego kolegi byli na nim ludzie wiedzący ze są chorzy, ale mający to w czterech literach, wiadomo jak się skończyło. Dlatego jak z używkami wszystko dla ludzi ale ci ludzie powinni myśleć.Choć jeśli można przełożyć to chyba rozsądniej.
Notabene znajomy opowiedział mi ostatnio opowiedział jak omija się limit, ojciec zamawia 100 na dolną salę, matka 100 osób na górną.
1
@FCBKasza Ja czekałem bo to jedyny zawodnik który czasem nie "zauważał" Messiego co widać na załączonym obrazku.
1
@PatrykBarca No i tak wyszło by ok 200mln do tego to samo co z Neymarem klub wali pozew bo zawodnik to marketingowa kura znosząca złote jajka i straty będą większe niż tylko strata zawodnika.
To samo co pisałem do fanatyka Neymara , zastanawiałeś się dlaczego to w gruncie rzeczy martwe prawo.
0
@rubbishartur Postawisz na to rękę czy tylko smucisz żeby smucić?
0
@liberoFCB tylko że oni nie odejdą w inny sposób i tu jest cały problem, trudno wysłać na ławkę kar gościa z pensją ponad 10 mln w Barcy trzeba było by taką ławę zamówić na kilka osób. To są zaniedbania kilkuletnie bo zbyt wielu zawodników odchodziło w ten sposób i teraz każdy próbuje to samo wymusić. T samo w kwestii transferów Barca nauczyła wszystkich że drogo kupuje tanio sprzedaje i dużo płaci
0
@socha Był w klubie za długo więc tu się zgadzam. Ale odnośnie transferu, gdybyśmy tak zastępowali Puyola Alvesa Iniestę czy Neymara jak Ivan zastąpił Xaviego i za takie pieniądze w stosunku do jakości to ten klub wciąż był by na prawdziwym szczycie.
0
@Pablit Na fałszywej w 4-2-3-1 podobno. Choć słowa o Coutinho budzą moje wątpliwości.
0
@socha To krytykujesz transfer czy długość umowy?
1
@Wilczeq Stanisław Koniecpolski herbu Pobóg, dlaczego wystarczy przybliżyć sobie jego osobę.
6
@tomek256 Amigo$
14
@itmustbejoke Co innego budowanie drużyny bez niego a co innego wyniki drużyny bez zawodnika który robi ci za rozgrywającego, strzelca i który musi musnąć każda piłkę . Nawet przy takiej samej kadrze.
0
@socha Ten Rakitić był jednym z najważniejszych zawodników w drużynie która zdobyła sekstet.
Gdyby Bartomeu przeprowadzał same transfery na poziomie jak ten Chorwata to LM było by znacznie więcej.
25
Przerost formy nad treścią.
Dawniej czekałem na felietony, w tym roku lepiej gdyby ich nie było.