Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM @Bykunn Albo to kolejna polityczna szopka z jakich słynie ta partia.
0
@Kettger Antek to zawodnik na miarę Barcelony na pewno, a to czy tu pasował to inna sprawa.
de Jong też ze względu na potencjał jest młodym zawodnikiem na miarę Barcelony.
0
@Adamski69 Tylko ile zarabiał wcześniej a ile w Barcy, to był trik dla księgowych.
0
@barcelonaLM I co da ci to wotum oprócz jeszcze większego zamieszania? Piłkarze mają kontrakty, wiec albo im płacisz by odeszli albo udajesz że coś robisz nie mogąc nic zrobić.
0
@Mojzesz9 Ivan Rakitić podjął rewolucyjną decyzję i zrobił klubowi przysługę odchodząc, reszta jak widać podobnych rozterek nie ma.
1
@sebasek99 Z tego co gdzieś czytałem kilka samorządów dostało już "wyrównanie" od rządu, ale trzeba by to sprawdzić.
0
@Rewolucja123 Han solo i Indiana Jones.
0
@lukaszbarca15 Poszukaj sobie zdjęcia jak zaczynała karierę nos na pewno zrobiony i nie wiem kto odważył by się to podważać, ale na moje oko też kości policzkowe inne. Ale to zawsze może być efekt żucia gujany.
0
@YoNoEntiendoNada Na podobne pytanie odnośnie tego użytkownika ktoś odpowiedzi że to było multikonto ile w tym prawdy to nie wiem.
1
@pawel0304 Bo nikt nie jest w stanie przeprowadzić większej chyba że puści wszystkich wolno i jeszcze im za to zapłaci, Chorwat zrobił klubowi przysługę reszta chyba nie ma podobnych rozterek.
0
@MessiUltras Nie wiem jak można porównywać Antka do Lautaro pompowanie też całkowicie inne.
0
@Bananowysong To by było możliwe gdyby nie 6 lat rozdawnictwa w obydwie strony, jeśli przez 6 lat twoje negocjacje wyglądają jak te Barcelony to w siódmym sezonie nie możesz nagle grać twardziela bo nikt w to nie uwierzy.
0
@Bananowysong Spodziewałeś się więcej? Jeszcze jeden weteran odejdzie i odtrąbię sukces, jedyną możliwością większej rewolucji było by wypłacanie odszkodowań i puszczanie ich wolno. Coraz bardziej mam też wrażenie że Rakitić zrobił klubowi przysługę że nie został do stycznia.
0
@tommyVERceti Jesteś pewny że chodzi o wybory, jak patrzę na niektóre kluby sprzedane prywaciarzom to dużo więcej kosztuje spłacanie tego wszystkiego jak im się zabawka znudzi, niż utrzymywanie tego na krawędzi.
0
@Majkel34 I właśnie dlatego trenerzy wciąż dają mu minuty, to obosieczna broń.
0
@Jacento Coutinho to najbardziej podobny do Messiego zawodnik aktualnie grający, gorszy sporo i ma podobne do Argentyńczyka wady, nie wiem czy Antek i reszta pomocy wybiega dodatkowe km, wydaje mi się to wątpliwe jak dla mnie to czas spacerujących 10 minął i chyba nie wróci.
0
@Gregsky10 Mam tak samo, pomijając już cenę i oczekiwanie na ŚO to wydawało się że to może być świetny transfer i kiedyś będzie można napisać że fajnie zastąpił Puyola, a tu taki klops.
0
@Gregsky10 A jakie to był rozdział zasad jak płakał w mediach społecznościowych że nie gra? Ja go nie zapamiętam zbyt dobrze ale za szopki poza boiskiem.
0
@kingorbit Jak wygrywaliśmy wszystko to byliśmy walcem do tego ładnie grającym, więc to nie jest tak że to niemożliwe, niestety.
1
@inViNcibl3 Szkoda to pisać bo ludzie zwyczajnie nie chcą tego pamiętać, bo tak im wygodniej i łatwiej pisać populistyczne hasełka.
1
@Kuczek Zapomniałeś o Puigu,
0
@Jacento Intensywność z Messim i Cou w jednej linii?
0
@BorzyKrzys Nie napisze że jest brzydka choć chirurg dołożył swoje, ale to na pewno nie jest mój ideał piękna.
0
@sebasek99 Zależy jak kwalifikujesz katolików? Polacy ochrzczeni to na pewno nie mniejszość. Ci którzy mają średnie pojęcie o swojej wierze i aktywnie biorą udział we mszy świętej oraz stosują się do nakazów i zakazów swojej religii to na pewno mniejszość. Druga kwestia jest oczywista ale to wina zawłaszczenia sfery medialnej przez ludzi pokroju rydzyka.
0
@Mario96w Bale dobrze że on jeden rekompensuje u białych naszych Amigosów.
0
@sokot Roberto Carlos.
1
@BorzyKrzys Albo milcz albo chwal inaczej już na starcie rozzłościsz Amigosów.
0
@bixmix Mnie się nie kojarzy, jakbym tego postu nie przeczytał to o WTC w ogóle bym nie myślał czy to ogólnie czy kojarząc datę 11.09.
0
@David00 A pamiętasz ile dał punktów w zeszłym jak drużynie nie szło a wchodził głównie z ławki? Pamiętasz kto strzelił w ostatnich minutach gola dającego superpuchar czyli zamiast jednego były dwa trofea.
Tak samo byś napisał o Neyu gdybyś kibicował PSG na niego też stawiać nie można idąc tym tokiem myślenia a jest najważniejszym zawodnikiem Paryżan.
Pique nie uważam za następcę Puyola bo razem grali zbyt długo, tak można by rozpatrywać Umtitiego.
0
@AlwaysBlaugrana A czy to naprawdę takie dziwne że zawodnicy nie chcą odchodzić? Jeśli odejdzie Suarez to już będzie sukces, zresztą jak ktoś wierzył że nagle 6 podstawowych zawodników odejdzie to jego wiara powinna nazywać się inaczej.