Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Xavi Iniesta Messi.
0
@_catalan Może, tak wciąż dobrzy ale to symbole euro-przekopów którzy tylko mówią o analizie, oddajem za darmo by za rok nie odeszli za darmo ot poważna różnica. Zatrudnił również Lucho który miał tu dużo mówiącą o ludziach ksywkę wuefista, EV miał swoich zwolenników a i CV w porównaniu do poprzedników w tym tysiącleciu miał zacne, Sentien niektórzy tu szczytowali o tym gościu. Prezes robi swoje ale nie kupuję bajki że to przez niego te pączki w maśle nie chcą grać w piłkę. A kolejna bajka o oszustwach mnie potwornie śmieszy bo tego gościa znają od dekady strasznie słabo na ludziach się znają, albo pieniądze przesłaniają im rzeczywistość.
0
@itmustbejoke On napisał że zakup Semedo dobrze rokował ze względu na jego grę w Benifice, co jest prawdą.
0
@ToshyFCB Wybacz mnie tylko zastanawia nagłe przebudzenie, jak sam napisałeś ten klub upada od paru lat, dziwnym zbiegiem okoliczności bunt zaczyna się gdy towarzystwo ma się zmienić, może to przypadek a może nie ja uważam że nie.
0
@Rewolucja123 To ty napisałeś że to jego wina, nie ja. Jak dla mnie jest symbolem tej drużyny, jakby nie było jej kapitanem, spuszczona głowa nie pomaga.
0
@Ghotti Skąd te dane bo wyglądają na mocno nieoszacowane.
0
@Barca1992 Na pewno pożegnał, tu chodzi bardziej o to że jako symbol klubu swoimi postami daje pewien przekaz.
2
@arasz1819 Gdzie były te jaja po kolejnych euro-przekopach? Nawet do kibiców nie potrafił wyjść podziękować za doping.
1
@arcin13091 Można było? To Suarez ci powiedział że się zgodzi na taki deal.
0
@horang A ile lat LR to wieszczyła, to że w końcu się to stało niewiele udowadnia.
0
@pt9 A i tak był lepszy od młodych talentów które miały go z łatwością posadzić na ławie.
0
@MESSIah16 Mistrzowie świata zapisują się w historii piłki nie tylko Bundesligi.
0
@masq Współczuje pivotom w takich zestawieniach do tego mają jeszcze dość kiepskich w bronieniu bocznych obrońców.
8
Akurat jeśli chodzi o niemiłe niespodzianki, w Barcelonie niemożliwe nie istnieje.
4
Bartomeu kolejnego oszukał! Albo ci kolesie są niezbyt kumaci albo Barto to jakiś wielki wodzirej.
2
Semedo odszedł więc Neymar nie boi się już wrócić.
Tak bym podsumował dzisiejsze wymysły pisarczyków.
0
@bartoszekkk Puyol pracował na pół gwiazdka wraz z Zubim szału nie było.
3
@MessiUltras Może nie wiesz o tym ale rehabilitacja to dużo cięższa praca niż zwyczajowy trening.
0
@MESSIah16 1. Wiele razy czytałem tu że treningi z Messim dają więcej niż regularna gra.
Powroty z wypożyczeń nie wychodzą to fakt nie opinia, ile % jest udanych?
Zobacz sobie jak wyglądały kariery wychowanków Barcy w składzie gdzie masz tam gości po wypożyczeniach?
0
@Drozdu7 Problem jest taki że te powroty z wypożyczeń nie wychodzą, wątpię żeby on i jego najbliżsi tej tendencji nie zauważyli.
26
@wpwelement To zróbcie tak że jak ktoś jest zbanowany i go oznaczasz to jest o tym informacja a jak za trudne to zablokujcie taką możliwość, ciężko śledzić czy ktoś ma bana czy nie jak zaglądasz tu raz dziennie na kilka minut.
0
@Lares @DJ1992 https://www.fcbarca.com/84676-poznalismy-nazwiska-czterech-pilkarzy-ktorzy-beda-kapitanami-barcelony-w-sezonie-2018-19.html
0
@MESSIah16 Top 10? Odważnie z samej Brazylii masz już 3 miejsca w top 10 Muller Puskas Di Stefano Henry Raul Klose van Nistelroy Eusebio taki Suarez też wyżej od Lewego kilka nazwisk spokojnie też można do tej listy dopisać jak Szewa.
0
@justfootball Średnio ,akurat ten typ urody mi nie podchodzi, ale kręcone włosy dużo lepiej jej pasują niż proste.
1
@Esio https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9030544#comment-9030617
1
@kubix05 Układ zamknięty, to zderzenie gdy lubisz aktora ale w filmie odczuwasz do niego całkowity wstręt.
0
@Budyn374 Prezes Betisu powiedział że go nie oddadzą bo mogą to zrobić.
0
@PJ777 To raczej Mendes wszystko pilotował.
0
@szymek029 Przecież prezes Betisu powiedział że Emersona w tym roku wziąć nie mogą.
0
@blazeq Ja się trochę martwię pomocą, trzeba będzie nabić km za atakujących z wyjątkiem Antka(choć będzie ciężko wracać się jako FW) do tego nie są to goście z przyspieszeniem, zwłaszcza Busquets on nigdy do biegania i asekurowania wielkich przestrzeni się nie nadawał czy drużyna w tym ustawieniu pozwoli mu na granie jakie on lubi by pokazać ze nie trzeba mieć bicepsów nawiązując do żartów o nim by być topowym DP.