0

@Coutinho007 Jedną ale za Messim Suarezem Ramosem, na wyspach Coutinho był jeśli nawet nie pierwszym to drugim najgłośniejszym nazwiskiem.
Jeśli nie jest twoim idolem to czemu go wielokrotnie broniłeś gdy spacerował po boisku, pewnie nick mnie zmylił i nawet gościa nie lubisz.
Tak hejtuje słabych piłkarzy których ludzie kreują i na siłę namaszczają na następców legend Barcelony, tak było z Denisem tak jest z coutinho do tego nie znoszę spacerowiczów, Messi mi przeszkadza więc maniery podobnej u Coutinho znieść nie mogę.
Obiektywny będę po grudniu bo obecnie nie zamierzam zmieniać swojej opinii odnośnie Brazylijczyka po 3 dobrych spotkaniach i reszcie przeciętnych zestawiając to z dwoma słabymi sezonami. Ja nie zamierzam się zadowalać bylejakością Coutinho tylko jeśli będzie drugim najlepszym zawodnikiem w koszulce Barcelony to ten transfer będzie próbował się bronić, do tego nie zamierzam ukrywać że Coutinho do Barcelony mi kompletnie nie pasuje zwłaszcza tej w 433 a w formacji preferowanej przez trenera na 10 wolę Messiego zawodnika w każdym aspekcie lepszego, i największy problem Coutinho. Tych dwóch panów jeśli nie otoczeni bandą przecinaków nie powinni pojawiać się na boisku razem bo pressing w 10 już jest problemem w 9 można go sobie darować, do tego reszta drużyny to nie mistrzowie gry obronnej.

1

@Borneo No to fanie tylko umknęło ci że ostatni regularnie grający wychowanek S. Roberto debiutował w....2010 roku. Dziękuję.

0

@Borneo Nie wiem gdzie byłeś ostatnie 10 lat? Jak na razie to tylko Fati coś znaczy dla pierwszego składu.

0

@Coutinho007 Ni Arda ni Gomes nie przychodzili jako największe gwiazdy swoich lig co tyczy się również Antka, więc już tutaj jest zasadnicza różnica bo Brazylijczyk taką był więc i oczekiwania większe, astronomiczna kwota również nijak ma się do wkładu który jest równie znikomy u każdego z ww ale najbardziej kłuje w oczy własnie u twojego idola, sprawdził bym jeszcze w słowniku czy aberracja pasuje zwłaszcza z dużej litery.
Dodał bym do tego styl zawodnika, to Brazylijczyk powinien nas raczyć spektaklem Antek to całkowicie inny zawodnik, znów bardziej zawodzi coutinho.
A twoja opinia że zakup antka jest gorszy to aberracja czy kłamstwo?
No jeśli cou się stara to jak opisać Francuza on nie ma maniery by odpuścić po stracie czy nie pobiec do pressingu, więc znów albo nie wiesz czym jest staranie się albo widzisz tylko to co chcesz widzieć i klasyfikujesz sobie co jest czym.

0

@Coutinho007 No tak, teraz nie rozumiesz o jakim klubie piszemy, może trzeba było zostać w Liverpoolu.

0

@Coutinho007 A co mnie obchodzi Antek, to jakaś polityczna retoryka ten gorszy od tego, Brazylijczyk to niewypał prawdopodobnie najgorszy w historii i nie godzę się na przenoszenie dyskusji do roli porównywania cou do innych by go bronić. A co do Antka jak mam wybierać między dwoma słabiakami zawsze wybiorę tego który walczy i pracuje. No i co że jest filmowcem wolę to niż wymuszanie transferu "kontuzjami", w NBA robienie filmików to nic zdrożnego nie widzę żadnych racjonalnych powodów by piętnować to że Francuz próbował to wprowadzić.

1

@Roobo No i Bartomeu wygrał sextet taki chłop dobry.

1

Zastanawiałem się czy pisiory wyciągnęły trupa z szafy bo chciały wyciągnąć ludzi na ulicę by umyć ręce i mieć wymówkę czy liczyli na to że ludzie nie wyjdą na ulice w obawie przed wirusem. Wciąż nie wiem, ale jarek zrobił to co umie najlepiej czyli na problemy zawsze skłóca ludzi. Nie wiem tylko po co zaczynać wojny na tylu płaszczyznach to wygląda jak polityczne samobójstwo.

0

@Coutinho007 Fabregas był bogiem Barcelony jesienią a i tak się go pozbyliśmy bo nie istniał wiosną.
Co pokazał? Niewiele ale to nie fifa i ktoś musi nadrobić km za Mesiego a Brazol tego nie zrobi, do tego masz w kadrze za dużo osób mających problemy z bronieniem.
Hejtuje bo to najdroższy i bardzo słaby zakup więc chyba najgorszy transfer w historii, do tego wciąż mam przed oczami tego spacerowicza ze spuszczoną głową, ten koleś nigdy tu nie powinien wrócić bo nie ma mentalności zwycięzcy, mamy już weteranów z problemami nie potrzeba ładować ponad 100 baniek by kupować kolejnego.

1

@Coutinho007 Już wkrótce trener wyciągnie wnioski z dyspozycji drużyny i poleci głowa Brazylijczyka, na 10 będzie grał Messi 10 kilka klas lepsza, ewentualnie Antek, żadna drużyna nic nie wygra z dwoma nie biorącymi udziału w bronieniu zawodnikami. Pozostaje LS patrząc na to co się dzieje jeśli Fati będzie grał dobrze i nie wyląduje na 9 to Brazol powącha murawę jako rezerwowy na skrzydle. Nie, najlepszy mecz rozegrał jako PS jako pomocnik wyglądał średnio a drużyna słabo właśnie dlatego EV wywalił go na LS gdzie i tak przegrywał z niedoleczonym Dembele. On nigdy nie będzie błyszczał z Messim na boisku, a mityczny restart z Bayernu to tylko mit, bo tam był rezerwowym w najważniejszych meczach grywał ogony.

1

@sendesara Coutinho wyląduje na ławce ewentualnie na LS choć i tu może być ciężko, to tylko kwestia czasu.

0

@Bzyczekk Cou i tak wyląduje na LS albo na ławce to tylko kwestia czasu.

0

@FC1899Barca
- Gra w dalszym ciągu w Lidze Mistrzów
Gościu a co to za argument ile lat temu Barca po raz ostatni nie wyszła z grupy?

0

@kamilop No EV miał na pewno lepszą kadrę, i młodszego Messiego.

1

@geass Gorzej, bo jeszcze będą wszystkich zmuszać do gloryfikowania partaczy z dawnych lat.

0

@AV0CAD0 A myślisz że to JK kazał zdjąć piosenkę kazika czy zrobić czystkę w trójce, pomiędzy JK a szeregowymi policjantami jest kilkunastu ludzi którzy mogą chcieć się przypodobać ale swoimi działaniami zrobią więcej szkody niz pożytku i to w obie strony.

0

@Danny Gaucho De jong De Beek Eriksen? Rafael van der Vaart a zwłaszcza Wesley Sneijder bardziej by tu pasowali.

1

@GadulkiGembulki Baramui Fighter
widziałeś?

0

@trolownik Dlaczego? Na 10 mamy w praktyce 5 graczy na jedno miejsce to skrzydłowych, nam brakuje. Ja osobiście na 10 wolę Messiego który w tej roli jest kilka klas lepszy od Brazylijczyka.

@MJW Jak na najlepszego gracza PL to trochę mało, zresztą Cou nigdy nie pokaże swojego najlepszego oblicza grając obok Messiego.

0

@itmustbejoke Messi powiedział też że może grać za darmo więc rozliczanie Pique to hipokryzja.

0

@SzahMatt "Sam" wygrał Superpuchar Hiszpanii zdobywając gola w ostatnich minutach meczu, jeśli już chcesz podpierania się takimi dziwadłami i pisząc o sporcie drużynowym.

1

@prodigy Wybacz ja mam odmienne zdanie dwa dobre mecze nie zmażą pierwszego podejścia poza tym ostatnie dwa mecze już dużo słabiej.

1

@prodigy A rok wcześniej wydaliśmy 160 na równie niepotrzebnego Brazylijczyka, ot po prostu Bartomeu kocha 10.

3

Jakiś czas temu śmiałem się że stara gwardia jeszcze podpisze nowe kontrakty i kurna takim jasnowidzem to ja nie chcę być. Nowy zarząd będzie w super trudnej sytuacji.

0

@Coutinho007 Czyli 6 lat podsumowujesz końcówką a młodzika z 600 minutami który walczy o każdą kolejną w LL określasz biegaczem. Dość łatwo to podsumować ale lepszy będzie przykład z dwoma pierwszymi meczami RK albo ogólnie efektem nowej miotły gdzie zawodnicy dają z siebie dużo więcej niż normalnie.
Wielu ofensywnych biega akurat Coutinho ma z tym problem i nie zaczął się w Barcelonie.

2

@sawyer00 W formie wolałbym Dembele a w formie nie jest co jest chyba oczywiste. Do tego wszystko wskazuje na to że wreszcie ma spersonalizowany plan treningowy więc i fizycznie może nie być gotowy na 100% a powinno się unikać wystawiania od początku graczy którzy mogą nie wytrzymać 90 minut.

2

@HERORICH2 Ja powiem i to bez problemu, w Bayernie słabo, mecz z Barceloną to żaden wyznacznik, polecam spojrzeć całościowo a nie opierać się na dwóch golach wbitych rozbitej papce spacerowiczów. Antka nie skreślam choć będzie mu bardzo trudno ale kupno dwóch 10 za 260 milionów gdy masz Messiego to kwintesencja geniuszu bartomeu.

0

@matirix20 Ja bym stawiał na Dembele tylko mam wątpliwości czy to odpowiedni czas bo sporo brakuje mu do optymalnej formy, nie wiem czy fizycznie jest gotowy.

0

@MrCules Jurgen podsumował pomysł z Cou w pomocy 433 Barcelony, nie wiem czy jest ktoś kto lepiej rozumie Brazylijczyka i jego wady. EV próbował tego i drużyna wyglądała słabiutko jak i sam Brazylijczyk.
Nic dziwnego skoro od kilku lat prawe skrzydłowego na skrzydle praktycznie nie ma a lewy to była praktycznie główna broń Barcelony ostatnich trzech sezonów, mnie nie dziwi że EV nie ograniczał roli Alby a dziwi to że ktoś to proponuje tym bardziej że Cou ciągnie do środka.
W tym Bayernie to tak średnio mu szło, i to delikatna ocena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?