La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

konto usunięte

5

Ja powiem tak. Nie dużo jest dobrych trenerów w Polsce. Ale ... Pan Marcin Brosz z Górnika to jednak jest dobrym fachowcem. Całą karierę trenerską pracował w klubach gdzie nie rzelewało się , a wręcz odwrotnie . Teraz jest w Górniku, który no jest biedny i raczej żyje z miasta + sprzedaż swoich czołowych zawodników. Niestety bo Pani Prezydent nie chce oddać klub w ręce prywatnego właściciela, żeby przypadkiem nie zrobił on dobrego wyniku bo by wybory przegrała. :)
Wracając. Górnik stracił Angulo. Facet który od 3 sezonów strzelał, grubo po 15 goli licząc wszystkie rozgrywki. Brak jakiegoś zmiennika,( Ściągnięty Alex Sobczyk ale nie jest to taki typowy napastnik w stylu angulo.) który by mógł za niego od razu wskoczyć. A tutaj co ?? Pan Marcin, rzemieślnik , wymyślił Sobie 3-5*2*. I dobrze to funkcjonuje. Zespół jest dobrze wybiegany, agresywny, wysoko siada na rywali, gra z pierwszej piłki TO JEST RZADKOŚĆ JEŻĘLI CHODZI O POLSKIE DRUŻYNY ! :O , oddaje dużo strzałów. DO tej pory , Górnik grał z kontry , na pałe , na chaos. Teraz? Drżyna gra piłką, stara się grać piłką , grać kombinacyjnie , fajnie też dla oka , właśnie na dużej intensywności. Środek ? Jak dla mnie super. Prochazka , Nowak i ten talencik MANEH, możę naprawdę dużo dać w całym sezonie. Do tego mamy Jimeneza , wolny elektron , który jak złąpie luz , to się bawi , taka jest prawda. Ciekawe co będzie za kilka kolejek, bo możę byćtak że Górnik zaraz złąpie dętkę i przegra z 5 meczy z rzędu , ale ... na tę chwilę ... Super się ogląda Górników. Najlepiej w lidze chyba. Fajnie to pan Brosz sobie wymyślił. i co najfajniejsze ... nie szukał na siłę napastników żeby wsadzić gościa 1;1 za Angulo, tylko zmienił system gry To znaczy o mądrości trenera.

0

@tommyVERceti warto zauważyć, że Brosz praktycznie co pół roku miał inny skład do ułożenia i dawał sobie z tym radę:p Gdyby miał ustabilizowaną drużynę przez 1/1,5. sezonu to naprawdę mogła by być to super drużyna

0

@tommyVERceti Jesteś pewny że chodzi o wybory, jak patrzę na niektóre kluby sprzedane prywaciarzom to dużo więcej kosztuje spłacanie tego wszystkiego jak im się zabawka znudzi, niż utrzymywanie tego na krawędzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?