La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

14

52 urodziny obchodzi dzisiaj Hugh Jackman, większość kojarzy go pewnie z roli Logana [Xmen], ale dorzucę tylko trzy słowa - Labirynt, Prestiż i Król Rozrywki.

2

@MesQueUnClub_87 FANTASTYCZNA rola w musicalu Les Miserables jeśli nie widziałeś to gorąco polecam! Dużą część śpiewanych tekstów znam na pamięć :D

BTW Russel Crowe też zagrał tam świetnie :)

1

@IronSanHybrid Nie widziałem jeszcze, trzeba nadrobić.

0

@MesQueUnClub_87 Koniecznie, bardzo lubię ten film i oglądałem go kilka razy. Wiele świetnych kreacji i piękne zdjęcia :)

PS. Jak nadrobisz to koniecznie daj znać jak Ci się podobało i czy w ogóle :D

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Jedyną świetną rzeczą związaną z rolą Crowe'a były memy. W momentach mówionych zagrał spoko, ale nie wiem kto wpadł na pomysł obsadzenia w musicalu aktora o tak płaskiej skali głosu.

0

@Misanthrope No widzisz, a mi się podobały jego śpiewane momenty :D

1

@IronSanHybrid Myślę, że będzie bo mimo,że rzadko oglądam musicale to lubię, bardzo mi się podobał np, Cry Baby z Johnym Deep, zajebisty film :D



i Grease z John Travoltą

1

@MesQueUnClub_87 Swego czasu byłem w Teatrze Muzycznym Roma na Musicalu „Upiór w Operze” i wywarło to na mnie ogromne (pozytywne ofc.) wrażenie, polecam każdemu :D

0

@MesQueUnClub_87 Dla mnie to był kandydat na Bonda i takiego bonda bym obejrzał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?