La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

5

I pomyśleć, że był Werner do wyciągnięcia za 50 mln.. Zostaliśmy z kozakiem z Danii na 9....

2

@Coutinho007 tylko, że Bartomeu wiedział, że odejdzie i tylko dlatego nie sprowadził napastnika. On już miał to po prostu w dupie co się będzie działo z Barceloną. Gdyby miał zostać na kolejną kadencję to na pewno by sprowadził napastnika przed rozpoczęciem sezonu.

1

@Piotr,1985 Ważne, że Braitha ściągnął :D

0

@Coutinho007 który jeszcze przez ponad 3 lata będzie ciągną hajs za friko.

0

@Coutinho007 Był? A to mogliśmy go zakupić tak jak Duńczyka? Bo wydaje mi się że kłamiesz.

0

@Gall No w zimowym okienku przed Braithwaitem mogliśmy. Zapomniałem że niektórzy nie potrafią tutaj głębiej pomyśleć.

0

@Piotr,1985 Niestety...

0

@Coutinho007 To nie jest głębsze myślenie tylko manipulacja lub kłamstwo, bo Duńczyka zakupiono w określonych okolicznościach i Wernera wtedy nie można było kupić. Ot głupiutki post pod publiczkę z serii mogliśmy z dodatkiem manipulacji.

0

@Gall Co Ty za głupoty pieprzysz człowieku? Jakim kłamstwem i manipulacją? Chyba napisałem o zimowym okienku transferowym a nie kiedy kupiliśmy Braithwaite'a czyli w Lutym bo kazdy logicznie myślący człowiek wie, że to jest niemożliwe a napastnika i tak potrzebowaliśmy bo Luis wypadł wtedy.

0

@Coutinho007 Nie, nie myślący logicznie bo przed tym postem z góry pisałeś w podobnym tonie i też cię poprawiali. Zestawienie tych nazwisk pokazuje że tylko skrobiesz żeby skrobać bo a)Wernerem Barcelona się nie interesowała na poważnie w okienku bo obserwacja mało znaczy. b) wszystkie siły poszły na Martineza c) Duńczyk był kołem ratunkowym i tyle.

0

@Gall A Jeden komentarz taki bez sensu dostałem
B Czytanie ze zrozumieniem się kłania zamiast komuś zarzucać takie rzeczy, ale zrobiłeś mi dzień generalnie
C Haaland kosztował 20 mln BvB i mogliśmy po niego też sięgnąć i zawalczyć z BvB A tego nie zrobili
D Wernera można było wczesniej zaklepac i przed Chelsea
E Skoro i tak Suarez miał już odchodzić można było pomyśleć o kupnie napastnika wcześniej a nie zostawiać nas z Krakłajtem
F Martinez ponad 100 mln Inter za niego chciał i wydanie takiej sumy pieniędzy to była by kolejna wtopa
G Jeżeli już coś masz do mnie zamiar napisać zastanów się 2 razy co miałem na myśli i przeczytaj ze zrozumieniem zamiast zarzucać mi coś co jest nie prawda chyba, że lubisz teorię spiskowe, ze każdy manipuluje i kłamie
H Idź sobie Coutinho hejtować dalej bo to ci tylko pozostało.
Bez odbioru.

0

@Gall Generalnie to trzeba miec manie i szukać dziury w całym i problemu żeby komuś zarzucać takie rzeczy bez przeczytania ze zrozumieniem komentarza i gdybym napisał komentarz w stylu "Mogliśmy Wernera zaklepać w Lutym lub Haalanda" czyli wtedy kiedy kupili Duńczyka co każdy logicznie myślący wie, że to było tak samo możliwe jak kozłowanie piłką lekarską na plaży to ok, ale zamysł tego komentarza był taki, że Haalanda mogliśmy kupić w Styczniu za podobną kasę do Braitha lub Wernera zaklepac, na Lato jak swego czasu zaklepaliśmy FDJ, skoro i tak nie mieliśmy 9 i Luis miał odejść. Komentarz uderzał w zarząd, że tam nikt nie potrafił myśleć przyszłościowo i efekty są takie, ze naszym jedynym nominalnym napastnikiem jest Braithwaite.

0

@Coutinho007 Nie bo zestawiasz gościa który był kupowany jako koło ratunkowe i pewne rzeczy się wykrystalizowały w drużynie(o tym niżej) do potencjalnego transferu rozkręcanego przez jednego dziennikarza, i jesteś gdybała bo werner to półśrodek bo do takiej gry jaką chcą wszyscy oglądać w Barcelonie średnio pasuje a to że tobie się podoba to inna sprawa, Martinez mógł tak samo okazać się niewypałem jak i super zakupem przynajmniej stylem lepiej pasuje.
. Nie przepadam też za wyśmiewaniem racjonalnych decyzji po czasie i twój post przypomina mi płacz od roku o przedłużeniu umowy umtitiego, coś co było dla każdego w tamtej chwili oczywiste i oczekiwane ale stękanie na sama i zarząd jest modne. Nawet bartomeu i jego ekipa gdyby znała przyszłość to rządziła by świetnie. Ja jak to określiłeś hejter cou nigdy nie napisałem że : a pisałem wielokrotnie by tej brazylijskiej marnej kopii Messiego nie kupować, bo to słabe.

No i przede wszystkim zacznijmy od tego że brak zakupu jest dość racjonalny bo a) masz Suareza b) masz Messiego i najważniejsze c) zarząd z niewiadomych przyczyn dla mnie do gry na ŚN i w potrzebie bokach zakupił twojego ulubieńca Antoine Griezmann'a więc ryzyko z ich punktu widzenia że nie będzie miał kto grać na ŚN nie było zbyt wielkie. Więc wydawanie 50 mln gdy właśnie wydałeś 100 na kolejnego ŚN nie ma najmniejszego sensu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?