Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 Przecież kupno Depaya to podobne pudło jak z tymi których chcesz sprzedać on też to taka pół-10 największy plus to jego cena.
0
@draxidox To Polska pewnie nepotyzm.
0
@Vebrol A Alenia to grał wyśmienicie że go nie wymieniłeś?
0
@Ksyku262 FFP istnieje bajka się skończyła.
1
@Gaz Messi w prime nie miał takiej skuteczności, po drugie ciekaw jestem jak by wyglądał gdyby był otoczony 3-4 zawodnikami na 30 metrze.
0
@fart Nie im jesli ten mecz to zwiastun poprawy to Puig tym bardziej nie powącha murawy.
4
@pafcioxxx Przecież jego zmiany to znał każdy kto obejrzał trzy spotkania Barcelony.
1
@ef Boże narodzenie w obecnej postaci ma tyle wspólnego z chrześcijaństwem co Prawo i sprawiedliwość z prawem i sprawiedliwością.
2
@Kimar Słuszna uwaga z tym brakiem kibiców.
8
Najgorsze zmiany i to przytyk zarówno do trenera jak i zawodników, nieważne ze indywidualnie nie było źle w pewnych przypadkach, ważne że drużyna fatalnie zareagowała na te zmiany.
0
@AduŚ07 A coutinho to zamierzasz zakisić na przyszły rok?
0
@BarcaInfo Ta bo w szatni go nie widzieli dopiero na murawie się śmieją.
0
@jeyx77x 18 lat 2000min
19 2200min
20 2250min
21 4000 min
22 3800min
23 4200min
Xavi już w wieku 20 lat był ważną postacią w drużynie.
1
@Toretto Nie psuj mu narracji.
0
@AlicjaFCB Strzela tyle samo a strzelił tyle samo to różnica i to znaczna.
0
@Ansufati123 Przecież on na pewno inwestuje w młodych, nie każdy robi oszołamiającą karierę, do tego ma sztab ludzi i to mogą być ich zawodnicy.
0
@martin866 Doczytaj sobie dlaczego kubo "odszedł" z Barcelony. odnośnie powrotu to nie pieniądze były kluczowe.
0
@forest Na pewno im się pomyliło.
0
Ja nie mam zamiaru podważać teorii że:trzeci na niego nie stawia młodzieżówka to samo... tylko że chłopka jak grał to był jednym z najlepszych na boisku więc to nie jest zero-jedynkowy przypadek na boisku się broni ale coś z nim musi być nie tak.
4
@Ansufati123 No Coutinho to w Barcelonie nie jest zjadany tylko przez cenę i pensję, jakby by to było proste to gościa już tu dawno by nie było bo Barcelona g przerosła a i w Bayernie był rezerwowym jakby ktoś chciał mnie pouczać.
0
Raczej fanem nie jestem wolał bym prawdziwą 9.
2
@Waslak12 Tuska fanem nigdy nie byłem spotkanie z lempart jest żenujące ale jeśli jkm polityk bardzo nieskuteczny i archaiczny pisze że były premier i przewodniczący Rady Europejskiej nie jest poważnym politykiem to jest śmieszno straszne.
3
@BarcaaVEB No widzisz ja mam całkowicie odmienne zdanie na temat pierwszeństwa pieszych.
0
@swiechu97
Radio Plus Przeboje Z Nutą Nostalgii - krakow
Nie jestem blisko z kk ale wybieram tą stację dla muzyki. Co do eski to pełna zgoda tam w kółko leci to samo od muzyki często żałosnych coverów do prowadzących, na dłuższą metę ciężko to znieść.
1
@IronSanHybrid To wina Rosela i Bartomeu a nie czekaj, trenera...anie trzeci już leci..... kto mi został a tak to wszystko wina Navala że coś nawala.
0
@polo508 Problem jest taki że to nie tylko Portugalczyk zapomniał jak się gra w piłkę to dotyka wszystkich nowych zawodników ostatnio.
3
Na pewno nie ma tragedii psg to niezbyt dojrzała drużyna więc dużo bardziej wolę mierzyć się z nimi niż z Bayernem czy Liverpoolem.
1
@norbi77 Może udaje że to co spotkało Milan czy MU to jakieś aberracje.
1
@DonAndresFCB 1. Jednego zawodnika też już wszyscy wypychali z klubu stał się największym pomocnikiem w historii tego klubu.
2. A co dają te wypożyczenia? Kto wrócił i zawojował Barcelonę.... no właśnie.
0
@natanvip No ma też swoje mroczne oblicze jako kapitan ale tak widać jego wpływ na drużynę.
@zmiter912576 No jeśli ktoś go nazywa słabym obrońcą to szkoda dyskutować, ale moim zdaniem te gole które strzelił w ilości ogromnej wpływają na odbiór jego klasy piłkarskiej, bo wielokrotnie we wszelakich rankingach to te gole go tam plasowały mimo średniej dyspozycji.