0

@messi564 Przecież kupno Depaya to podobne pudło jak z tymi których chcesz sprzedać on też to taka pół-10 największy plus to jego cena.

0

@draxidox To Polska pewnie nepotyzm.

0

@Vebrol A Alenia to grał wyśmienicie że go nie wymieniłeś?

0

@Ksyku262 FFP istnieje bajka się skończyła.

1

@Gaz Messi w prime nie miał takiej skuteczności, po drugie ciekaw jestem jak by wyglądał gdyby był otoczony 3-4 zawodnikami na 30 metrze.

0

@fart Nie im jesli ten mecz to zwiastun poprawy to Puig tym bardziej nie powącha murawy.

4

@pafcioxxx Przecież jego zmiany to znał każdy kto obejrzał trzy spotkania Barcelony.

1

@ef Boże narodzenie w obecnej postaci ma tyle wspólnego z chrześcijaństwem co Prawo i sprawiedliwość z prawem i sprawiedliwością.

2

@Kimar Słuszna uwaga z tym brakiem kibiców.

8

Najgorsze zmiany i to przytyk zarówno do trenera jak i zawodników, nieważne ze indywidualnie nie było źle w pewnych przypadkach, ważne że drużyna fatalnie zareagowała na te zmiany.

0

@AduŚ07 A coutinho to zamierzasz zakisić na przyszły rok?

0

@BarcaInfo Ta bo w szatni go nie widzieli dopiero na murawie się śmieją.

0

@jeyx77x 18 lat 2000min
19 2200min
20 2250min
21 4000 min
22 3800min
23 4200min
Xavi już w wieku 20 lat był ważną postacią w drużynie.

1

@Toretto Nie psuj mu narracji.

0

@AlicjaFCB Strzela tyle samo a strzelił tyle samo to różnica i to znaczna.

0

@Ansufati123 Przecież on na pewno inwestuje w młodych, nie każdy robi oszołamiającą karierę, do tego ma sztab ludzi i to mogą być ich zawodnicy.

0

@martin866 Doczytaj sobie dlaczego kubo "odszedł" z Barcelony. odnośnie powrotu to nie pieniądze były kluczowe.

0

@forest Na pewno im się pomyliło.

0

Ja nie mam zamiaru podważać teorii że:trzeci na niego nie stawia młodzieżówka to samo... tylko że chłopka jak grał to był jednym z najlepszych na boisku więc to nie jest zero-jedynkowy przypadek na boisku się broni ale coś z nim musi być nie tak.

4

@Ansufati123 No Coutinho to w Barcelonie nie jest zjadany tylko przez cenę i pensję, jakby by to było proste to gościa już tu dawno by nie było bo Barcelona g przerosła a i w Bayernie był rezerwowym jakby ktoś chciał mnie pouczać.

0

Raczej fanem nie jestem wolał bym prawdziwą 9.

2

@Waslak12 Tuska fanem nigdy nie byłem spotkanie z lempart jest żenujące ale jeśli jkm polityk bardzo nieskuteczny i archaiczny pisze że były premier i przewodniczący Rady Europejskiej nie jest poważnym politykiem to jest śmieszno straszne.

3

@BarcaaVEB No widzisz ja mam całkowicie odmienne zdanie na temat pierwszeństwa pieszych.

0

@swiechu97

Radio Plus Przeboje Z Nutą Nostalgii - krakow
Nie jestem blisko z kk ale wybieram tą stację dla muzyki. Co do eski to pełna zgoda tam w kółko leci to samo od muzyki często żałosnych coverów do prowadzących, na dłuższą metę ciężko to znieść.

1

@IronSanHybrid To wina Rosela i Bartomeu a nie czekaj, trenera...anie trzeci już leci..... kto mi został a tak to wszystko wina Navala że coś nawala.

0

@polo508 Problem jest taki że to nie tylko Portugalczyk zapomniał jak się gra w piłkę to dotyka wszystkich nowych zawodników ostatnio.

3

Na pewno nie ma tragedii psg to niezbyt dojrzała drużyna więc dużo bardziej wolę mierzyć się z nimi niż z Bayernem czy Liverpoolem.

1

@norbi77 Może udaje że to co spotkało Milan czy MU to jakieś aberracje.

1

@DonAndresFCB 1. Jednego zawodnika też już wszyscy wypychali z klubu stał się największym pomocnikiem w historii tego klubu.
2. A co dają te wypożyczenia? Kto wrócił i zawojował Barcelonę.... no właśnie.

0

@natanvip No ma też swoje mroczne oblicze jako kapitan ale tak widać jego wpływ na drużynę.
@zmiter912576 No jeśli ktoś go nazywa słabym obrońcą to szkoda dyskutować, ale moim zdaniem te gole które strzelił w ilości ogromnej wpływają na odbiór jego klasy piłkarskiej, bo wielokrotnie we wszelakich rankingach to te gole go tam plasowały mimo średniej dyspozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?