1

@lucas/catalan Chyba tylko ostania już oficjalnie nie jest aktywna bo od kilku lat nic nowego nie nagrała. Erika ma już ponad rok przerwy ale nie ogłaszała końca kariery. A Mayuko ciężko powiedzieć bo zagrała tylko w kilku produkcjach i to za pierwszą zgarnęła dużą kasę jako była idolka, w Japonii tak to już jest że niektóre przechodząc z soft nagrywają tylko jeden film za duże pieniądze.

0

@DonMatteo901 Ale sondaże nie są od pokazywania prawdziwych wyborów ludzi.

0

@Michael24 No akurat to z szachistami mu nie wyszło.

0

@szkutnik91 Ale to że tam nie wyszło nie znaczy że w Barcy też by nie wyszło.

2

@DLFCB To było dość komiczne zważywszy że z innymi nie mieli takich problemów.

0

@lucas/catalan Jest ich trochę więc wymienię tylko kilka a wciąż odkrywam nowe :)
China Matsuoka
Airi Suzumura
Erika Momotani
Natsu Kimino
Mayuko Iwasa
Saori Hara

0

@Dzemix111 Zoff choć to trochę skomplikowana sprawa.

2

@truskawa68 A co mało masz oszustów wodzirejów na świecie? Ludzie w kwiecie wieku potrafią ostatni grosz oddać oszustom nie mówiąc już o 60+. Tak naskakują nie twierdze że seks 13 latki jest ok ale to nie tak że to jedyna 13 latka w historii ludzkości po inicjacji. Rodzice może w pracy, albo na rybach, zakładam ze byłeś kiedyś dzieckiem oszukanie rodziców to nie problem dawniej było trudniej.

@FDJ Tak.

3

@truskawa68 Kurde dorośli ludzie mają problem z myśleniem i świadomością swoich czynów, a wy naskakujecie na dziecko bo hormony i psychopatyczny dzieciak(co nie wyklucza że nie był charyzmatyczny) zawróciły jej w głowie.

0

@Dankhog Dzięki, niestety nie wiem więcej niż przed oglądnięciem.

5

@FDJ Nie wiem czy wiesz ale dzieci zawsze uprawiały seks.

0

@Dankhog Możesz podrzucić bo abo już zapomniałem albo przeoczyłem.

0

@SinMistico A przed fatim ile lat było posuchy z wychowankami?

5

No wybaczcie największą psychę to ma Dembele tyle złych decyzji w meczu ale karnego strzelił. No i chyba prawa noga lepsza skoro nią strzelał.

0

@SinMistico Ta zaora z pustą kasą.

0

Pjanić ścigał się ze świarzakiem czy z kimś kto ma 110 minut gry w nogach?

0

@MysticCat Płacz był przy podaniu składów.

0

@FDJ Dla mnie to trochę dziwne porównanie Duńczyk nie grywał w lepszych zespołach w swojej lidze Holender nabijał sobie gole w PSV i OL a nie robił tego w MU:(
Duńczyk ma dość dobre liczby zważywszy na zespoły w jakich grał.

1

@pauletaa Alba Ter Stegen dopiero Dembele.

0

@Peciak Co to za transfer skoro to wychowanek awansujący wyżej, to ma tyle sensu co ogłaszanie transferu jako powrotu po kontuzji.

0

@lukaszbarca15 Nie do końca masz rację, piłka nożna ma już sporą popularność którą zwiększają imigranci nie tylko z Ameryki Południowej ale również z Europy.

@jeyx77x Dopiero raczkują, a skąd takie przekonanie.

0

@DonMatteo901 Przydało by się to wklejać raz na tydzień bo wczoraj widziałem kilka postów z tym samym wydźwiękiem jak Warzecha.

1

@don'T.R.I.P.e Ogólnie to ja widzę dużą dysproporcję między odbiorem kariery Villi teraz i gdy grał, sam jestem jego fanem ale jak czytam tu czasami o wielkiej karierze w Barcy to trudno mi się z tym zgodzić, tak grał na nie swojej pozycji ale tak naprawdę to najlepszy czas był dość krótki i był zaraz przed tą potworną kontuzją.

0

@sintesox To na pewno są sprawy nie związane z kopaniem piłki tylko z zachowaniem zawodnika, ja wciąż jestem fanem talentu Puiga ale nie tak dużym jak przed robieniem kpiących min z Holendra, gawiedź się z tego cieszy dla mnie to tragiczne bo nie dość że masz problem z minutami na murawie a jeszcze odstawiasz takie cyrki które tylko zrażają do ciebie szkoleniowca.

5

E-sport ale co dokładnie, bo z tego co widziałem na tym ciężko zarobić raczej się dokłada więc znów założenie że e-sport da sponsorów i liczenie na dodatkową kasę.

Napiszę tak sporo tu myślenia życzeniowego w dwa lata spłacić 600 mln długu i zwiększyć zyski o 50% to brzmi trochę jak cudotwórstwo.

0

@messi564 Gdyby spieniężenie Coutinho i teraz Antak było tak łatwe to Barto dawno by to zrobił nie było by też w klubie Umtitiego, problem jest taki że mało kto chce z Barcelony odchodzić.

0

@cchesterr43 A jest dziura w podłodze zamiast toalety?

0

@marcin000019 A ile ten Messi jeszcze pogra, pomijając problemy z kontraktem Mbappe to przed nim 13 lat gry na wydaje się wysokim poziomie ile lat gry przed Messim?

0

@Piernik Jeśli "wielkie" zespoły opuściły by LM i grały w Superlidze to LM traci sens i wielkie pieniądze więc zespoły z PL albo dołączają albo tracą kasę.

2

@Comentateiro Zawsze trzeba mieć z tyłu głowy że sporo tu dzieciaków przegrane uczą a wygrane budują pewność siebie młodych więc to może ładnie odpalić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?