Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghazul3293 Cristiano Ronaldo jako ŚN 174 spotkań 161 goli około 50 asyst
To niezła nie 9. Dla niektórych Depay jest 9 więc CR tym bardziej nią jest.
0
@FDJ No w bayernie nie mieli nigdy zawodnika pokroju CR i Messiego więc co to za argument.
1
@FDJ Fajnie a w tej bajce były smoki. Gościu jak Xavi MŚ i LM to glosujący z arabi głosował na Alonso bo myślał że to Xavi, tyle sa warte te śmiecho-plebisyty.
A czemu ten słabiak Messi wygrał tylko raz LM z Suarezem i Neymarem?
1
@Coutinho007 A dzięki komu walczymy o to drugie miejsce bo we wrześniu eksperci z LR wieszczyli walkę o LM.
0
@mientusek1407 14 goli na sezon raczej nie dobre a absolutny prime. W najlepszym strzelił 15 a tak to raz strzelił 10 a potem 2x 8 i 6.
7
Podawałem w innej dyskusji ale wkleję i tu bo to niesamowite.
Ostatni gol Suareza na wyjeździe nie licząc meczu w Lizbonie z FCB padł 16.09.2015 z Romą.
0
@FDJ Absolutnie nie, i te głupawe nagrody nic nie znaczą.
0
@betonito Oooo niesamowite, (meczu z FCB w Lizbonie nie liczę) to jest 16.09.2015 z Romą.
2
@Yosemite Urus w Groningen, Ajaxie, FC Liverpool'u Barcelonie i teraz AM pokazuje że zdobywać gole umie wszędzie już samo to jeśli masz dwóch blisko siebie piłkarzy powinno pokazywać który jest lepszy.
1
@betonito Obecne DNA w mniemaniu ludzi w sieci ma tyle wspólnego z DNA Barcy co pisanie że tiki-taka to podawanie w bok i do tyłu.
0
@sintesox "Oddzielcie filmy od obecnej sytuacji w więzieniach, do tego zwyczajnie możesz sobie kupić spokój."
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 18 lat to obecna sytuacja?
@Janiama Oczywiście że nikt nie siedzi 10 lat w jednej celi ale znęcanie się fizyczne w postaci szturchnięć czy kopniaków plucia czy psychiczne nie mają nic wspólnego z tym co ludzie powtarzają w sieci czy w filmach.
Moja siostra na studiach miała kilkadziesiąt godzin spędzonych w więzieniu i pytała się o to i strażników i więźniów.
1
@Bykunn Spodziewałeś się innej ścieżki jak tłumaczyć tłukom bycie komuchem.
0
@xBoMBoWiECx Ja bym nie chciał, i szkoda że nie posegregowałeś wedle państw było by czytelniej.
1
@matirix20 Ale tu nie chodzi o moc, tylko o zasobność portfela.
@Stoiczkow AM jakby bardzo chciało to też są w stanie go kupić czy opłacić.
1
@Janiama No i jedni i drudzy są odseparowani, skończcie już powtarzać te bajki jak to gwałcicieli w więzieniach tarmoszą za włosy, żeby trafić do celi z innymi sami musza na to się zgodzić, pomijam już to że inni musza wiedzieć o tym za co siedzi. Do tego ryzyko dla samych więźniów i strażników. Oddzielcie filmy od obecnej sytuacji w więzieniach, do tego zwyczajnie możesz sobie kupić spokój.
1
@m81 Po pierwsze mam a dokładniej klub ma Antka bo to on miał zastąpić suareza, bo tak to sobie wymyślił Barto, Wiking to było tylko maskowanie tego co wiedziała większość a mianowicie że Francuz to nie snajper i dużo lepiej wygląda za ŚN.
Po drugie pomijając styl i ekonomię to rozstanie było słuszne, dopiero była by katastrofa jakby grali z Messim wszystko a w czerwcu się spakowali.
0
@joloskyy To co ma odlecieć jak ma się niezwłocznie usunąć z drogi?
0
@joloskyy Wróżki, chcesz mi powiedzieć że Pedri posadził by na ławie Cou z najlepszych lat*. To samo z Fatim jakby Demble grał jak za lat z BVB.
Arujo rozumiem nie miał by problemu posadzić Sama który łapał się do top 5 ŚO przed kontuzją. Nikt by nie szukał talentów w szkółce, nie wierzysz sprawdź co się działo między debiutem SR a Fatim. PK kilka minut w innych meczach słabo to odstrzał.
1
@KacperVEB Jakby Dembele Antek Cou czy Arthur wypalili a Sam czy Lenglet grali jak dawniej to ni Fati ni Pedri czy Arujo nawet by murawy nie powąchali co tu mówić o reszcie.
0
Suarez udowadnia że w LL jest wybitnym napastnikiem.
Suarez udowadnia że w LM jest hm napastnikiem bez goli.
Zdziwienia chyba nie ma.
0
@monsterrize No ok fajna teoria spiskowa, problem w tym że zapłaciliśmy BVB za Dembele. Po prostu nie będzie grał i tyle nikt za bardzo nie będzie się też go domagał więc nie ma sensu udawać że jest kontuzjowany.
2
@Fawrf No akurat marcin to powinien mieć stałe miejsce w tych podsumowaniach bo co komentarz to gorzej.
0
@monsterrize Pozbyć się jak najszybciej i zapomnieć. A na pewno zapomnieć o dawaniu kolejnych szans i dokładaniu do interesu.
0
@Coutinho007 Lenglet swoimi poczynaniami przegrywa mecze Gomes po prostu grał słabo.
0
@barcelonaLM Serio kaczyński dał sobie zrobić zdjęcie w swoim skarbcu, albo to jest wypuszczone specjalnie albo to ściema.
0
@Thomas99PL Czekam z nie cierpliwością ale po cyrku z remasterowanym Warcraftem studzę emocje.
0
@ViscaBarca123 No mnie ciekawi ten Konrad ludzie których kojarzę z oglądania BB pisali że był bez formy za to tłum się go domagał niczym zbawienia. Jak to z nim jest/było.
0
@mientusek1407 Może to odszczekam już w tym roku ale ja tryumfu w LM MC nie widzę, choć wiadomo że to aż 10 lat na próby.
Sporo z tych przewidywań to pewniaki, wątpię by CR i Messi w 31 roku kopali gałę.
0
@tbas No od jak dawana bo przedtem też słabo wyglądał w najważniejszych spotkaniach w LM.
1
@pax Nie pisze tego złośliwie ale widzę pewne podobieństwa :)
"Problem z ̶d̶e̶ ̶J̶o̶n̶g̶i̶e̶m̶ Semedo i ̶B̶u̶s̶q̶u̶e̶t̶s̶e̶m̶ Roberto ̶jest taki jaki ja piszę. ̶B̶u̶s̶i̶ Roberto jest wolny, nie ma zwrotności, nie ma fizyczności ma inteligencję boiskową ale czasem to nie wystarcza, ̶d̶e̶ ̶J̶o̶n̶g̶ Semedo co z tego że jest szybszy i zwrotniejszy jak tego nie pokazuje, jak odpuszcza krycie, truchta."