0

@Batys A w takim sensie, no może być ciężko takie coś zorganizować choć jak naprawdę będą chcieli to mogą to nawet we wrześniu zrobić.

0

@TeDer Real Valadoid z nimi też grał świetnie, polecam to tylko 5-6 minut a idealnie podsumowywuje Puiga.
Bardzo nie trafione bo to że ktoś cię skreśla a ktoś cię skreśla PIĘĆ razy robi kolosalną różnicę.

0

@barcelonaLM Co socio nigdy nie zgodzą się na sprzedaż ciekawe kto z taką inicjatywą wyjdzie.
Akurat wygrywanie LM nie jest aż tak opłacalne z finansowego punktu widzenia.

1

Trochę się to kupy nie trzyma, laporta mówił że Messi generuje zyski w takim wypadku robisz wszystko by to on został w klubie a na to wcale nie wygląda.

1

@ProMILs To nie jest stricte kredyt tylko podzielenie się prawami, co znaczy że koszty tego będą tylko rosły i tego nie będzie można spłacić.

1

@Kacper1432 No wtedy to już w ogóle ich szacunek zdobył :)

0

@Batys A dlaczego miałby nie mieć?

0

@Damian11 To znajdź wypowiedź tego znienawidzonego Tebasa jest tu na stronie który to tłumaczy, w skrócie nawet w czasach prosperity gdy Barto chwalił się miliardem przychodu większość kasy lądowała w pensjach. Wiec jak zamknęli stadion i muzeum to nie trzeba było dużo wyobraźni by przewidzieć co się stanie.

0

@zeko0 Dlaczego miałby to robić?

1

@Aqualitek Ja na przykład tego że Tebas im mówił że nie mają kasy, no ale każdy się tu z tego śmiał.

0

@A4ron No podpisują umowę że dzielą się prawami na 50 lat więc żadnych wyliczeń tu nie trzeba.

3

Nie wiem czy to najśmieszniejsze czy najsmutniejsze ale niektórzy tu bronią Laporty jakby to był Enriqe Iglessias który został nowym prezesem klubu bo on mógł nie wiedzieć że piłkarzy się z klubu wypchnąć nie da ja nie chcą, no ok można takich chłopków jak Fernandes ale nie kogoś kto kasuje 20 mln.

0

@barcelonaLM Nie wierzę że taki komunikat wyszedł bez konsultacji z Messim albo seniorem, jeśli tak to Laporta się skompromitował.

0

@jeyx77x Dlaczego nie wierzysz? Już od początku wszystko było na styk absurdalene pensje co chwila odnawiane, potem przyszła pandemia a na koniec dokręcili śrubę a wcześniejsze obniżki nic nie dały(do tego wielu zdenerwowały) bo trzeba obniżać pensje jeszcze raz, tak się kończy życie na krawędzi limitu płac póki nic złego się nie dzieje to tylko księgowy płacze.

0

@Uukasz_93 Każdy klub ma się zabijać jeśli jeden zawodnik generuje ponoć takie kwoty. Zresztą gdyby generował to nikt by nie podpisał takich kontraktów bez zapewnienia że zostaje w LL. Inne kluby z Hiszpanii też by na to biernie nie patrzyły skoro mogą stracić rzekomo 30% głównych wpływów.

0

@Uukasz_93 Więc czemu się o niego nie zabijają, skoro tyle daje a w silnych ligach podatki są atrakcyjniejsze to mogą mu nawet zagwarantować 150% tego co dostaje w Barcy, czy ci wszyscy włodarze klubów są głupi.

0

@Huberc1kk No tak ale takie wycieranie sobie gęby Messim też nie wygląda fajnie, chyba że mu to nie przeszkadza.

0

@tbas Praktycznie niemożliwe jedynie rozwiązanie kontraktu ale na to trzeba mieć pieniądze, więc błędne koło, do tego reperkusje związane z tym również na kilka lat blokowały by klub.

0

@KrwawiaceoczyVEB Może ale nie w Barcelonie a przynajmniej nie w 433, bo pewnie jak dorzucisz w pomocy trzech przecinaków żeby łatali dziury to jakoś to będzie wyglądać, tylko że dla mnie nie warto.

0

@Lokerss123 To zależy bo prawa do pokazywania spotkań już sprzedali więc największy kawałek tortu i tak już jest załatwiony, no i Messi nie ma 20 lat a 34 więc jego kariera to 2-3 lata.

0

@KrwawiaceoczyVEB A jaka jest jego optymalna pozycja, bo jak dla mnie to mając w składzie Messiego tylko na LS można go upchnąć.

0

@amanter O Robero w pomocy podejście numer 50 większość nieudanych.

0

@Pawlak1992 Nie do końca bo raz pływanie jest od zawsze dwa jak dla mnie powinno byćm jak najszerzej reprezentowane z racji swojej specyfiki w normalnym życiu, dwa wspinaczka zalicza debiut więc jak najbardziej zrozumiale jest spokojne wprowadzanie.

0

@TeDer No raczej nie trenerów tylko puiga bo to on nie gra i nie robi postępów.
Porównanie do lewego nietrafione w wieku Puiga miał już dwa pełne sezony z ponad 6k minut i grał w reprezentacji a pomijam całkowicie sezon w 2 klasie rozgrywkowej.

No i sam piszesz że jest najlepszy z pomocników a potem jak ktoś wyżej stawia Holendra to przeszkadza ci jakieś wymyślone porównywanie.

Eeh wybitnego? A dlaczego czy czym zasłużył sobie na bycie wybitnym, przypomina mi to już pewne dyskusje z goście który pisał podobnie.

0

@FC1899Barca Ja go po Boston Legal uwielbiam, choć to nie dla wszystkich serial.

0

@Coutinho007 @Encore No ładował a jego partnerem w obronie był 29 letni Blind a po prawej miał 27 letniego Veltmana.

0

@agaFCB Jest jeśli odejdzie 2-3 dobrze opłacanych zawodników czyli niewielka.

0

@Herato Chyba tak jak ty jedynie to nie wiem czy nie zamienić 3 i 4 Villa mimo iż go prywatnie uwielbiam miał tylko momenty w Barcy a jak wszedł na wysoki poziom to urwali mu nogę, za to zlatan mimo iż miał kosę z Pepem i momentami wyglądał jak ciało obce it tak walnął trochę goli.

1

@formentera2017 No z jakiegoś powodu trenerzy nie dają mu tych minut, do tego nawet w Młodzieżowej Reprezentacji od lat się na niego uwzięli, biedny Puig.

4

@TeDer I dlatego olewa go już trzeci trener jak i trenerzy reprezentacji Hiszpanii. A gorszy od niego Pedri był na Euro i Olimpiadzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?