La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

0

Może te kontuzje na początku sezonu będą szansą dla Coutinho na grę na jego optymalnej pozycji (jeśli pozostanie). Może nie zapomniał jak się gra w piłkę kopaną :)

0

@KrwawiaceoczyVEB Znaczy szansą taką żeby zasymilował się z kontuzjowanymi kolegami i złapał kontuzję to wtedy pełna zgoda xD

3

@hayek ??????????????????

0

@hayek Co zrobił?

0

@Kwiatek67 Przyjął cechy jakiejś grupy.

0

@KrwawiaceoczyVEB ???????????????? xD

0

@hayek aha...........

0

@KrwawiaceoczyVEB Chodzi o to, że Coutinho jest szklany, nawet jeśli obniży pensję o 50% to nie będzie ona proporcjonalna (oczywiście według mnie) to tego co może nam on dać bo z niego ani śp ani skrzydłowy. Tak jak napisałem dla mnie to tylko kwestia czasu aż znowu uraz wykluczy go z gry. Dlatego uważam, że najlepszym rozwiązaniem powinno być sprzedanie Brazylijczyka albo przynajmniej wypożyczenie.

0

@hayek łatwiej se napisać niż zrobić

0

@KrwawiaceoczyVEB A jaka jest jego optymalna pozycja, bo jak dla mnie to mając w składzie Messiego tylko na LS można go upchnąć.

0

@Gall Chodzi mi tylko o chwilowe zastępstwo zanim wróci Pedri, a De Jong będzie zdrowy (chociaż ma być na Sociedad), Coutinho może grać niżej przecież :)

0

@KrwawiaceoczyVEB Może ale nie w Barcelonie a przynajmniej nie w 433, bo pewnie jak dorzucisz w pomocy trzech przecinaków żeby łatali dziury to jakoś to będzie wyglądać, tylko że dla mnie nie warto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?