Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Nie wierzę że w lidze strzeli koło 30, nawet nie bardzo wierzę że wszystkich bramek tyle zaliczy.
0
@The_Man No sorry ale to jest absurdalne jeśli masz piłkarza który na siebie zarabia :) to robisz wszystko by go zatrzymać by pomógł ci przejść kryzys suchą stopą a nie puszczasz go w świat.
Wciąż nie ma nowych sponsorów których obiecał, a o BC napisał że oferty były niedoszacowane, ok tylko to żaden problem byle wystarczyło ci na Messiego.
Z trzech obietnic wyborczych nie spełnił żadnej.
Wniosek jest jeden wcale na siebie nie zarabia.
2
@Dojaar Pomarańczowy Orangutan poprawił mi humor, pozdrawiam.
0
@HighestInTheRoom Bo to specyficzne środowisko, dajmy na to że istnieje jakaś jednostka specjalna i są tam koksy które wybijają Talibów, ci skoro nie mogą ich dorwać to wyrżną ich całą rodzinę, znajomych czy wioskę z której pochodzą, naprawdę nie opłaca się być w armii.
1
@Cule1234 To co dopiero teraz sprawdzili jego pensję czy co, bo to brzmi absurdalnie.
0
@SuperPatsonFCB No tak ale jeśli od objęcia władzy ludzie Laporty nie szukają gorączkowo dla niego nowego klubu to się kompromitują.
0
@Cule1234 A w Barcelonie nie ma równych i równiejszych w kadrze?
1
@przemo1402 A słyszałeś o kimś z głośnym nazwiskiem uciekającym tam ostatnio bo ja za bardzo nie kojarzę.
0
@MarFan Miał załatwić sponsorów, ponoć tylko czekali aż zacznie rządzić, miał spieniężyć BC, z trzech głównych obietnic kampanijnych nie pełnił żadnej.
0
@przemo1402 Ostatnio już tak dobrze nie płacą, zresztą dużo bardziej opłaca się się być w Barcelonie za 10 niż w Chinach za 11.
1
@MNSbEstEver A nie można tego samego napisać o Dembele, jak Brazol ma turbo pecha to jak opisać sytuację Francuza z urazami, do tego na Lyon EV wystawił go z niedoleczoną kontuzją jeszcze pogarszając sprawę.
Cou nawet w Monachium nie odbudowali, to powinien być dla wszystkich jasny sygnał.
0
@mmaciass Mnie bronienie własnych interesów nie dziwi, nawet przykrywanie się miłością do kluby a potem wypinanie się na niego nie denerwuje tak jak dawniej, jedyne czego nie mogę zrozumieć to to jakim cudem ten przeciętniak ma pensję na poziomie gwiazd piłki, chciałbym by ktoś o mnie tak dbał jak o niego zadbali agenci.
0
@ObiektywnyKibic121 Mnie trochę dziwi ten przypadek, taki był na niego tu hype a teraz ludzie w ogóle się nim nie interesują .
0
@pt9 Oby mieli go dużo bo tam pół składu do wymiany.
1
@masterandservant Co jak tam, będziesz mnie za każdym razem wywoływał do końca życia jak ktoś będzie chciał zapunktować w polityce Izraelskiej, albo jak ktoś będzie wywierał presję z usa. Widzę że w ogóle nie rozumiesz polityki i jak ona działa. Czy wiesz co się teraz dzieje w Izraelu z rządem składającym się z ośmiu parti!!! Wiesz kim jest Naftali Bennett i znasz jego poglądy?
Lepiej sprawdź sobie jaką umowę podpisała Polska 16 lipca 1960 roku.
Sprawdziłeś już co dokładnie robi ustawa 447 czy dalej posiłkujesz się ekspertem od Hitler nie wiedział o holokauście.
I tak na marginesie nigdzie na świecie także w Izraelu żadne organizacje fundacje i stowarzyszenia nie mogą dziedziczyć mienia bezspadkowego, które zawsze staje się własnością państwa na terenie którego to mienie się znajduje, do tego mienie o które dopominają się ww organizacje żydowskie przede wszystkim z usa należały do obywateli Rzeczpospolitej a nie do usa.
Wywołaj mnie jak Polska te żądania spełni albo będzie do tego OFICJALNIE zmuszana (twity się nie liczą tak notabene jak byś nie wiedział)chętnie wszystko odszczekam, tylko że raczej nie dożyjesz tego.
0
@jeyx77x Nawet w przedszkolu tak nie ma, a ty oczekujesz tego od ludzi którzy mają "ekipy" od zarządzania ich majątkiem, przeróżne interesy i życiowe doświadczenia, i nie każdy w składzie kocha Barcelonę niektórzy powinni to zrozumieć.
9
@AllBundy Wybitne jesienie i słabe wiosny, problem jest taki że o najważniejsze trofea walczy się głównie wiosną.
0
@dembabejlen Aha bo oni to robią z miłości go piłki :)
0
@MarcelNJ11 Musi to na Rusi, trzy lata w plecy nawet go w Monachium nie odbudowali.
0
@Tatazolwinia No ja wiem za co go skreślam i wielokrotnie ludzie tu pisali dlaczego będzie miał problemy z grą na najwyższym poziomie, jakoś ma chłopaczek pecha wszyscy się na niego uwzięli i nikt nie potrafi dostrzec jego talentu czy to w klubie czy w reprezentacjach młodzieżowych.
1
@Bogan No pewnie że masz rację ale jak będzie problem to mając na ławie Argentyńczyka i Duńczyka obstawiam że większość trenerów postawi na kuna.
0
@Hartge No żeby właśnie nie skończyło się na dream, jeden taki zespół już w madrycie budowali nie na wygrywał się.
1
@Persyfl 1 i 2 liga dostaje kasę, jak wypadasz z drugiej to masz z tego co pamiętam umorzony dług.
0
@Comentateiro Tylko pamiętaj że właśnie odejście Neya w papierach uratowało budżet, więc jak ktoś nie lubi Neya to ma kolejny do tego powód, bo gdyby nie uciekł to była szansa na opamiętanie.
0
@Persyfl Pewnie dlatego że taki klub z drugiej ligi mało się przejmuje co będzie się działo z pewnymi dobrami audiowizualnymi dotyczącymi jego klubu bo są niewiele warte, więc dostają kredyt na już i istnieje do tego szansa że LL im ten dług w jakimś stopniu umorzy. e największe kluby tu najwięcej ryzykują.
0
@Kibel No jakby nie było tylko Aguro to prawdziwa 9, wiec nic dziwnego że prosi o więcej.
0
@RomanHoffer Odwrotnie niż ci tył samochodu skręca, może tak ci będzie łatwiej zrozumieć.
0
@Pawel13sz Potężny Roberto podejście do gry w pomocy 50-te większość nieudanych.
1
@Kwasiak98 Są goście z takim ego że spokojnie by to zrobili byle by być w centrum uwagi, nietrudno zauważyć że Messi rzuca cień jak wielki mur i niejeden piłkarz staje się niezauważalny..
1
@Nano22 O ile szanowałem go jako piłkarza to nigdy nie był moim ulubieńcem, nie nazwał bym tego nie lubieniem a raczej brakiem sympatii.