Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khardan No to przypomina mecze za EV i jedno kluczowe podanie pomocników na mecz a było jedno albo dwa bez :(
0
@barcelonaLM No a ile meczy Cou można zaliczyć do tak udanych by pisać o powrocie do formy?
@senri Akurat najlepszy mecz Cou w Barcelonie to ten gdy zagrał na prawym skrzydle :)
0
@daniel32778 Czy ja wiem i tak jest już na 3 czy 4 miejscu, awans o jedno miejsce niewiele zmienia, jak już coś to raczej autobusy i minimalna przestrzeń będą największym problemem.
0
@VenoM Wiesz wielu było chytrych ale numer z reprezentacją to naprawdę szczyt , tyle że głupoty. Mimo iż cała rodzina liczy banknoty to chłopak będzie tego kiedyś żałował.
1
@michal26 Z tego co gdzieś czytałem wszystko wskazuje na to że ustawa będzie uszczelniona i pomysły z post-pocztą będą zablokowane ale nie tylko, tym bardziej że trochę biją w Pocztę Polską mimochodem a tą skostniałą instytucję też "trzeba" ratować.
Nie wiem czy to był pomysł zadowolenia dudy czy kościoła(mimo iż statystyki pokazały że Polacy nie szturmują kaplic bo inne rozrywki zamknięte) czy obydwóch zaufanych pomagierów ale ten cyrk jest naprawdę niezrozumiały, szkoda zwłaszcza ludzi którzy sobie dorabiali i śmieszą mnie teksy że nie mogą dorabiać gdzieś indziej jakby ktoś celowo zapominał że ten zakaz wymazał handlowe życie z wielu miejsc.
0
@kkbarca Ansu to chyba nawet bardziej 9 niż skrzydłowy, przynajmniej tak było w niższych kategoriach wiekowych.
0
@marcin000019 Gdzieś ci literki urwało powinno być:
"okiem desperata"
8
@Kuba80 No Coutinho też pokazał że w 433 w pomocy będzie tylko osłabieniem, więc Holender ma małe pole manewru, jak już to chyba lepiej ryzykować w drugą stronę i jak piszesz dać szansę młodym.
0
@Matix90 Jak na razie to chłopak ma częste problemy ze zdrowiem, a dlatego że go nie lubi dał mu już zagrać 66 minuty straszna ta nienawiść Holendra.
0
@kamyk_23 A kogo on tak nie lubi poza podobno Puigiem?
0
Użycie słowa "zażądała" akurat tu słabo pasuje :)
0
@AxelF w pewnym sensie, ale pisanie o starzeniu się gdy nie wiadomo jak będzie wyglądał Messi za dwa lata to jak wróżenie z fusów.
2
@culesjasiules Na papierze wymiana Benzemy za Giru też wyglądała na wzmocnienie kadry a Francja w ataku funkcjonowała źle.
1
@Virusk3 Nawet jeśli(bo się nie zgadzam) to CR ma 36 lat więc zastawianie go z 34 letnim Messim nie jest do końca uczciwe, chyba że z Messim zestawiasz CR z przed dwóch lat.
1
@sergio5 Uważam to to jego tatko tu pociąga za sznurki, jak czytałem wywiady z nim to Neymar senior 2.0
0
emanację stylu Barcelony to reprezentował Xavi potem Iniesta, jak ktoś pisze takie rzeczy o Puigu to chyba nie obserwował uważnie jego gry, no chyba że piszemy o stylu z przełomu wieku :)
3
@Xwowrak Nawet jakby to weszło w życie to te pary nie zobaczyły by żadnego dziecka na oczy, tu trzeba spełnić restrykcyjne warunki by adoptować dziecko z tego co widziałem to wedle statystyk większość par homoseksualnych miała by problem ze spełnieniem nawet warunku długości związku, a co tu mówić o reszcie, do tego każdy by im się uważnie przyglądał a poro utrudniało..
0
@BorzyKrzys Dużo się mówi ale mało kto o tym słyszał.
0
@Mariusz85OL No a Live potwierdził że to masche obiecali bo pamiętam że kibice mieli do niego ogromny żal więc to raczej nie było tak do końca jak sugeruje Argentyńczyk, a na słowo to nikomu radzę nie wierzyć zwłaszcza po porzegnaniu z Suarezem czy Messim.
No i do tego co mają do tego słowa, liczą się czyny jeden i drugi chce postawić na swoim ale dla ciebie jeden jest dobry bo mniej mówi. Masche chciał strajkować by odejść młody "nie chce" przedłużyć kontraktu ale chce grać i trenować pomijając już punkt widzenia klubu to dla mnie jasne jest kto tu wygląda gorzej.
0
@Mariusz85OL No ok dla ciebie to jest nagroda dla mnie tylko kreatywna księgowość, bo gdyby nie dołożył to by się w Barcy nie znalazł a pieniądze odzyskał z nawiązką, właśnie takie tricki doprowadziły do obecnie sytuacji.
Fajnie tak chwalisz jego "zaangażowanie" a bardzo podobnie zachował się jak Moriba tylko w stronę Liverpoolu :) no i jeszcze kulisy odejścia z Barcy jak Umtiti szybciutko pokazał mu jak się gra na ŚO.
A znasz jakiegoś piłkarza który odchodząc powiedział że odchodzi bo nienawidzi klubu? Oni wszyscy wciskają kit jak mogą by PR się zgadzało.
Do tego naprawdę wiele wskazuje że Mrobibą ktoś kieruje z tylnego siedzenia bo jego decyzje ze sportowego puntu widzenia są absurdalne.
0
@Kismeth Jemu nawet Flick nie pomógł, ale pewnie o tym zapomniałeś zapomniałeś.
0
Szkoda że nie podali nazw tych chętnych na Puiga :)
0
@yoli Jego problemów nie rozwiążą kolejne szanse, najpierw musi pomyśleć o co robi nie tak, i dlaczego młodsi od niego je dostają.
0
@Yosemite Najlepszy póki miał zdrowie i chęci, bo prime fantastyczny ale miał też sporo lat których nie można zaliczyć do udanych.
0
@SamuraJack Andre Curry pozdrawia FC Skarbonkę z Barcelony.
0
@Mariusz85OL No fajnie ale chwalisz go za poświęcenie którego praktycznie nie ma bo długoterminowo to on na tym wychodzi na plus . To nic innego jak kreatywna księgowość bo przerzucasz budżet transferowy na ten płacowy.
No i on chciał tu przyjść a Moriba chce się ewakuować widzisz różnicę. Już pomijam na jakim etapie i jaką siłą w Europie była tamta barca w porównaniu do obecnej.
0
@halfnolife Dla mnie który liznął komiks na którym PONOĆ opierali się twórcy serialu ta produkcja to takie teletubisie.
0
@Mariusz85OL No dopłacił , ale sprawdzałeś pensje bo to było bliskie kreatywnej księgowości.
0
@milosz00 Nie no Sam do kontuzji to był czołowy ŚO świata, Cou w Barcy to cień gwiazdy z Liverpoolu. Chyba że piszesz tylko o ostatnim sezonie to mogę się zgodzić że Brazylijczyk wyglądał lepiej niż Francuz, ale i tak szału nie było
3
Dziwi mnie ten podział na dobrego cou i złych sama i pjanića jeszcze nie tak dawno byli w tym samym obozie do odstrzału, ciekawe co się zmieniło.