Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 No ale popatrz co się dziej jak bayern podbiera fajnych chłopaków a jak Barcelona . Koronny przykład to Firpo, Barcelona to jednak jakaś ściana dla wielu piłkarzy nawet tych wielkich, można wymienić kilku którzy nigdy nie nawiązali do swoich najlepszych lat w innych klubach. Niby na papierze wszystko gra a w praniu okazuje się że jednak to nie to.
11
Jak to było Joan: Nie będzie wykupywania wychowanków którzy odeszli.
Pisanie o Haalandzie to kpina chyba że pod Nou Camp konkwistadorzy zakopali statek z azteckim złotem.
Uwielbiam te historyjki o przyjaźni w piłce zwłaszcza z agentami :)
0
@kakusus No tak to był skutek opłakany ale jak EV go próbował w 433 jako pomocnika to było jeszcze gorzej.
0
@chudinhomc Wydaje mi się że jakbyś zapytał tych ludzi to większość nie pamiętała by że na kole jest to jedno dodatkowe zielone pole.
1
@MesQueUnClub96 Pominąłeś to że ww Coutinho to jeden z tych których w Monachium tak średnio udało się odbudować.
0
@sokot I niewiele z tego wynika nawet w Bayernie go nie potrafili odbudować, tam też na papierze miał umiejętności pozwalające na pierwszy skład a był rezerwowym.
2
@sokot Dlaczego go tak klasyfikujesz od trzech lat to cień zawodnika z Liverpoolu.
0
@SenseiFCB Jedynie co go może przekonać to wizja odbudowy Barcelony a tak to więcej minusów.
0
@Coutinho007 No tak samo pisałeś dziesiątki postów równających Duńczyka do najlepszych napastników Barcy, całkowicie ignorując powód jego zakupu. Tu jest podobnie nie było kasy a ten transfer pasował Koeamnowi z wiadomych przyczyn(co nie zanczy że jestem fanem), bajki o Neymarach i halandach się skończyły, przynajmniej dla trzeźwo myślących pewnie można było kogoś kombinować np Falcao tylko to nie takie proste jak załatwienie młodego luuka.
0
@AxelF No jest ich niedużo i do tego zazwyczaj nie głosują bo nie mają na kogo, pis wygrywa bo piramida wieku wyborców jest taka a nie inna i blisko 27% wyborców to emeryci a ci w większości popierają pis.
0
@Survier Znam, nikt tu nie pisze w eter dla samego pisania. Pisząc post zapraszasz innych do dyskusji.
0
@Survier To raczej ciebie naprawdę boli skoro rozpoczynasz o tym nową dyskusję.
0
@tomek8756 Piraci Mrocznych Wód
1
@Coutinho007 Już nie przesadzaj, bo Luuk to ma takie DNA barcy że szok. I kolejny raz udajesz że nie wiesz dlaczego tu trafil.
2
@Arkon @CuleNaZawsze1899 Panowie poglądy w Polsce to nie tylko lewo i prawo daliście się zamknąć w jakiejś bańce obozów, od wielu lat ten podział jest o wiele szerszy a najmłodsze pokolenie wyborców 18-24 lata to w znakomitej większości światopogląd lewicowy z liberalnym podejściem do gospodarki .
0
@masq No to fajnie ale nie pisz tej historii od połowy tylko zacznij od początku, bo Holender jaki jest i był było wiadomo tak samo jest z Laportą to nie jest krystaliczny człowiek i Holender też za niego świecił oczami mimo iż nie musiał i o czym mówił a ty nakreśliłeś historię która ma tylko jednego czarnego bohatera i jego pomagierów a tak nie jest.
0
@puyol_presidend5 Tylko że Barto się przeliczył i to nie on stawiał warunki tylko właśnie Sentien który był piątym wyborem, kilka rzeczy przeoczyłeś i nie jest to logiczne.
1
@masq No rzeczywiście Puig siedzi cicho bo kto inny rozkręca za niego dymy, Nie no Laporta z nikim spiny w klubie nie miał tak od razu pisz może ci dzieciaki uwierzą.
0
@Breakdrowser Ha ha ha no na pewno się cieszą z wyższych cen pewnie dlatego strajkują, pomyliłeś rolników z pośrednikami i marketami.
3
@tomek8756 Brakuje tylko kuchni między ściana a klozetem było by do wszystkiego blisko w przenośni i dosłownie.
2
@JANEK777 Tak tak ile ja już tu podobnych bredni wyczytałem na temat interpretacji tych haniebnych słów, jak zwrot deadline czy odwołania do wydarzeń z przed 300 lat. Fajnie że sobie interpretujecie ale nie wymagajcie tego od innych.
2
@dafik85 Jak to co by zrobił grałby/trenował by za darmo.
3
@AmigoBlancos Słuchając wypowiedzi po wygranych i porażkach można by przyklasnąć tym słowom.
1
@masterandservant To partię oceniamy na podstawie idiotyzmów pojedynczych posłów czy po tym jaką ma wizję i cel (nawet jeśli jest narzucony przez wodza) w tym wypadku konfederacji nie można nazwać poważną partią bo robi rozkrok, ani do rządzenia ni do koalicji.
1
@barcelonaLM No jak to jest definicja to dość nieprecyzyjna.
0
@patry295 Najbardziej w takich chwilach śmieszy korwin który drwił z ugrupowania kukiza że pół posłów głosuje za a pół przeciw więc jaki z nich pożytek. Jakby janusz polityki nie zauważał że u niego jest podobnie.
0
@Rust_Cohle Gość który pierwszy bez echa obniżył pensje nagle jest chytry na odprawę, trochę się to kupy nie trzyma.
0
@adaminhoo Jakbyś był patronem to musiał byś tylko 17 razy kliknąć X, przemyśl to.
0
@ShinobiQWE jeśli chodzi o neymarOne teraz już na pewno, to ma bana.
0
@Momals11 No aż strach pomyśleć co zrobi Alba jak na niego pogwizdają.