0

@deyna2018 Panie łatwiej wymienić gdzie nie trzeba wzmocnień czy podawać tą 8-9 punktową listę.

0

@agaFCB No mogło ale przy najważniejszym tytule miał malutki wkład.

0

@Kettger Po to żeby nie skończyć z synem Johana na ławce.

1

@david89 Znając życie ci którzy go najgłośniej tu wypatrują będą po nim najbardziej jechać jak będzie słabo na początku bo trudno uwierzyć że wejdzie i będzie błyszczał.

0

@analitykTaktyki Jeśli wersja że Laporta zrobił wszystko co mógł jest prawdziwa(w co wątpię) to dobrze że odszedł bo zadłużanie się jeszcze bardziej na kilka lat dla 34 letniego zawodnika nie ma sensu.

0

@Kettger Nie patrz na "najsilniejsze" ogniwa tylko na najsłabsze to tam zobaczysz jak silna jest drużyna.

0

@nabial Nikt ciekawszy od Barcy nawet tej obecnej o Minguezę się nie będzie bił.

4

@BlaseR9 Widziałem ostatnio artykuł, gość ze zdjęcia pozwał ludzi od zdjęcia i tych którzy mają aktywa nirvany.

8

Sorry ale zacząłem się śmiać.......

1

@IronSanHybrid Ale ci wyszło :)

0

@El dominatore No to skoro to taki kozak dlaczego nie biły się o niego silne kluby?

0

@robsesh Coś ci nie wyszło z tym Malcomem.

0

@Djzordon Zależy od sytuacji, np teraz drużyna potrzebuje trochę czasu po odejściu Messiego więc siermiężny styl mnie nie boli ale oczekuję progresu. No i są jeszcze sytuacje wyjątkowe kiedy masz słabszy dzień i nie wszystko wychodzi. Co do przekrętów z sędziami to jest dość problematyczne bo większość o tych wałkach zapomni a kogoś za 20 lat może to w ogóle nie interesować i będzie głucha na takie wypominki.

0

@Qaz123 Zielone światło od służb medycznych Barcy ostatnimi czasy mało znaczy.

0

@Joe_Pesci No to jeśli walka jest o wody gruntowe to daj mapkę tych wód bo twoja mapka nic nie mówi i to rzeczywiści może być tak że to Turów robi największe szkody.

0

@amanter Tobie to naprawdę na mózg siadło, jak uważasz że ktoś będzie płakał że piłkarz z klubu odszedł. No i zmień śpiewkę bo pisanie dziesiątek razy o płakaniu raczej słabo o tobie świadczy. A ty płaczesz po trumpie w samotne wieczory?

1

@robsesh De la Fuente to miał marny okres w BB więc zakładanie że zbawi pierwszą drużynę trudno skomentować.

1

@Bogan Ja czytałem że Orellana to trochę zawodnik w starym stylu(wielka technika ale jest wolny) i nie zrobi wielkiej kariery, nie wiem czy to prawda choć z drugiej strony nie biły się o niego duże kluby.

0

@michal26 Ja nie bo dopiero przy 32-33% nie będą mogli rządzić samodzielnie.

1

@normasubiektywna Ale tu winy Koeamana jest najmniej no chyba że ktoś uważa że chłopak powinien być zrejestrowany w pierwszej kolejności na wyraźne żądanie trenera, jeśli tak to zaiste Koeaman jest winny.

0

@vangoor No ok ale Laporta też do niego szacunku nie miał i to praktycznie od początku współpracy.

0

@Castro No jak drugi ex aequo strzelec w historii Barcy nie jest jej legendą to kto nią jest.

0

@FC1899Barca Rozmowa to nie zaczepki a to zaczepki metzen szuka.

0

@Janiama A dałbyś mu grać wysoko mając taki skład z przodu :)

0

Cóż jeśli odsiać z wypowiedzi Koemana pstryczki w stronę Laporty i wybielanie się, to on naprawdę wyrzuca z siebie wiele trafnych diagnoz tego co trapi ten klub i drużynę.

0

@MesQueUnClub96 Ogólnie to jestem przeciwny nagrodom indywidualnym w piłce a zwłaszcza tym przyznawanym pod tak niejasnymi kryteriami ale to ponoć nagroda dla najlepszego więc skoro masz all roud lepsze jako Messi to ty jesteś lepszy to chyba dość proste.

0

@Encore Nie bo ta kariera na najwyższym poziomie trwała za krótko jeden z kilku który zawsze w opinii części kibiców będzie się o ten tytuł bił.

0

@Janas11224 Jesteś młodym piłkarzem Barcy B z wysokim budżetem która nie umie awansować, po raz kolejny i dlatego ty i twoi koledzy z BB zbawicie Barcelonę w Lidze Mistrzów.

2

Ani Laporta ni Koeman nie zachowują się poważnie, ale jak wojna to jeńców się nie bierze, szkoda że najbardziej znowu ucierpi klub.

0

@barcelonaLM Nie rozmawiał tylko pytał o wskazówki dla kaczora, bo opcja Węgierska idzie jak po grudzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?